Akce

2+1 ZDARMA | Zbavte se vrásek s klinikou Mediestetik!

Využijte naprosto inovativní metodu pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky ve skvělé akci 2 + 1 ZDARMA. Redermalizace je naprosto unikátní postup a preparát, který vyhlazuje vráskyhydratuje pokožku a Vám navrátí opět mladistvý vzhled!
Zákrok Redermalizace se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové, které jsou pozitivně známé pro svůj jedinečný hydratační a regenerační vliv. Omládněte nyní v akci 2+1 stříkačka zcela ZDARMA.  
Technikou Redermalizace je možné ošetřit celý obličej, či jednotlivé jeho partie, jako je čelo, okolí očí apod. Dále pak pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Léčba zubních kazů s 20% slevou

 
Jak dlouho jste už odkládali návštěvu stomatologa? 
Nyní jsme si pro Vás připravili další skvělou nabídku, léčbu zubních kazů s 20% slevou! Nechte si ošetřit zubní kazy, či vyměnit staré amalgámové plomby za moderní kompozitní výplně za skvělou cenu a získejte tak krásný a zářivý bílý úsměv! 
Slevu 20 % na kompozitní výplně můžete využít na našich pobočkách Praha 1 nebo Praha 5. 
 
Jak ale vůbec poznat zubní kaz? Nejtypičtějším projevem je citlivost zubů: citlivost na teplé a studené nápoje, nebo velmi sladké potraviny, díry v zubech, tmavě hnědé až černé skvrny a samozřejmě s tím spojené bolesti.
Pokud některý z těchto symptomů máte, neváhejte a navštivte některého z našich stomatologů.
 
Platné pouze do 31.10.2019
nebo na tel. 242 242 242
Laserová ošetření s 25% Slevou! | Klinika Mediestetik

Laserová ošetření s 25% Slevou!

Využijte jedinečnou 25% slevu na ošetření lasery Palomar, Candela V-Beam nebo Fraxel DUO!

 • Palomar
  Dopřejte si plnohodnotný laserový lifting pleti bez bolesti, rekonvalescence a bez starostí! Díky jedinečnému frakčnímu laseru Palomar dokážeme vaši pokožku efektivně vyhladit a omladit, aniž by byla jakkoliv narušena. Dokážeme také odstranit vaše staré jizvy a strie! Vlivem laserového paprsku dochází ke kontrakci kožních struktur a tím se jizva či strie stává již neznatelnou. 
  Objednávejte nyní
   
 • Candela V-Beam
  Konec metličkám a červeným žilkám! Cévní laser V-Beam pomůže rychle a účinně! Kromě asi nejrozšířenějších metliček si laser ale poradí i s dalšími kožními problémy cévního původu. Paprsek tohoto laseru vyvolává rychlé stažení problematické cévky a nepěkné červené kresby na pokožce tak postupně mizí a vám zůstává jenom porcelánově čistá pleť. Navíc dosahuje skvělých výsledků i při léčbě akné!
  Objednávejte nyní
   
 • Fraxel DUO
  Fraxel DUO je frakční neablativní laser, který svou funkcí omlazuje pokožku a vyhlazuje její reliéf. Jedná se o nejnovější, nejefektivnější a nejpreciznější laser z našeho portfolia! Díky němu dokážeme efektivně, tak jako nikdy předtím, provádět lifting pokožky, rešit povadlou a unavenou pleť, pigmentové skvrny, ale i jizvy a strie! Vyzkoušejte i vy jeho možnosti, které skýtá k omlazení pleti a řešení kožních problémů!
  Objednávejte nyní

Objednejte se nyní s 25% SLEVOU!
Tel. 242 242 242

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

Máme pro vás i vaši pleť nabídku snů! Prémiovou proceduru - celoobličejový neinvazivní lifting pleti Thermage můžete nyní získat s fantastickou slevou -15 %! Ošetření celého obličeje s výrazným liftingovým efektem vás tak nyní vyjde téměř o 5000 Kč levněji! A to za to stojí!
Neivazivní lifting Thermage je totiž srovnatelný s plastickou operací, a díky svému vlivu na kvalitu pokožky může být využit i jako doplněk znásobující efekt zákroku. Pozor, jedná se ale o limitovanou nabídku! Proto neváhejte s objednáním konzultace zde.
 
