Naši lékaři

Naši lékaři

Zkušený a pacienty velmi ceněný brněnský chirurg atestovaný v plastické chirurgii a chirurgii ruky. MUDr. Justan má téměř 20letou praxi v oboru. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity a po práci na specializovaných odděleních onkologické a dětské chirurgie se začal naplno věnovat plastice. Kvalifikaci získal na prestižní Klinice plastické a estetické chirurgie Nemocnice Sv. Anny. Své dovednosti pak dále prohuboval na zahraničních stážích, z nichž nejvýznamnější pro něj byla dlouhodobá spolupráce s prof. Janem Fridenem z göteborské univerzity, který MUDr. Justana vyškolil pro ty nejnáročnější rekonstrukční výkony. Pacientky ho vyhledávají zejména pro augmentace prsou.

MUDr. Justan razí individuální přístup ke každému pacientovi a jeho požadavkům. Vždy navrhuje možná operační i neoperační řešení a srozumitelné vysvětluje veškeré aspekty operace. Pacienti si cení jeho vstřícného – lidského a přátelského přístupu.

MUDr. Chvojka je zkušený parodontolog kliniky Mediestetik. Specializuje se na léčbu nejrůznějších problémů měkkých tkání kolem zubu, včetně paradontózy, a je mezi svými pacienty velmi oblíben. Pomáhá jim totiž často řešit i zdánlivě neřešitelné problémy a svou lidskostí je dokáže zbavit ostychu. Informovanost pacienta a jeho maximální komfort při stomatologické péči, která je v případě parodontologie zejména náročná, jsou pro něj absolutní prioritou.

„Navzdory populárním představám mnoha lidí není zubař vlk a nikoho neukousne. Přestaňte se nás bát – uděláte tím službu hlavně sami sobě.“

Jemná, pečlivá a empatická – to je A. Drugova. Stomatoložka s dlouholetou praxí pochází z rodiny lékařů a umělců, a tak není divu, že se její hlavní specializací stala estetická rekonstrukce chrupu. Je vyhledávanou specialistkou pro krásné a funkční fazety. Věnuje se ale například i mikroskopické endodoncii. Krása je podle ní návrat člověka do jeho pravé přirozené podstaty, a to ve všech třech smyslech: ve zdraví fyzickém, emočním i mentálním.

„Estetické potěšeni z práce je pro mě důležité, není nic hezčího než krásný úsměv spokojeného pacienta.“

M. Zubenia je zkušený stomatolog se širokým zaměřením. Věnuje se protetice, konzervačním ošetřením i mikroskopické endodoncii a malé chirurgii. Rád se učí novým postupům a trendům v oblasti zubního lékařství a neustále se vzdělává. O strachu ze zubaře u M. Zubenii nemůže být řeč – rychle si vás získá svým komunikativním, milým a lidským přístupem.

MDDr. Jana Jánská patří k progresivním lékařům, kteří sledují ty nejnovější medicínské trendy, i proto patří do jejího portfolia zákroků nejen léčba klasickými, ale i foliovými rovnátky Invisalign. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Pacienti vždy ocení  její přímočarost a snahu o nejlepší výsledek bez kompromisů. 

“Ortodoncie není jen o rovnátkách, ale o komplexním přístupu a potřebných znalostech k docílení dokonalého efektu. Za každým krásným rovným úsměvem také ale stojí i poctivá spolupráce pacienta. Ráda pomohu ke krásným rovným zubům i vám.“

MDDr. Šrubař je ortodontickým specialistou kliniky Mediestetik. Provádí léčbu celé škály nerovností chrupu pomocí klasických vnějších kovových či keramických rovnátek, i pomocí tzv. rovnátek neviditelných, tedy připevňovaných na vnitřní stranu zubů. Ve svém oboru se neustále vzdělává na českých i zahraničních lékařských kongresech a jeho pacienti na něm oceňují právě jeho široký rozhled a povědomí o nejnovějších trendech v moderní ortodoncii.

