Akce

Botox s 20% slevou! Pouze 29.2.2020!

Nejlepší nákupní událost roku je tady! Pouze v jediný den, 29.2.2020, můžete pořídit botox se slevou 20 %!

Pokud vás trápí vrásky na čele, mračivky mezi obočím nebo jen vějířky kolem očí od častého smíchu, tak díky Botulotoxinu se zbavíte mimických vrásek jednou provždy! Navíc ošetření Botulotoxinem již brzy pořídíte se slevou 20 %!

Objednejte se nyní
 

Mentor Week! Prsní implantáty se slevou až 8100 Kč!

Pouze jediný týden v roce, od 23. - 26.3.2020, budete mít příležitost pořídit pětihvězdičkové prsní implantáty Mentor se slevou až 8100 Kč! Prémiová značka Mentor je dokonce celosvětově uznávaná těmi největšími odborníky plastické chirurgie!
 
Neuvěřitelných 196 velikostí a tvarů prsních implantátů Mentor představuje škálu natolik rozmanitou, že naprosto vyhoví individuálním potřebám každé ženy! Při výběru těch nejvhodnějších implantátů vám bude plně k dispozici revoluční švýcarská aplikace Crisalix, která vaše sny zhmotní přímo před očima! Všechny dostupné varianty budete navíc konzultovat přímo s primářem plastické chirurgie, MuDr. Miroslavem Velikým!
Objednejte se na konzultaci nyní! 

Plastika břicha + 50% SLEVA na liposukci

Máte také trochu černé svědomí ze všeho toho snědeného cukroví, bramborového salátu a dalších laskomin? Na klinice Mediestetik vám pomůžeme k vysněné postavě snadno a rychle! Pouze 1 den totiž stačí k tomu, abyste vypadali svěle!

Přinášíme vám jedinečnou nabídku – plastiku břicha a liposukci za neodolatelně nízkou cenu!
Objednejte se nyní na plastiku břicha, neboli abdominoplastiku, a získáte navíc 50% SLEVU na liposukci.

Získejte opravdu skvělý pocit ze sebe sama.

Domluvte si schůzku s doktorem Velikým ještě dnes.
Objednat se můžete Zde

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

Už na nic nečekejte! Mladší a pevnější pokožku můžete získat dokonce okamžitě. Mezi oblíbené techniky patří liftingové ošetření za pomoci speciálních biokompatibilních nití ArtFilting, které pozvednou a udrží povislé kontury obličeje v jejich anatomicky správných dispozicích. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem!

Po šesti měsících se nitě v pokožce samovolně rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Pokožce tak dopřává velice výrazný a dloudobý liftingový efekt!

Odsáváme ceny za Liposukci!

Snažíte se cvičit, jíst zdravě, ale v některých místech na těle se tuku prostě nemůžete zbavit? Máme pro vás skvělou zprávu!
Pomůže vám liposukce, jeden z nejvyhledávanějších zákroků plastické a estetické chirurgie, který nyní pořídíte v jedinečné akci 2+1 oblast ZDARMA!

Jak jistě víte, tak cena liposukce se stanovuje na základě počtu ošetřovaných oblastí. Například oblast zad jsou 2 oblasti, v případě břicha se jedná o 3 oblasti a podobně.Tak neváhejte a chopte se jedinečné příležitosti a nechte si zkrášlit hned tři oblasti za cenu dvou! 

Více informací

 

Zvětšení rtů v akci za 5 900 Kč!

Víte jaký je ideál krásy u rtů? Podle průzkumů se nám líbí rty přiměřeně ŠIROKÉ, PLNÉ, JEMNÉ a JASNĚ OHRANIČENÉ. Toužíte po takových i vy? Můžete je mít!
 
Na klinice Mediestetik jsme vždy chtěli přinášet našim pacientům jen to nejlepší, proto nyní v naší nabídce naleznete prémiové, švýcarské dermální výplně Neauvia za skvělou cenu! Dermální výplně Neauvia obsahují vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou vyráběnou patentovaným organickým způsobem. Tento postup výroby tak dává vzniku skvělého preparátu, s jedinečnými vlastnostmi a dokonalou čistotou. Toužíte-li proto dodat svým rtům objem, či chcete obdarovat partnerku či manželku, výplně Neauvia jsou skvělou příležitostí. To vše za mimořádnou cenu, švýcarské dermální výplně Neuvia pořídíte nyní v akci od 5 900 Kč!
 
 

RegenMatrix: Regenerace dvojí silou

Zcela unikátní procedura RegenMatrix kombinuje dvě doposud nejefektivnější a nejpřirozenější techniky omlazování pokožky – ošetření gelovou plazmou RegenPlazma a rejuvenaci speciální kyselinou hyaluronovou RegenHA

Regeneraci pokožky procedura RegenMatrix startuje přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa.
Dvojitou dávku omlazení nyní pořídíte za zvýhodněnou cenu 13 500 Kč! 
*2 aplikace během jedné návštěvy

Více informací

 

RegenPlazma opět v jedinečné akci!

