Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu!

Řekněte ANO zářivě bílému úsměvu!

Ani ten nejluxusnější šperk se nedá srovnat s krásným úsměvem. Říká se, že úsměv otevírá srdce. Dnes je estetický úsměv naopak ještě důležitější, znamená totiž atraktivitu, úspěch, určité společenské postavení a možná i životní standard. Dosáhnout krásného bílého úsměvu, i když k vám příroda nebyla kdovíjak vlídná, přitom dnes není složité. Moderní stomatologie dokáže americký úsměv vykouzlit i tomu největšímu nešťastníkovi, na kterém se genetika, nevhodný životní styl anebo různé životní situace solidně podepsaly.

I když se třeba nesmějete rádi, tmavé a nehezké zuby vám určitě radost nedělají. Nástrah, které na chrup číhají, je ovšem mnoho – cigarety, káva, sladké nápoje, některé léky nebo třeba odstranění zubního nervu – to všechno dokáže zuby nehezky zabarvit. A ať bělicí pasta slibuje sebevětší zázraky, většinou toho moc nezmůže. Žádné domácí bělení se totiž nemůže vyrovnat bělení profesionálnímu. Expertem v bělení je například klinika Mediestetik v Praze a její skvělý personál.

Bílá, bělejší

Na trhu je mnoho systémů pro profesionální bělení zubů. Tím nejšetrnějším je bělení plazmovou lampou ZOOM3®, při němž se používají až o 30 % nižší koncentrace karbamid peroxidu, než jaké používají některé konkurenční systémy.

Při jediné návštěvě stomatologa je tak možné rozzářit váš úsměv až o čtyři odstíny. Nemusíte se ovšem bát neonového úsměvu některých filmových hvězd, ZOOM3® bělí velmi přirozeně. Samotné bělení navíc probíhá na několik etap. Proto můžete lékaři oznámit kdykoli v jeho průběhu, že se vám zdá, že zářivěji se už usmívat nechcete. Každému přeci jen sluší něco jiného.

Pokud naopak budete mít dojem, že nutně potřebujete úsměv z amerických reklam a čtyři odstíny jsou málo, bělení lze po šesti měsících opakovat k vaší plné spokojenosti. Výsledek vám může dělat radost až tři roky, záležet ale bude hlavně na vás. Kuřáci a náruživí fanoušci kávy a červeného vína se budou velmi pravděpodobně usmívat bez starostí o něco kratší dobu.

Smile-lifting

Ne všichni z nás mají chrup, že by ho fotografové hned chtěli do magazínů, to víme. A ne pokaždé za tím stojí jenom nehezká barva. Problémů je hodně a příčin snad ještě více. Křivé zuby, ulomené, skousané, nikdo není dokonalý. Moderní stomatologie naštěstí dovede pomoci v jakékoliv složité situaci.

Mezi moderními stomatologickými inovacemi se vyjímá zejména tzv. smilelifting. Díky němu dosáhl obor dentální protetiky zcela nové úrovně. Jedná se o jedinečnou individualní práci v laboratoři, která na míru každému člověku vyrobí tenounké keramické destičky nerozeznatelné od vlastních zubů. Ty dokáží zakrýt veškeré nedostatky úsměvu, a to bez rovnátek a bez zbytečných extrakcí. Během jediné návštěvy je tak možné restaurovat zlomený nebo zničený zub, zub křivý, skousaný nebo ulomený pomocí kvalitní celokeramické zubní náhrady, která je stejně pevná jako zubní sklovina a v průběhu let nemění barvu.

Související články

#americký úsměv # klinika Mediestetik # bělení zubů # smilelifting

Kontaktujte nás

vyberte soubory