Blog

Jak je to s liposukcí? | Klinika Mediestetik

Jak je to s liposukcí?

Tenhle zákrok opravdu není v estetické medicíně žádným nováčkem. První moderní liposukci vůbec provedl francouzský chirurg Yves-Gerard Illouz už v roce 1982! Za téměř čtyřicet let rapidně vzrostla obliba této velmi účinné korekce. Odvrácenou stranou je řada nepravd a pověr, které kolem liposukce kolují. Jaké jsou tedy nejčastější mýty spojené s odsáváním tuku?
#plasticsurgery # plastickachirurgie # liposukce # liposuction # fat # fattransfer # bodyjet
Číst celý článek
Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi | Klinika Mediestetik

Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi

Venku je konečně krásně slunečno a teplo, příroda se doslova probouzí ze zimního spánku a vy…vy naopak celý den téměř usínáte a neustále vám chybí energie? Jaro je skutečně časem obrody a nabírání síly, jen je třeba dopřát tělu i mysli čas a klid na přechod do nové etapy. Jak na to? Poradíme vám… Nebraňte se spánku. Jezte, co vám příroda nabízí. Odpočívejte i pohybem. Nachytejte sluníčko
#jarní únava # alergie # pyly # krása # zdraví # péče
Číst celý článek
Nebojte se usmát! | Klinika Mediestetik

Nebojte se usmát!

Ukázat emoce otevřeně a upřímně smíchem je poměrně obtížné, když se stydíte za svůj vlastní úsměv. Zubní lékař vám pomůže získat sebejistotu. Někdy se stává, že zdánlivě ideální úsměv kazí malá, ale nepříjemná nedokonalost – mezera mezi zuby. Tento problém lze vyřešit pouze jedinou návštěvou zubaře. Estetická rekonstrukce umožňuje „zvětšit“ velikost sousedních zubů tak, aby se mezera přirozeně uzavřela.
#rovnátka # Inkognito # neviditelná rovnátka # Mediestetik # estetická rekonstrukce
Číst celý článek
Zuby jako perličky | Klinika Mediestetik

Zuby jako perličky

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce, ale to se vědělo už dávno. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení i životní standard. Dosáhnout krásného zářivého úsměvu, i když k vám příroda nebyla kdovíjak vlídná, přitom dnes není složité.
#zuby # smile lifting # bělení zubů # estetický úsměv
Číst celý článek
Klobouk už jen pro parádu | Klinika Mediestetik

Klobouk už jen pro parádu

Občas se vymkne z ruky. Navštíví vás bez pozvání, ať chcete, nebo ne. A šíří se. Den ode dne je na více místech a účinně odrazuje druhé pohlaví. Ztráta vlasů. Postihuje ženy i muže, má mnoho příčin a mnoho projevů a nikdo z ní není kdovíjak nadšený.
#RegenPlazma # ztráta vlasů # Mediestetik # miniinvazivní ošetření
Číst celý článek
Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná? | Klinika Mediestetik

Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná?

Trápí vás křivý úsměv? Neradi se smějete na své okolí? Je na čase se přestat stydět! Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik vám pomůže získat doslova americký úsměv. Slyšeli jste už o rovnátkách Invisalign? Jak fungují a jsou opravdu neviditelná?
#Mediestetik # Invisalign # neviditelná rovnátka # předkus # ortodoncie # Praha
Číst celý článek
Nejdostupnější sérum krásy? SPÁNEK | Klinika Mediestetik

Nejdostupnější sérum krásy? SPÁNEK

Je to tak! Můžete se zdravě stravovat a na obličeji si vrstvit masky, krémy i oleje, pokud ale denně spíte méně jak sedm hodin, ráno v zrcadle spokojená nebudete. Ani ta nejspeciálnější a nejdražší kosmetika totiž nenahradí to, co dokáže dlouhý a kvalitní spánek. To kouzelné slovo je regenerace.
#sleepingbeauty # spanek # krasa # regenerace # redermalizace # pevnapokozka # Praha
Číst celý článek
Dejte sbohem metličkám na kůži | Klinika Mediestetik

Dejte sbohem metličkám na kůži

Nejprve se objeví jen mírné začervenání, postupně ale dochází k jemnému prokvétání kůže – na obličeji, na nohou, ale třeba i na břiše. Je tohle i váš problém? Pak vás trápí mikrovarixy. V tomto případě není řeč přímo o křečových žilách (varixech), tedy o chronické poruše cesty žilní zpět směrem k srdci, kdy žíly nejsou schopny vzdorovat gravitaci a postupně plasticky vystupují na pokožce.
#vbeam # laser # estheticmedicine # veins # cevniproblemy # dermalogie # Praha
Číst celý článek
Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu! | Klinika Mediestetik

Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu!

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení a možná i životní standard.
#americký úsměv # klinika Mediestetik # bělení zubů # smilelifting
Číst celý článek
Péče o vlasy – čemu byste rozhodně neměli věřit | Klinika Mediestetik

Péče o vlasy – čemu byste rozhodně neměli věřit

Ty pořád nosíš tu čepici, vždyť vyplešatíš! Rozčesej si ty vlasy, budeš je mít lesklejší! Od kolika let se barvíš? Ty musíš mít ale zničené vlasy! V tvém věku jsou dlouhé vlasy už docela faux-pas!... Že jste tohle už někde slyšeli? To asi my všichni. Jen všemu opakovanému nesmíme uvěřit. Řekneme vám, proč jsou některá tvrzení v péči o vlasy pouhé mýty.
#vlasy # mezoterapie # regenplazma # myty # bujnahriva # peceovlasy # estetickamedicina # mediestetik
Číst celý článek
1 2 3 4 ... 8 ... 11 ... 14