Blog

10 faktů, které musíte vědět o kořenových kanálcích | Klinika Mediestetik

10 faktů, které musíte vědět o kořenových kanálcích

Existuje mnoho mylných představ týkajících se endodontické léčby, tj. léčby kořenových kanálků, a jestli pacienti opravdu pociťují bolesti kořenových kanálků. Na klinice Mediestetik v Praze chceme, aby měli naši pacienti přesné a pravdivé informace o podstupovaných stomatologických procedurách.
#endodontista # endodoncie # Praha # kořenové kanálky # korunka # Mediestetik
Číst celý článek
Skupina Mediestetik roste do krásy | Klinika Mediestetik

Skupina Mediestetik roste do krásy

Důkazem toho je zbrusu nová klinika, kterou jsme otevřeli v druhé polovině února. Mánesova 36, Praha 2 – to je naše nová adresa! Pojďte dál, zveme vás na návštěvu a na prohlídku estetické medicíny nové generace! Najdete nás na pražských Vinohradech, ve čtvrti, která se vždy mohla chlubit komfortem a bezpečím.
#estetická dermatologie # stomatologie # klinika # Praha # Mánesova # plastická chirurgie
Číst celý článek
Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně | Klinika Mediestetik

Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně

Získat nádherný úsměv, aniž by si někdo všiml, že nosíte rovnátka, je nyní jednodušší než kdy předtím. Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik je připraveno vám pomoci získat krásný úsměv tím nejpohodlnějším způsobem.
#Mediestetik # Praha # rovnátka # Invisalign # neviditelná rovnátka
Číst celý článek
Chcete postoupit plastickou operaci?  Pár tipů pro vás | Klinika Mediestetik

Chcete postoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

O plastické operaci dříve nebo později zauvažuje snad každá žena. „Mám malá prsa, velký nos, nepotřebovala bych ubrat pár centimetrů na břiše?“ Dříve byly plastické operace často spojovány s movitými lidmi nebo celebritami. Nutno ale dodat, že plastiky již dávno nejsou výsadou bohatých a známých osobností.
#Mediestetik # výhody plastické operace # plastická operace # liposukce # malá prsa # velký nos
Číst celý článek
Jarní detox od hlavy až k patě | Klinika Mediestetik

Jarní detox od hlavy až k patě

Konečně jsou tu první paprsky slunce, první oteplení, a s ním i nové dávky energie a potřeba se po dlouhé zimě pořádně nastartovat a pročistit. Detoxikační smoothie a zeleninové džusy tak už všude tečou proudem – a proč ne! Odlehčení stravy a podpora oslabeného organismu přírodními šťávami není rozhodně na škodu.
#jaro # jarní detox # pleť # vlasy # očista # tipy
Číst celý článek
I vaše vlasy mohou být husté a hebké! | Klinika Mediestetik

I vaše vlasy mohou být husté a hebké!

Ženy většinou vystraší, když se objeví první šediny. Ty se dají jednoduše přebarvit, ale horší situace nastane, pokud vlasy začnou řídnout a vypadávat. Vypadávání vlasů je velice úzce spojeno hlavně s projevy stárnutí u mužů. Těm se nejdříve začnou objevovat kouty a u některých dochází k plešatění na celém povrchu hlavy.
#vypadávání vlasů # prp # regenplasma # mezoterapie # šediny # alopecie
Číst celý článek
Injekční kombinace | Klinika Mediestetik

Injekční kombinace

Věděli jste, že cokoliv nového, co přinášíme našim pacientům, vyzkoušíme nejdříve sami na sobě? Jedna naše redaktorka se dobrovolně stala modelem pro testování nového produktu a techniky pro mezoterapii – Redermalizaci. Pár týdnů po ošetření se ji jedna z kolegyň zeptala, proč vypadá tak dobře a odpočatě ...
#belkyra # botox # omlazeni pleti # mezoterapie # regenplasma # odstranění podbradku
Číst celý článek
8 tipů péče v menopauze | Klinika Mediestetik

8 tipů péče v menopauze

Blížíte se padesátce – čas plyne i tak si ale často uvědomíte, že v mnoha ohledech jste šťastnější a spokojenější, než za mladších let. Není se co divit! Všechny „nahoře i dole“ se vám nastřádaly v nedocenitelné zkušenosti, které svou silou umí dodat energii i tam, kde ubývá.
#zdraví # zdravé tělo # krása # životní cyklus ženy # menopauza # přechod # symptom # péče # thermage
Číst celý článek
„Padesát“ odstínů žluté, aneb jak je to s barevností zubů… | Klinika Mediestetik

„Padesát“ odstínů žluté, aneb jak je to s barevností zubů…

Budete se divit, ale řeč je o zubech. Ač je za ideál krásy považován chrup běloskvoucí, realitou je, že škála barevnosti zubů se přirozeně pohybuje spíše v odstínech směrem ke žluté. Proč tomu tak je, co ovlivňuje barevnost a jestli se může odstín vašich zubů během života měnit, odpoví náš další stoma příspěvek.
#Stomatologie # odstíny zubů # sklovina # bělení zubů # dentální hygiena
Číst celý článek
„Doktor" Google ví všechno | Klinika Mediestetik

„Doktor" Google ví všechno

Každý z nás se alespoň několikrát snažil hledat na internetu radu nebo užitečné tipy. Internet je skvělý vynález, o tom není žádných pochyb. Může ale také obsahovat i mnoho zavádějících doporučení. Specialisté z kliniky Mediestetik se rozhodli prověřit spolehlivost a opodstatněnost tvrzení na často vyhledávané dotazy zadané do vyhledávače. Zde nabízíme to, co nám „doktor“ Google poradil a co jeho rady ve skutečnosti docílí.
#kryolipolyza # coolsculpting # hladká pokožka # pigmentace # redermalizace
Číst celý článek
1 2 3 4 ... 7 ... 10 ... 13