Akce

Fototerapie BBL nyní se vstupní slevou 15 %

Stále přicházíme s nejnovějšími metodami omlazení pleti a chceme vám vždy zajistit příležitost vyzkoušet tyto ošetření za nejvýhodnější cenu!

Pouze do 30.11.2023 můžete využít vstupní slevu 15 % na fototerapii BBL (Broadband Light)

Co je BBL (Broadband Light)?

  • BBL (Broadband Light) je inovativní technologie, která využívá širokopásmového světla k pronikání do hlubších vrstev pokožky. Tato metoda aktivuje přirozený proces regenerace pokožky a okamžitě pomáhá bojovat proti projevům stárnutí, pigmentaci, akné a mnoha dalším kožním problémům. 
    VÍCE ZDE

Vstupní sleva 15 % je dostupná pro všechny nové pacienty a také pro ty, kteří dosud zkrátka neměli možnost zažít "kouzlo" ošetření BBL
Kontaktujte nás ještě dnes a získejte krásnou a zářivou pleť!
Tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz

Týden injekcí krásy -15 % | 16.10. - 20.10.2023 | Klinika Mediestetik

Týden injekcí krásy -15 % | 16.10. - 20.10.2023

Začínáte na sobě pozorovat vrásky na čele, mračivky mezi obočím nebo vějířky kolem očí? Pomůžeme vám získat zpět váš mladistvý vzhled!

Od 16.10. do 20.10.2023 můžete na našich pobočkách v Praze a Teplicích opět využít 15% slevu na aplikaci injekcí krásy. Pouze v tomto týdnu můžete udělat svůj první krok k hladší pleti za mimořádně výhodnou cenu.
Neváhejte, rezervujte si své místo ještě dnes a dejte své pleti dárek, který si zaslouží a nezapomeňte se včas objednat ZDE!

Pro další informace a rezervace nás neváhejte kontaktovat na tel.: 242 242 242. Vaše krása je naší prioritou!

Laserové epilace až s 50 % slevou. Pouze do 30.9.2023 | Klinika Mediestetik

Laserové epilace až s 50 % slevou. Pouze do 30.9.2023

Poslední šance využít až 50% slevu na laserovou epilaci!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Už nyní můžeme prozradit, že od 1. října 2023 změníme ceník a s ním také slevy na laserové epilace. Ceny budou sice narůstat, ale my vám chceme ještě jednou nabídnout tu nejlepší možnou cenu, kterou si můžete dokonce předplatit na další měsíce.

  • Maximální úspora: S 50% slevou ušetříte nejen peníze, ale i čas a námahu, kterou byste jinak věnovali pravidelné depilaci.
  • Rychlá a bezbolestná procedura: Díky nejmodernější technologii alexandritového laseru GentleLase je celé ošetření velmi rychlé, a díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm téměř bezbolestné.
  • Profesionální péče: Naše vysoce kvalifikované specialistky se postarají o vaši pohodu a bezpečí během celého zákroku.

Více informací na tel.: 242 242 242 nebo na info@mediest.cz

Tato nabídka platí pouze do 30. září 2023, takže neváhejte a objednejte se ještě dnes!
* Slevu můžete uplatnit už od 3 ošetřovaných oblastí! 

Mikrojehličková radiofrekvence v Teplicích! Od 23.10. do 27.10.2023

Tuto nabídku si v Teplicích určitě nenechte ujít! Mikrojehličkovou radiofrekvenci, kterou můžete vyzkoušet v týdnu od 23.10. do 27.10.2023 za naprosto neuvěřitelnou cenu! Při rezervaci ošetření obličeje od nás rovnou získáte ošetření krku a dekoltu zcela ZDARMA.

Pod názvem Morpheus8 se skrývá super moderní přístroj pro nejúčinnější variantu mikrojehličkové radiofrekvence. Pomocí pozlacených mikrojehliček proniká do hlubších vrstev kůže, kde cíleně prohřívá tkáň, čímž dochází k okamžité stimulaci tvorby nových kolagenních vláken s výsledným liftingovým efektem. Dokonale tak vyplňuje mezeru mezi CO2 laserem, faceliftem a frakčním laserem s minimální invazivností, kratší dobou rekonvalescence a minimálním rizikem pozánětlivé hyperpigmentace.

Ošetření obličeje za 9 500 Kč
Ošetření obličeje + krku + dekoltu za 14 000 Kč   9 500 Kč 

Radiofrekvenční proud také kontrolovaně prohřívá i horní vrstvu pokožky, v níž významně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Výsledkem je zlepšení textury kůže a pórů, redukce jemných i hlubších vrásek, ošetření vpadlých jizev po akné, redukce epidermálních melaninových pigmentací a povrchových cévních lézí.

Objednejte se ZDE nebo na tel.: 242 242 242

Plazmaterapie se slevou až 50 %

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek! 
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 1+1 zkumavka zcela ZDARMA v rámci jednoho ošetření.

Kryolipolýza v Teplicích v akci 2+1 ZDARMA

Všichni si přejeme získat svou vysněnou postavu, ale často se potýkáme s obtížně odstranitelným tukem na určitých partiích těla. Tradiční metody jako dieta a cvičení mohou být účinné, ale někdy bohužel nestačí k dosažení požadovaných výsledků. Naštěstí existuje inovativní řešení, které přináší revoluci v oblasti tvarování těla - kryolipolýza.

