Blog

Když se ozvou zuby na cestách | Klinika Mediestetik

Když se ozvou zuby na cestách

Letní sezona je na spadnutí a s ní i plánování cest a dovolených. V červnovém shonu není mnoho času na katastrofické scénáře, všichni si jen v duchu říkáme: už aby! Přesto pokud jste se již párkrát na zubařské křeslo dostali, jistě Vás v koutku duše napadne: Ještě aby mě tak na cestě chytly zuby!
#stomatologie # zuby # bolest zubů # prevence # cestování # preventivní prohlídka
Číst celý článek
Nebojte se usmát! | Klinika Mediestetik

Nebojte se usmát!

Ukázat emoce otevřeně a upřímně smíchem je poměrně obtížné, když se stydíte za svůj vlastní úsměv. Zubní lékař vám pomůže získat sebejistotu. Někdy se stává, že zdánlivě ideální úsměv kazí malá, ale nepříjemná nedokonalost – mezera mezi zuby. Tento problém lze vyřešit pouze jedinou návštěvou zubaře. Estetická rekonstrukce umožňuje „zvětšit“ velikost sousedních zubů tak, aby se mezera přirozeně uzavřela.
#rovnátka # Inkognito # neviditelná rovnátka # Mediestetik # estetická rekonstrukce
Číst celý článek
Zuby jako perličky | Klinika Mediestetik

Zuby jako perličky

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce, ale to se vědělo už dávno. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení i životní standard. Dosáhnout krásného zářivého úsměvu, i když k vám příroda nebyla kdovíjak vlídná, přitom dnes není složité.
#zuby # smile lifting # bělení zubů # estetický úsměv
Číst celý článek
Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná? | Klinika Mediestetik

Jsou neviditelná rovnátka opravdu neviditelná?

Trápí vás křivý úsměv? Neradi se smějete na své okolí? Je na čase se přestat stydět! Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik vám pomůže získat doslova americký úsměv. Slyšeli jste už o rovnátkách Invisalign? Jak fungují a jsou opravdu neviditelná?
#Mediestetik # Invisalign # neviditelná rovnátka # předkus # ortodoncie # Praha
Číst celý článek
Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu! | Klinika Mediestetik

Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu!

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení a možná i životní standard.
#americký úsměv # klinika Mediestetik # bělení zubů # smilelifting
Číst celý článek
10 faktů, které musíte vědět o kořenových kanálcích | Klinika Mediestetik

10 faktů, které musíte vědět o kořenových kanálcích

Existuje mnoho mylných představ týkajících se endodontické léčby, tj. léčby kořenových kanálků, a jestli pacienti opravdu pociťují bolesti kořenových kanálků. Na klinice Mediestetik v Praze chceme, aby měli naši pacienti přesné a pravdivé informace o podstupovaných stomatologických procedurách.
#endodontista # endodoncie # Praha # kořenové kanálky # korunka # Mediestetik
Číst celý článek
Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně | Klinika Mediestetik

Smějte se bez studu – jednoduše a neviditelně

Získat nádherný úsměv, aniž by si někdo všiml, že nosíte rovnátka, je nyní jednodušší než kdy předtím. Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik je připraveno vám pomoci získat krásný úsměv tím nejpohodlnějším způsobem.
#Mediestetik # Praha # rovnátka # Invisalign # neviditelná rovnátka
Číst celý článek
„Padesát“ odstínů žluté, aneb jak je to s barevností zubů… | Klinika Mediestetik

„Padesát“ odstínů žluté, aneb jak je to s barevností zubů…

Budete se divit, ale řeč je o zubech. Ač je za ideál krásy považován chrup běloskvoucí, realitou je, že škála barevnosti zubů se přirozeně pohybuje spíše v odstínech směrem ke žluté. Proč tomu tak je, co ovlivňuje barevnost a jestli se může odstín vašich zubů během života měnit, odpoví náš další stoma příspěvek.
#Stomatologie # odstíny zubů # sklovina # bělení zubů # dentální hygiena
Číst celý článek
Úsměv prosím | Klinika Mediestetik

Úsměv prosím

Ukázat emoce otevřeně a upřímně smíchem je poměrně obtížné, když se stydíte za svůj vlastní úsměv. Nebojte, od toho je tady zubní lékař, aby vám pomohl získat opět sebejistotu.
#fazety # zuby # korunky # rovnátka # incognito
Číst celý článek
1 2 3