Blog

Co způsobuje zubní kaz? | Klinika Mediestetik

Co způsobuje zubní kaz?

Otázka hodná první třídy, říkáte si! Cukry přece, odpoví většina lidí. Víte ale, jak to s cukry v ústní dutině chodí a jaké další vlivy hrají ve vzniku kazu roli? Následující řádky poukáží na tři hlavní faktory, které vás mohou potrápit a brzy dostat na křeslo k vašemu stomatologovi.
#zuby # zubní hygiena # zubní kaz
Číst celý článek
Konec rannímu shonu! | Klinika Mediestetik

Konec rannímu shonu!

Pokud jste unaveny z mrhání tolika vzácného času, který trávíte každé ráno v koupelně nanášením make-upu, usnadníme vám život a to těmito 3 kroky. Ty nahradí dekorativní kosmetiku, bez které jste doteď nemohly opustit dům a ušetříme vám čas na ranní cvičení, meditaci nebo pořádnou snídani!
#Biorevitalizace # kyselina hyaluronová # trvalý make-up
Číst celý článek
Vyzrajte na podzimní chmury! | Klinika Mediestetik

Vyzrajte na podzimní chmury!

Přišel plíživě, ovšem nevyhnutelně… PODZIM, a s ním krátící se dny, vlezlé počasí a dost možná i špatná nálada. Máte také pocit, jako by na vás pytel hodil, nic vás nebaví a nevíte vlastně proč? Odpověď zní jasně – podzimní splín!
#tělo # relax
Číst celý článek
TOP 3 podzimní trendy | Klinika Mediestetik

TOP 3 podzimní trendy

Podzim už je tady a s ním i novinky a trendy v estetické medicíně! Přinášíme vám tedy hned tři TOP trendy, bez kterých se určitě na podzim neobejdete.
#peeling # revitalizace # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
Pět jednoduchých rad v péči o vlasy | Klinika Mediestetik

Pět jednoduchých rad v péči o vlasy

Kdyby jen péče o vlasy byla stejně snadná a bez nervů, jako v reklamách. Skutečnost je, že my všichni bojujeme s kadeřemi, mastnými či lámavými vlasy, které jsou poškozeny – tím spíš, když jsou vystavovány slunci, větru a blížícímu se mrazu.
#vlasy # peeling # PRP # péče # pokožka
Číst celý článek
Jídlo, které nás dělá krásnými! | Klinika Mediestetik

Jídlo, které nás dělá krásnými!

Zdrojem krásné pokožky jsou nejen kvalitní krémy a dobrý dermatolog, ale také správné stravování! Odumřelé buňky jsou neustále nahrazovány novými buňkami a pro jejich růst je strategicky důležité neustále doplňovat zásoby nezbytných živin.
#strava # antioxidanty # tuky # krása
Číst celý článek
Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky. | Klinika Mediestetik

Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky.

Tuto situaci zná asi každá žena. O pleť pečujete, jak se dá, čistíte ji, mažete krémy, ale pupínky si vždycky najdou cestu. A mnohdy ne jen jeden. Někteří z nás dokonce trpí chronickým akné a pupínků se tak neumí ani za nic zbavit. Proč na naší pokožce vznikají a jak se jich zbavit?
#akné # strava # kosmetika # peeling
Číst celý článek
Podzimní pleťový doping “céčkem” | Klinika Mediestetik

Podzimní pleťový doping “céčkem”

Na tohle období se těší málokdo – loučení s krátkými rukávy a vybalování chundelatých svetrů nás z počátku sice baví, občas ale nakonec i bolí, a to doslova! Kdo letos nestačil rozmarům počasí a ze dne na den nepřešatil, přivítal začátek nové sezony pořádným nachlazením.
#pleť # vitamín c # mládí # vrásky
Číst celý článek
Zuby na počkání z 3D tiskárny | Klinika Mediestetik

Zuby na počkání z 3D tiskárny

Tisk trojrozměrných objektů je v dnešním světě technologií už běžnou záležitostí, a tak vás 3D modelace chrupu dost možná nepřekvapí. Pravda je ale taková, že ještě donedávna byly při vzniku zubních náhrad otisky nepřekonanou klasikou.
#zuby # cerec
Číst celý článek
1 2 3 4 ... 6 ... 9 ... 11