„Každý člověk si zaslouží mít takový úsměv, po jakém touží, a na srovnání zubů není skutečně nikdy pozdě. Takže ostych stranou.“

Světlana Komleva je estetický i záchovný stomatolog kliniky Mediestetik. Má za sebou bohaté zkušenosti z obou těchto odvětví. Se svými dospělými pacienty nejčastěji řeší estetické nedostatky chrupu, zejména mistrně provádí keramické plombování a fasety. V rámci záchovné stomatologie se doktorka Komleva specializuje na dětskou stomatologii. Její malí pacienti na ní nejvíce oceňují, že ošetření nebolí. Rodiči je pak velmi pozitivně vnímána zejména lékařčina velká trpělivost a vlídnost.

„Se správnou péčí o chrup se musí začít už u útlého věku. Klíčová je v tomto informovanost jak rodičů, tak i samotných dětí.“

Hygienistka na svém místě – ve vysněném oboru uplatňuje svou pečlivost, empatii i dlouhodobé zkušenosti z komunikace s klienty. Ve své práci spatřuje velký preventivní potenciál a pacienty se tak vždy snaží motivovat k důkladné, pravidelné péči. Zuby jsou podle ní důležitou vizitkou, a proto si užívá, když klient odchází s příjemným, čistým pocitem v ústech a úsměvem na tváři. Práce hygienistky ji baví v celé své různorodosti a šíři – od léčby parodontitidy, až po bělení a edukaci.

„Snažím se, aby více lidí vnímalo důležitost zdravé dutiny ústní pro zdraví jako celek. Problémy s hygienou mají své dopady na fyzické i psychické rovině.“

Doménou Oksany Kolomijec jsou laserové epilace, korekce a formování postavy. Absolvovala nespočet zahraničních i domácích kurzů a kongresů zaměřených na kosmetická ošetření a omlazení pleti. Na naší klinice je pak expertem na ošetření pleti kosmetikou Ericson. Její klienti si ji váží pro vstřícný osobní přístup a diskrétnost.

Lidská pokožka je největší orgán našeho těla, i proto bychom jí měli dopřát odpovídající péči, kterou vám ráda poskytnu."

Tetiana Stoiano je zkušeným lékařem kliniky Mediestetik. Pracovala jako lékařka v nemocnici Litoměřice, po absolvování lékařského kmene přešla na naši kliniku, kde začala své lékařské dovednosti rozvíjet v oblasti estetické dermatologie. Specializuje se zejména na práci s lasery, zejména na laserové epilace alexandritovým laserem. Věnuje se i dermálním výplním, aplikaci mezoterapie a obohacené plazmy. Její pacienti oceňují zejména profesionalitu a velmi lidský přístup. 

Zkušená dermatologická specialistka, posila týmu kliniky Mediestetik v Teplicích. Její doménou jsou zejména laserové epilace s přístrojem Candela GentleLase, pro kterou je i vyhledávána mnoha pacienty. Ti si jednohlasně chválí její pečlivost a jemný přístup. Prioritou Moniky Kočí je pak vždy dokonalý výsledek a spokojený klient.

Mužská posila týmu estetické dermatologie – vstřícný, s citem pro preciznost a detail. Doktor Gaval vystudoval Všeobecné lékařství na lékařské fakultě UK v Plzni a důležité zkušenosti následně nabíral v několika soukromých ordinacích. Estetika ho lákala odjakživa, v dermatologii tak našel naplnění svých profesních snů. Rád se věnuje technikám s výrazným preventivním i omlazujícím efektem. Jeho doménou je práce s lasery, modelace obličeje pomocí dermálních výplní, mezoterapie a další. Doktor Gaval je důkazem, že mužské oko je v estetické dermatologii velkým přínosem, pacienti si chválí jeho komplexní vizuální vnímání a citlivý přístup.

