Blog

3 příčiny problémů s vlasovou pokožkou | Klinika Mediestetik

3 příčiny problémů s vlasovou pokožkou

Co není vidět, to nás nepálí. V případě vlasové pokožky se pak dá říct: jen dokud nezačne pálit! Ale vážně, problémy s kůží ve vlasech trápí velkou část populace, která má zároveň i problémy s vlasovou kšticí jako takovou. Není se čemu divit.
#vlasy # pokožka hlavy # mezoterapie # dermatologická pomoc
Číst celý článek
Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků | Klinika Mediestetik

Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků

„Vrásky z lásky” v tomto případě opravdu neplatí, ty hledejte spíše okolo očí nebo na čele. Rýhy v pokožce okolo rtů mají opačnou genezi – k jejich vzniku výrazně přispívají pro nás pozitivní, i když často nepříliš zdravé prožitky a emoce.
#dermatologie # vrásky # periorální vrásky # dermální výplně # lifting # nitě
Číst celý článek
Proč plastická chirurgie už dávno není jen ženskou doménou? | Klinika Mediestetik

Proč plastická chirurgie už dávno není jen ženskou doménou?

Není žádným tajemstvím, že kromě stále nových procedur a technologií roste v plastické chirurgii ještě jeden výrazný trend. Pryč jsou ty časy, kdy byl muž na klinikách pouhým doprovodem – muži se čím dál častěji sami rozhodují podstoupit estetické operace.
#plastická chirurgie # mužská plastika # moderní estetická medicína # trendy
Číst celý článek
Když se ozvou zuby na cestách | Klinika Mediestetik

Když se ozvou zuby na cestách

Letní sezona je na spadnutí a s ní i plánování cest a dovolených. V červnovém shonu není mnoho času na katastrofické scénáře, všichni si jen v duchu říkáme: už aby! Přesto pokud jste se již párkrát na zubařské křeslo dostali, jistě Vás v koutku duše napadne: Ještě aby mě tak na cestě chytly zuby!
#stomatologie # zuby # bolest zubů # prevence # cestování # preventivní prohlídka
Číst celý článek
Jak je to s liposukcí? | Klinika Mediestetik

Jak je to s liposukcí?

Tenhle zákrok opravdu není v estetické medicíně žádným nováčkem. První moderní liposukci vůbec provedl francouzský chirurg Yves-Gerard Illouz už v roce 1982! Za téměř čtyřicet let rapidně vzrostla obliba této velmi účinné korekce postavy. Odvrácenou stranou je řada nepravd a pověr, které kolem liposukce kolují. Jaké jsou tedy nejčastější mýty spojené s odsáváním tuku?
#plasticsurgery # plastickachirurgie # liposukce # liposuction # fat # fattransfer # bodyjet
Číst celý článek
Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi | Klinika Mediestetik

Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi

Venku je konečně krásně slunečno a teplo, příroda se doslova probouzí ze zimního spánku a vy…vy naopak celý den téměř usínáte a neustále vám chybí energie? Jaro je skutečně časem obrody a nabírání síly, jen je třeba dopřát tělu i mysli čas a klid na přechod do nové etapy. Jak na to? Poradíme vám… Nebraňte se spánku. Jezte, co vám příroda nabízí. Odpočívejte i pohybem. Nachytejte sluníčko
#jarní únava # alergie # pyly # krása # zdraví # péče
Číst celý článek
Nebojte se usmát! | Klinika Mediestetik

Nebojte se usmát!

Ukázat emoce otevřeně a upřímně smíchem je poměrně obtížné, když se stydíte za svůj vlastní úsměv. Zubní lékař vám pomůže získat sebejistotu. Někdy se stává, že zdánlivě ideální úsměv kazí malá, ale nepříjemná nedokonalost – mezera mezi zuby. Tento problém lze vyřešit pouze jedinou návštěvou zubaře. Estetická rekonstrukce umožňuje „zvětšit“ velikost sousedních zubů tak, aby se mezera přirozeně uzavřela.
#rovnátka # Inkognito # neviditelná rovnátka # Mediestetik # estetická rekonstrukce
Číst celý článek
Zuby jako perličky | Klinika Mediestetik

Zuby jako perličky

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce, ale to se vědělo už dávno. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení i životní standard. Dosáhnout krásného zářivého úsměvu, i když k vám příroda nebyla kdovíjak vlídná, přitom dnes není složité.
#zuby # smile lifting # bělení zubů # estetický úsměv
Číst celý článek
Klobouk už jen pro parádu | Klinika Mediestetik

Klobouk už jen pro parádu

Občas se vymkne z ruky. Navštíví vás bez pozvání, ať chcete, nebo ne. A šíří se. Den ode dne je na více místech a účinně odrazuje druhé pohlaví. Ztráta vlasů. Postihuje ženy i muže, má mnoho příčin a mnoho projevů a nikdo z ní není kdovíjak nadšený.
#RegenPlazma # ztráta vlasů # Mediestetik # miniinvazivní ošetření
Číst celý článek
Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná? | Klinika Mediestetik

Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná?

Trápí vás křivý úsměv? Neradi se smějete na své okolí? Je na čase se přestat stydět! Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik vám pomůže získat doslova americký úsměv. Slyšeli jste už o rovnátkách Invisalign? Jak fungují a jsou opravdu neviditelná?
#Mediestetik # Invisalign # neviditelná rovnátka # předkus # ortodoncie # Praha
Číst celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 ... 14 ... 18