Zvětšení a modelace rtů dermálními výplněmi

Symbol smyslnosti, svěžesti, ale i zdraví a radosti – RTY nejsou jen orámováním úst, ale důležitá součást našeho vzhledu a celkového výrazu v obličeji. Ty plné a rovnoměrně tvarované jsou chloubou ženy, a to nejen té, která miluje rtěnky. Dermální výplně rtů proto dlouhodobě patří mezi nejžádanější zákroky estetické medicíny. Stačí mít šikovného dermatologa s estetickým cítěním a kyselina hyaluronová dokáže vytvořit krásné, přirozené a souměrné rty. Můžete je mít i vy!

Dermální výplně

Neboli fillery – jsou gelovité látky na bázi tělu přirozené kyseliny hyaluronové. Fillery mají v moderní estetické medicíně opravdu široké uplatnění, a tomu odpovídá i rozsáhlá nabídka preparátů různých hustot dle konkrétních specializací (výplně vrásek, modelace nosu nebo čelisti atp.). Na klinice Mediestetik budete mít z čeho vybírat. Na základě konzultace vám pomůžeme pro vaše rty zvolit ten nejvhodnější preparát.

Tvar a objem

Všichni jsme individuality, a tak dermatolog musí při zvětšování rtů vycházet nejen z představ klientky, ale i z konkrétních proporcí v obličeji, na základě kterých se rozhodne pro množství i způsob aplikace dermální výplně. Aktuálním hitem mezi ženami na celém světě je speciální technika, kterou je dosaženo jemného srdcovitého tvaru s objemem ve střední části rtů. Oproti běžným metodám zde dochází k vertikální aplikaci zevnitř směrem k okrajům rtů. Cílem je přirozené pozdvihnutí („zvýšení“) rtu, spíš než „přifouknutí“ a nepřirozený objem. Efektu „kačeřích rtů“ se proto rozhodně nemusíte obávat. Naopak, technika je z tohoto důvodu často vyhledávána i ženami, které jsou ve výplních začátečnicemi a hledají opravdu přirozený výsledek.

Jak zákrok probíhá

Zvětšení rtů dermálními výplněmi je miniinvazivním ošetřením. Po nanesení anestetického krému dermatolog jemně aplikuje filler do rtů. Aplikace zpravidla netrvá déle než půl hodiny a bezprostředně po ní se můžete ihned vrátit do práce nebo společenského života, nezanechává totiž žádné stopy a není po ní třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Na našem dermatologickém oddělení si zakládáme na tom, aby výsledný efekt byl maximálně viditelný, zároveň ale přirozený a esteticky příjemný. Výsledky může klientka pozorovat ihned po ošetření, přičemž několik následujících týdnů se dále rozvíjejí. Přetrvání závisí na rychlosti metabolismu, je tedy u každé klientky individuální. Obecně ovšem dokáží dermální výplně přetrvat osm až dvanáct měsíců.

Toužíte po sexy šťavnatých rtech, které dodají vašemu obličeji na plnosti? Zarezervujte si termín konzultace s našimi dermatologickými specialistkami a začněte se těšit.


Tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz

Fotogalerie

Zvětšení a modelace rtů dermálními výplněmi | Klinika Mediestetik Zvětšení a modelace rtů dermálními výplněmi | Klinika Mediestetik

Video

Zvětšení a modelace rtů dermálními výplněmi | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Zvětšení rtů od 5000 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dají se dermálními výplněmi řešit spadlé koutky?

Ano, při aplikaci kyseliny hyaluronové do správných bodů rtu lze docílit optického pozdvihnutí povislých koutků rtů. Důležitá je konzultace a analýza specialistou, který dokáže zvolit efektivní způsob ošetření.

Další dotazy

Další procedury