Magda Neparidze je certifikovaná laserová specialistka kliniky Mediestetik. Má za sebou více než desetiletou zkušenost s ablativními i neablativními medicínskými lasery a radiofrekvenčními technologiemi užívanými v estetické medicíně. Specializuje se na přístrojové metody rejuvenace pokožky a formování postavy. Kromě absolutní profesionality na ní pacienti oceňují hlavně její lidský přístup a velikou empatii.

„Pouze individuální přístup k pacientovi a pečlivé naslouchání jeho potřebám a přáním je klíčem k jeho úplné spokojenosti.“

Marina Zakharenkova je novou posilou stomatologického týmu kliniky Mediestetik. K oboru ji přivedla touha pomáhat lidem ve správné péči o jejich chrup. Pacienti na ní oceňují zejména její vlídnost a preciznost.  Vždy dokáže najít optimální řešení každého stomatologického problému a navrhnout individuální plán léčby k maximální spokojenosti pacienta.

Je nositelkou všech potřebných odborností a školení k prvotřídní stomatologické péči. Vystudovala lékařskou univerzitu I.P. Pavlova a podstoupila nespočet odborných kurzů a školení.
V rámci záchovné stomatologie se specializuje na komplexní diagnostiku stavu chrupu.  
Největší radost jí dělá její práce a spokojení pacienti.

MDDr. František Lederer je profesionál v oboru parodontologie a implantologie se zaměřením na komplexní rehabilitaci chrupu. Po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze se věnoval ústní, čelistní a obličejové chirurgii.

Nyní je velmi žádaný zejména pro své stomatochirurgické dovednosti, pečlivost a smysl pro detail, ale také pro to, že je to oceňovaný profesionál s lidským přístupem, pro kterého je bezstarostnost a informovanost pacienta absolutní prioritou.
Největší radostí je pro něj spokojený pacient, který se již nemusí bát o svůj chrup.


„Jednotlivé detaily vytváří krásu celku.“

MUDr. Katarína Piterková je dermatologickou specialistkou se vzděláním ve všeobecném lékařstvím a dermatovenerologii. Po studiu Univerzity Komenského v Bratislavě si dále rozšiřovala své znalosti a dovednosti praxí na nejrůznějších kožních ambulancích nebo účastí na tematických kongresech a sympóziích.  
K estetické dermatologii ji přivedlo její nadšení pro jemnou manuální práci a radost z dokonalých výsledků. 
Na klinice Mediestetik se nejraději věnuje korekci vrásek, aplikaci dermálních výplní a přístrojovým ošetřením. Pacienti nejvíce oceňují její jemný přístup, vstřícnou komunikaci a naprostou pečlivost při práci. 

Představujeme vám mužskou posilu dermatologického týmu kliniky Mediestetik. Doktor Stefanis pochází z rodiny lékařů a umělců, díky čemuž se pro něj estetická dermatologie stala dokonalým spojením těchto oborů. Doktor Stefanis vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze ale také Sunderland University přímo ve Velké Británii. Jeho hlavním zaměřením je korektivní a všeobecná dermatologie. Nejraději se věnuje korekcím obličeje pomocí, vyhlazení vrásek a také řešení nejrůznějších problémů s padáním vlasů. Největší radost mu dělá, když se pacient po zákroku na sebe podívá do zrcadla a spokojeně se usměje. Krásu pro něj představuje zejména to, když je člověk spokojený se svým vlastním vzhledem.

Odjakživa zajímala o kvalitu pokožky a estetickou medicínu. Její hlavní doménou se tak následně staly laserové epilace, pro které je nyní vyhledávána a oceňována mnoha pacienty. Velice ráda poznává a komunikuje s novými lidmi, kteří si váží zejména její pečlivosti a jemného přístupu při práci. 

Je estetický a záchovný stomatolog kliniky Mediestetik. Pacienti nejvíce oceňují její lidský a jemný přístup při práci.  Po studiu vysoké školy podstoupila další postgraduální kurzy a školení. Nejradši se dnes věnuje estetické stomatologii a celkové rekonstrukci chrupu. Několik let pracovala na stomatologické pohotovosti, během kterých se jí podařilo nabrat cenné zkušenosti z nejrůznějších oblastí. Největší radost jí dělají spokojení pacienti a vědomí dobře odvedené práce.

