Lipolýza: Odstranění podbradku

Skrýváte povislý podbradek či druhou bradu? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní, neinvazivní řešení tohoto problému díky  lipolytickým preparátům.  Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, která je účinnou látkou, docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Co je povislý podbradek a druhá brada a jaké jsou možnosti řešení?

Povislý podbradek nebo druhá brada jsou způsobeny nahromaděním a uvolněním tukové tkáně v oblasti podbradku. Příčinou tohoto stavu může být jak tělesná nadváha, tak genetické predispozice k ukládání tuku v této oblasti. Díky uložení tuku je pak narušeno estetické vnímání i kontury obličeje. 

Účinnou látkou lipolytických preparátů je nejčastěji plně syntetická kyselina deoxycholová. Ta je běžně přítomna v těle člověka, kde napomáhá štěpení a vstřebávání tuků. Před samotnou aplikací je na pokožku zpravidla nanesena anestetická mast. 

Efekt ošetření 

Jedná se o ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu je nastartován proces odbourávání tukových buněk, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří, a tuk se tak znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného života. Druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Lipolytika přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu zaručují přísné certifikace. 

Výsledný efekt

Výsledkem ošetření je konturovaný podbradek, který drží linii dolní čelisti, včetně stažení pokožky. 

 

Další možnosti ošetření podbradku

Do současné doby bylo možné podobný estetický problém řešit ošetřením frakčním laserem Fraxel, radiofrekvenčnním zákrokem Thermage, ultrazvukovým ošetřením Ultraforemer 3 či liftingem za pomoci liftigových nití ArtFilting

Fotogalerie

Lipolýza: Odstranění podbradku | Klinika Mediestetik Lipolýza: Odstranění podbradku | Klinika Mediestetik

Video

Lipolýza: Odstranění podbradku | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena ošetření od: 15 000 Kč
  • 1 ošetření středního 
    podbradku 30 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Pro koho je ošetření podbradku vhodné?

Ošetření je vhodné pro dospělé osoby se středním až silným povisem podbradku a druhé brady.

Je ošetření bezpečné?

Ošetření je zcela bezpečné, před uvedením preparátů na trh vždy probíhají klinické studie a musí získat potřebné certifikace. 

 

 

Jaká je pozákroková péče po ošetření?

Po zákroku odchází pacient domů, druhý den se doporučuje klidový režim. Několik dnů může být přítomný otok ošetřené oblasti, může se taktéž objevit modřina či mírná bolestivost v oblasti aplikace. 

Další dotazy

Další procedury