Kryolipolýza je naprosto neinvazivní a bezbolestná metoda, která cíleně redukuje tukové buňky v konkrétních oblastech těla. Tyto buňky jsou postupně odbourávány přirozeným metabolismem během několika následujících týdnů po zákroku. Výsledkem je postupné a přirozené snižování tuku. Kryolipolýzou lze ošetřit každou tělesnou partii jako břicho, stehna, boky, paže a další.

Na naší pobočce v Teplicích navíc pořídíte v jedinečné akční nabídce od 2+1 ZDARMA

Objednejte se na konzultaci ZDE a nebo na tel. 471 000 071.

Lipolýza v akci 1+2 ošetření ZDARMA. Krásné křivky bez operace

Podařilo se vám zhubnout, ale v některých partiích se stále nemůžete tuku zbavit? Lipolýza je ambulantní ošetření, které dokáže zredukovat menší množství tuku kdekoliv na těle. Nejoblíbenější partií je podbradekspodní bříško nebo vnitřní stehna.

Jedná se o mini-invazivní ošetření, kdy se přímo do nežádoucí lokálně nahromaděné tukové tkáně aplikuje účinná látka, díky které dochází k rozpadu a trvalé destrukci tukových buněk, které jsou následně přirozenou cestou vyloučeny z těla pomocí lymfatického systému.

Nyní ve skvělé jarní akci 1 + 2 ošetření ZDARMA
Cena 3 ošetření se slevou je tedy pouze 9 000 Kč 3000 Kč

Kontaktujte nás nyní na tel.: +420 242 242 242 nebo se rovnou objednejte ZDE

*všechna ošetření musí provedeny během 1 návštěvy, nelze převádět na jinou osobu

Čtvrtek je novým dnem krásy - 15% sleva na injekční zákroky!

Čtvrtek se stává tím nejoblíbenším dnem pro váš mladistvý vzhled! Získejte vybrané injekční zákroky s úžasnou slevou 15 %! 

Budete mít možnost využít populární injekční procedury, jako je aplikace injekcí krásy (botulopreparáty), plazmaterapie nebo také mezoterapie
Injekce krásy vám pomohou vyhladit jemné linie a vrásky a mezoterapie zase maximálně osvěží a hydratuje vaši pleť. Objednejte se nyní a dodejte vašemu obličeji svěží a mladistvý vzhled.

Nezapomeňte si rezervovat své místo, protože čtvrteční termíny jsou nyní oblíbenější, než kdykoliv jindy a rychle se zaplňují. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte ve čtvrtek zářit s 15% slevou na vybrané injekční zákroky. Vaše krása si to zaslouží!

Víkend ve znamení dentální hygieny

Věnovat úsměv je vůbec ten nejlepší dárek, jakým můžete svému okolí zpříjemnit jejich den. Zajděte si tento víkend na dentální hygienu, abyste už nikdy nemuseli šetřit úsměvem z pocitu, že vaše zuby nejsou snad v úplné kondici.
 
Dentální hygienu nyní pořídíte každou sobotu s 10% slevou.
 
Pravidelná dentální hygiena nejen odstraní zubní kámen, pigmentové skvrny, ale pomůže vám předcházet vzniku zánětu dásní a dokonce i zubního kazu! Dentální hygienu provádí naše zkušené a empatické dentální hygienistky, včetně ultrazvukového odstranění zubního kamene a pískování air flow.
Tak nezapomeňte na pravidelnou dentální hygienu a zachovejte si svůj zářivý úsměv.
Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu. | Klinika Mediestetik

Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu.

Jsme tu pro vás – nejen na recepcích, call centru, ale i na sociálních sítích! 

Pokud...

  • Chcete mít přehled o těch nejvýhodnějších akčních nabídkách pouze pro naše odběratele
  • Chcete mít přehled o novinkách a trendech v nabídce estetické dermatologie, stomatologie a plastiky kliniky Mediestetik 
  • Zajímá vás, jaké proměny vám zákroky mohou přinést a sledujete nejnovější Před a Po fotografie

Pak dejte nyní FOLLOW našemu instagramovému profilu @mediestetik! Právě tady budete s námi nejblíž díky pravidelným postům a stories. 

Vybrané akční nabídky zveřejňujeme exkluzivně pouze na sociálních sítích, tak si to nenechte ujít. 

15%

Fototerapie BBL nyní se vstupní slevou 15 %

15%

Týden injekcí krásy -15 % | 16.10. - 20.10.2023

50%

Laserové epilace až s 50 % slevou. Pouze do 30.9.2023

32%

Mikrojehličková radiofrekvence v Teplicích! Od 23.10. do 27.10.2023

50%

Plazmaterapie se slevou až 50 %

30%

Kryolipolýza v Teplicích v akci 2+1 ZDARMA

66%

Lipolýza v akci 1+2 ošetření ZDARMA. Krásné křivky bez operace

15%

Čtvrtek je novým dnem krásy - 15% sleva na injekční zákroky!

10%

Víkend ve znamení dentální hygieny

Sledujte nás nyní! Exkluzivní nabídky na našem Instagramu.

Kontaktujte nás

vyberte soubory