Thermage je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. 
Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat. 
 
nebo na Tel.242 242 242
 
 

Dentální hygiena se slevou 700 Kč!

Navštěvovat svého stomatologa dvakrát ročně by měl každý z nás, ale kromě klasické kontroly bychom neměli zapomenout ani na pravidelnou dentální hygienu! Proto vám na naše pobočky Praha 1 a Praha 2 přinášíme nevídanou akční nabídku! Slevu více jak 700 Kč na dentální hygienu! 

Díky dentální hygieně budou vaše zuby nejen čisté ale i o něco bělejší! Dentální hygienu u nás provádějí 100% profesionálové, včetně ultrazvukového odstranění kamene a pískování air flow!

Platné pouze do 31.10.2019
Tel. +420 242 242 242.
Objednejte se nyní

Probuďte své rty ke kráse s JUVÉDERM SMILE

Jaký je ideál krásy u rtů? Podle průzkumů se nám líbí rty přiměřeně ŠIROKÉ, PLNÉ, JEMNÉ a JASNĚ OHRANIČENÉ. Toužíte po takových i vy? Můžete je mít! Na klinice Mediestetik nově nabízíme ošetření dermální výplní jemné konzistence, která byla speciálně vyvinuta jen pro ošetření rtů. Jmenuje se Juvéderm Smile a rty s ní získávají plnější, jemnější, jasně vykonturovaný a zároveň přirozený vzhled, až na 12 měsíců. A to není všechno! Juvéderm Smile působí i v okolí úst – daří se mu korigovat periorální vrásky, zploštělou nadretní oblast, a dokonce i povislé koutky. A je tu i další skvělá zpráva pro váš úsměv – beautifikaci rtů s Juvéderm Smile nyní nabízíme v akci 6 500 Kč / stříkačka.

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

Jak dlouho jste už odkládali ošetření zubního kazu? 
Připravili jsme si pro Vás skvělou nabídku, na naší pobočce Praha 5 nyní získáte všechny stomatologická ošetření s 20% slevou.
Využijte tak jedinečnou možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést odkládané ošetření zubního kazu nebo si jen zajděte na preventivní prohlídku. 
Akční nabídka se nevztahuje na dentální hygienu.
Praha 5 – Nové Butovice
Tel. 242 242 242

 

Laserové epilace až s 50% slevou!

Řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami! Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

 • Sleva pobočky Praha - zvýhodnění až 30 %!
  (více informací na tel. 242 242 242)
 • Sleva pobočka Teplice - 50 %

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

Ošetření pleti Ultraformer nyní v akci se slevou 10 000 Kč!
Pokud přemýšlíte o tom, jak dodat vaší pokožce impuls k její regeneraci, obnovit její pevnost a pružnost a docílit liftingového efektu, pak je pro Vás tato nabídka jako stvořená!
Jedná se o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla! Při ošetření proniká ultrazvuková energie hluboko do pokožky, a tak dochází k vysoké produkci kolagenu a liftingovému efektu. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.
Zpevnění pokožky je patrné bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvijí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky!
 
Objednávejte se nyní na tel. 242 242 242

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

Smyslné a plné rty jsou snem snad každé ženy. Na klinice Mediestetik jsme vždy chtěli přinášet našim pacientům jen to nejlepší, proto nyní v naší nabídce naleznete prémiové, švýcarské dermální výplně Neauvia za skvělou cenu! 
Dermální výplně Neauvia obsahují vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou vyráběnou patentovaným organickým způsobem. Tento postup výroby tak dává vzniku skvělého preparátu, s jedinečnými vlastnostmi a dokonalou čistotou. Toužíte-li proto dodat svým rtům objem, či chcete obdarovat partnerku či manželku, výplně Neauvia jsou skvělou příležitostí. To vše za mimořádnou cenu 5900 Kč!
 
Objednávejte na 242 242 242
Více informací

2+1 ZDARMA | Zbavte se vrásek s klinikou Mediestetik!

20%

Léčba zubních kazů s 20% slevou

25%

Laserová ošetření s 25% Slevou!

15%

Lifting pleti THERMAGE s 15% slevou!

Dentální hygiena se slevou 700 Kč!

Probuďte své rty ke kráse s JUVÉDERM SMILE

20%

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

50%

Laserové epilace až s 50% slevou!

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

Kontaktujte nás

vyberte soubory