Epilace alexandritovým laserem

Trápí vás nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Pak není nic jednoduššího než trvalá epilace alexandritovým laserem - je rychlá, efektivní a s nechtěnými chloupky se po ní můžete rozloučit už navždy.

Co je trvalá laserová epilace?

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Jak přesně epilace laserem funguje? Paprsek alexandritového laseru proniká k vlasovým cibulkám a vyvolává jejich tepelnou destrukci, další chloupky proto zkrátka nemají odkud růst. Nejde tedy o depilaci, což je pouhé povrchové odstranění nežádoucích chloupků, nýbrž o epilaci, což je odstranění ochlupení i s vlasovými cibulkami.

Které oblasti si mohu nechat laserovou epilací ošetřit?

Ruce, nohy, záda, brada, krk i intimní partie – epilovat laserem lze skutečně jakoukoliv oblast. Ošetřit se nedá pouze výrazně snědá, opálená nebo tetovaná pokožka a sliznice (např. při epilaci intimních partií), a to zejména proto, že laser je orientován na pigment. Ze stejného důvodu nelze epilovat chloupky zcela bez pigmentu (tj. velmi světlé či bílé).

Efekt laserová epilace

Výsledky se dostavují bezprostředně po ošetření – až 80 % stávajících chloupků už nikdy znovu neporoste. Proč „jen“ 80 %? Laser zaměřuje pouze chloupky v růstové fázi, existují ovšem také fáze zárodečná a klidová – chloupky v těchto fázích laser nezaměřuje. Ošetření se proto musí v rozmezí zhruba čtyř týdnů zpravidla několikrát opakovat. Teprve poté je dosaženo skutečně kompletního odstranění ochlupení v ošetřované oblasti. Díky svému příznivému působení na pokožku vám alexandritový laser kromě likvidace nechtěných chloupků pomůže také k citelně jemnější a hladší kůži.

Laserová epilace vs. IPL

Při vyhledávání různých metod odstranění nežádoucího ochlupení se často setkáte s tzv. IPL neboli s intenzivním pulzním světlem, které i mnozí jeho provozovatelé označují za laser. Jak ovšem již samotný název této metody napovídá, o laser se samozřejmě nejedná. IPL funguje na jiné bázi než laser, při jeho využití je zpravidla potřeba větší počet opakování a ošetření samo o sobě také dosahuje jiných, často ne tak markantních výsledků.

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Epilace alexandritovým laserem | Klinika Mediestetik Epilace alexandritovým laserem | Klinika Mediestetik

Video

Epilace alexandritovým laserem | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Horní ret od 600 Kč 360 Kč
 • Brada od 750 Kč  450 Kč
 • Hřbety rukou od 1 250 Kč  750 Kč
 • Podpaží od 1 750 Kč  1 050 Kč
 • Bikini line od 1 750 Kč  1 050 Kč
 • Podbříšek od 1 800 Kč  1 080 Kč
 • Celé ruce od 3 500 Kč  2 100 Kč
 • Brazilská epilace od 4 550 Kč  2 730 Kč
 • Lýtka, holeně od 4 000 Kč  2 400 Kč
 • Celé nohy od 6 500 Kč  3 900 Kč
 • Záda od 6 000 Kč  3 600 Kč

Akční nabídka
Praze můžete nyní získat neuvěřitelnou vstupní slevu 40 % na první ošetření laserové epilace. Pokud se rozhodnete zůstat s námi, udržíme pro vás slevu 30 % i na všechna další ošetření!

Ale to není vše! Pokud jste v Teplicích, dostanete dokonce 40% slevu na všechna ošetření.

Více informací ZDE

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobry den, mela bych dotaz ohledne laserove depilace genitalu a trisel. Normalne se holim ale temer pokazde mi zaroste chloupek a rozvine se mi zanet vlasove cibulky, utvori se vred skoro pres cele trislo a trva nekolik dni, nez praskne a vstreba se to. Chtela bych se zeptat jestli s timto problemem lze tuto epilaci provest jelikoz mam trisla samou jizvu.

Ve Vašem případě Vám ošetření laserem doporučujeme, protože po trvalé epilaci alexandritovým laserem k žádnému nežádoucímu zarůstání chloupků nedochází.

Dobrý den, chtěla bych se prosím vás zeptat, zda můžou epilaci laserem podstoupit i uživatelé kochleárního implantátu. Nehrozí nějaké poškození?

Kochleární implantát standardně není pro laserovou epilaci kontraindikací. Velice rádi Vás proto objednáme na ošetření.

Dobrý den, je možné epilovat i opálenou pokožku?

V případě opálené pokožky je doporučováno počkat, až opálení vymizí, jelikož alexandritový laser reaguje na pigment, který zachytí v chloupku. Maximálního efektu se dosáhne při stavu světlé pokožky v kombinaci s tmavšími chloupky.

Dobrý den, mám světlé chloupky, lze je laserově odstranit?

Trvalou epilaci na naší klinice provádíme alexandritovým laserem od americké společnosti prémiové značky. Laser ovšem reaguje na pigment – tedy tmavší chloupek. V případě světlejších chloupků je potřeba využít jinou metodu.

Další dotazy

Další procedury