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

 

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii RegenPlazma, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek! 
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů
Navíc nyní ve skvělé akci, 2 dávky maximálního omlazení pořídíte za bezkonkurenční cenu 9000 Kč!*

Objednejte se nyní
+420 242 242 242
* 2 aplikace v rámci jedné návštěvy

Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

Tentokrát se nejedná o filler zvětšující objem ani o mezoterapii, ale o naprostou novinku, nově patentovaný preparát zdokonalené kyseliny hyaluronové!

Jak jistě víte, tak u klasických výplní často hovoříme o tzv. hustotě zasíťování, která dokáže ovlivnit celkové vlastnosti výplňového materiálu.
Čím více jsou molekuly kyseliny hyaluronové spolu provázané, tím je gel hustší a pomaleji se odbourává.

Přední světoví vědci ovšem nyní vyvinuli zcela revoluční hybridní kyselinu hyaluronovou, kde přirozenou cestou dochází ke vzniku milionů těchto spojení, která dokáží udržet kyselinu hyaluronovou stabilní po dobu až dvanácti měsíců, a to bez jakýkoliv přídavných chemických látek! Toto naprosto inovativní řešení zajistilo snížení viskozity látky až 30ti násobně a postačuje tak mnohem nižší počet aplikací než je tomu například u mezoterapie! Díky těmto pozitivním vlastnostem přípravku Profhilo je omlazení pokožky dosaženo již po dvou ošetřeních!

Zvýhodněná zahajovací cena ošetření je nyní 8 500 Kč, v případě předplacení dvou aplikací získáte dokonce slevu 1 000 Kč!
Dopřejte sobě a svým blízkým předvánoční dávku omlazení. Již po prvním měsíci bude vaše pleť maximálně hydratovaná, hladší, jasnější a pružnější

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami!

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami! Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

  • Sleva na pobočce Praha 2 Praha 5 - sleva až 30 %!
    (více informací na tel. 242 242 242)
  • Sleva pobočka Teplice - 50 %

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

Máme pro vás i vaši pleť nabídku snů! Prémiovou proceduru - celoobličejový neinvazivní lifting pleti Thermage můžete nyní získat s fantastickou slevou -15 %! Ošetření celého obličeje s výrazným liftingovým efektem vás tak nyní vyjde téměř o 5000 Kč levněji! A to za to stojí!
Neivazivní lifting Thermage je totiž srovnatelný s plastickou operací, a díky svému vlivu na kvalitu pokožky může být využit i jako doplněk znásobující efekt zákroku. Pozor, jedná se ale o limitovanou nabídku! Proto neváhejte s objednáním konzultace zde.
 
Thermage je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. 
Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat. 
 
nebo na Tel.242 242 242
 
 
Uplatněte své zaměstnanecké benefity! | Klinika Mediestetik

Uplatněte své zaměstnanecké benefity!

Máte nějaké zaměstnanecké benefity? Tak je investujte do svého zdraví a krásy!
Na klinice Mediestetik vám nově nabízíme možnost uplatnění benefitních programů za libovolné zboží nebo služby. Vybírat si můžete z naší široké nabídky stomatologiedermatologie nebo plastické chirurgie!
 
Jaké poukázky můžete u nás využít?
  • Benefity
  • Benefity Plus
  • Sodexo (Vital, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový Pass)
Mezi ty nejoblíbenější ošetření patří stomatologické zákroky, dále jsou to omlazující procedury obličeje, dekoltu i těla! Mezi nejžádanější patří úprava rtů a obličeje dermálními výplněmi nebo vyhlazování vrásek aplikací botulotoxinu. Dalšími oblíbenými zákroky jsou přístrojová omlazení pleti Thermage a Ultraformer 3 či možnost trvalé epilace chloupků alexandritovým laserem.
Samostatnou kapitolu pak tvoří estetické zákroky na oddělení plastické chirurgie, kde si můžete vybrat například liposukci, facelift nebo dámy může potěšit modelace a zvětšení poprsí.
 
Ať si vyberete jakékoliv libovolné estetické ošetření můžete jej plně či z části zaplatit firemním benefitem! Platbu benefitní kartou můžete uplatnit na všechno kromě již zlevněného zboží a služeb.
 
+420 242 242 242
20%

Botox s 20% slevou! Pouze 29.2.2020!

Mentor Week! Prsní implantáty se slevou až 8100 Kč!

50%

Plastika břicha + 50% SLEVA na liposukci

20%

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

Odsáváme ceny za Liposukci!

Zvětšení rtů v akci za 5 900 Kč!

RegenMatrix: Regenerace dvojí silou

RegenPlazma opět v jedinečné akci!

Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

50%

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami!

15%

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

Uplatněte své zaměstnanecké benefity!

Kontaktujte nás

vyberte soubory