MUDr. Rashidov je zkušený a uznávaný plastický chirurg s dlouholetou praxí v oboru. K samotnému oboru ho přivedl jeho zájem o chirurgii a estetiku, kdy v plastické chirurgii okamžitě spatřil dokonalé spojení těchto specializací. Velké množství zkušeností získával už jako chirurg FNB. Dosud se pravidelně účastní mezinárodních kongresů a seminářů plastické a estetické chirurgie. Je vyhledávaným operatérem zejména pro zvětšení prsou, liposukce ale také operace očních víček.
MUDr. Rashidov vždy usiluje o komplexní přístup k pacientovi a nalezení optimálního řešení vzhledem k individuální situaci. Pacienti si chválí zejména jeho vysokou odbornost a zároveň velmi lidský přístup během osobních konzultací.

Doktorka Slezáková je dermatologickou specialistkou se vzděláním ve všeobecném lékařství. Po
studiu 1. LF UK absolvovala praxe v předních pražských nemocnicích, např. FN Motol. K estetické
dermatologii ji pak přivedla možnost propojení jemné manuální práce a představivosti o
konečném výsledku. Na klinice Mediestetik se věnuje všem dermatologickým procedurám,
specializuje se na injekční aplikace – mezoterapie a aplikace výplní. Krása podle ní spočívá hlavně
v přirozenosti, čehož se drží i ve své každodenní praxi. Pacienti si Dr. Slezákovou chválí pro její
pečlivost, jemný přístup a vstřícnou komunikaci.

Dr. Troianiello je ortodontickým specialistou kliniky Mediestetik, který své cenné zkušenosti získával v rámci celé Evropy. 
V roce 1997 vystudoval zubní lékařství a klinickou ortodoncii v Itálii, dále pokračoval ve studiu na prestižních univerzitách v Německu, kde žil a pracoval více než 15 let. 
Do dnešního dne je uznávaným členem Italské ortodontické společnosti (SIDO), sdružení pro biomechaniku (SIBOS) a dalších organizací. 
Pevně věří, že ortodoncie se pomocí neustálého technologického pokroku začne více vyznačovat moderními technikami, které umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků. 
Jeho pacienti na něm proto oceňují jeho široký rozhled a povědomí o nejnovějších trendech v moderní ortodoncii. 

MUDr. Petra Belko je lékařkou s bohatými zkušenostmi v oblasti estetické dermatologie. Absolvovala Univerzitu Karlovu, a také důležité zahraniční stáže na Universita Federal di Rio de Janeiro nebo Universita Degli Studi di Genova. Na klinice Mediestetik se specializuje zejména na zákroky jako jsou laserová ošetření BBL Hero, biorevitalizace pleti, mezoterapie a další procedury, které vám rychle pomohou dosáhnout krásné a zdravé pleti.
S MUDr. Belko si můžete být jisti, že jste ve skvělých rukou. Její vášeň pro medicínu, zkušenosti a péče o klienty jsou zárukou kvalitního a individuálního přístupu.

Chcete mít zářivý úsměv a zdravé dásně? Naše dentální hygienistka je tu pro vás. S její pečlivostí, empatií a dlouholetými zkušenostmi v oboru si již získala srdce mnoha pacientů.
Vždy se snaží motivovat klienty k důkladné a pravidelné hygieně, protože ví, že zdravé zuby jsou důležitou vizitkou každého člověka.
Specializuje na široké spektrum zákroků - od léčby parodontitidy, prevence zubního kazu, odstranění zubního kamene až po bělení zubů, včetně dodatečné edukace a odborných rad.
Když klienti opouštějí ordinaci, mají v ústech nejen čistý a zdravý pocit, ale také úsměv na tváři.