Fototerapie BBL HERO

Fotorejuvenace BBL FOREVER YOUNG ® je naprosto inovativní americká technologie, revoluční ošetření světelnou energii, která vstupuje hluboko do pokožky a posiluje přirozenou schopnost těla bojovat proti projevům stárnutí.

Jedná se o multifunkční postup, a během jediné procedury stává řešením v léčbě nejrůznějších kožních problémů jako je pigmentace, rozšířené žilky, akné, růžovka, a navíc podporuje produkci nového kolagenu, který pleti dodává viditelný a dlouhotrvající liftingový efekt.

JAK FUNGUJE TECHNOLOGIE BBL?

Technologie BBL kombinuje hned několik léčebných protokolů: BBL Hero, BBL Forever Body, BBL SkinTyte nebo BBL Forever Clear, jejichž dlouhodobé účinky dokonce potvrdila odborná studie vědců ze Stanfordovy univerzity v Kalifornii.

Studie provedené na Standfordské univerzitě prokázaly, že různé protokoly ošetření umožňují komplexní omlazení na molekulární úrovni a změnu speciálních genů spojených s procesem stárnutí.

Ošetření využívá metodu širokopásmového světla neboli BroadBand Light, při kterém vysílá drobné impulsy světelné energie k jemnému zahřátí povrchu pokožky, proniká dokonce i do hlubších vrstev kůže, stimuluje regeneraci jednotlivých buněk a rozzáří tak vaši pleť již po prvním ošetření.

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ BBL URČENO?

Fototerapie BBL se nejčastěji využívá ke všeobecnému zpomalení procesu stárnutí pleti, ale je také určena pro všechny, kteří se potýkají s některým z problémů jako je hyperpigmentace, poškození kůže způsobené slunečním zářením, růžovka, akné, pihy a další. 

JAKÉ OBLASTI LZE OŠETŘIT?

Přístroj disponuje nastavitelnou vlnovou délkou, která umožňuje přizpůsobit formu léčby dle individuálních potřeb pacienta. BBL Hero tak představuje nový standard v léčbě kožních onemocnění kdekoli na těle. BBL Skin Tyte je ideální pro ošetření ochablé kůže v oblasti břicha, vnitřních stehen a boků, kolen.

Nejčastěji provádíme ošetření pleti obličeje, krku, dekoltu, ramen nebo hřbetů rukou.

JAK DLOUHO OŠETŘENÍ TRVÁ?

Zákrok může trvat 15 – 30 minut v závislosti na ošetřované oblasti.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Před samotným zákrokem lékař aplikuje na ošetřovanou oblast chladivý gel a pacient dostane na oči speciální ochranné brýle. Během zákroku ucítíte pouze mírné teplo, jak světlo proniká do spodních vrstev kůže.

Ihned po ošetření můžete však opět bez omezení vykonávat všechny každodenní činnosti.

HLAVNÍ VÝHODY OŠETŘENÍ

 • Úspěšný boj proti stárnutí
  BBL má schopnost zaměřit se na stárnoucí kožní buňky s cílem stimulovat přirozenou produkci kolagenu. V důsledku toho pak pleť vypadá a může se zdát mladší a zářivější
 • Léčba běžných kožních problémů
  BBL je komplexním řešením na širokou škálu kožních problémů. Dlouhodobě obnovuje a chrání pleť před negativními účinky slunečního záření, žilkami v obličeji, růžovkou a mnoho dalšího. Všechny tyto běžné starosti s pletí s pomocí BBL zmizí!
 • Lze ošetřit jakoukoliv oblast těla
  Díky individuálně nastavitelné vlnové délce je možné se zaměřit na libovolnou oblast, a dokonce hned na několik kožních problémů během jediné návštěvy.
 • Naprosto neinvazivní
  Fototerapie BBL je naprosto neinvazivní zákrok a vy si tak hned po ošetření můžete užívat skvělé výsledky. Každé sezení trvá přibližně 15 až 30 minut, po kterém se můžete hned vrátit ke své každodenní rutině.

Fotogalerie

Novinka! Fototerapie BBL HERO | Klinika Mediestetik Novinka! Fototerapie BBL HERO | Klinika Mediestetik

Video

Novinka! Fototerapie BBL HERO | Klinika Mediestetik

Ceník

 • ošetření od 13 000 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury