Naši lékaři

Naši lékaři

Zkušený a pacienty velmi ceněný brněnský chirurg atestovaný v plastické chirurgii a chirurgii ruky. MUDr. Justan má téměř 20letou praxi v oboru. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity a po práci na specializovaných odděleních onkologické a dětské chirurgie se začal naplno věnovat plastice. Kvalifikaci získal na prestižní Klinice plastické a estetické chirurgie Nemocnice Sv. Anny. Své dovednosti pak dále prohuboval na zahraničních stážích, z nichž nejvýznamnější pro něj byla dlouhodobá spolupráce s prof. Janem Fridenem z göteborské univerzity, který MUDr. Justana vyškolil pro ty nejnáročnější rekonstrukční výkony. Pacientky ho vyhledávají zejména pro augmentace prsou.

MUDr. Justan razí individuální přístup ke každému pacientovi a jeho požadavkům. Vždy navrhuje možná operační i neoperační řešení a srozumitelné vysvětluje veškeré aspekty operace. Pacienti si cení jeho vstřícného – lidského a přátelského přístupu.

Jemná, pečlivá a empatická – to je A. Drugova. Stomatoložka s dlouholetou praxí pochází z rodiny lékařů a umělců, a tak není divu, že se její hlavní specializací stala estetická rekonstrukce chrupu. Je vyhledávanou specialistkou pro krásné a funkční fazety. Věnuje se ale například i mikroskopické endodoncii. Krása je podle ní návrat člověka do jeho pravé přirozené podstaty, a to ve všech třech smyslech: ve zdraví fyzickém, emočním i mentálním.

„Estetické potěšeni z práce je pro mě důležité, není nic hezčího než krásný úsměv spokojeného pacienta.“

Světlana Komleva je estetický i záchovný stomatolog kliniky Mediestetik. Má za sebou bohaté zkušenosti z obou těchto odvětví. Se svými dospělými pacienty nejčastěji řeší estetické nedostatky chrupu, zejména mistrně provádí keramické plombování a fasety. V rámci záchovné stomatologie se doktorka Komleva specializuje na dětskou stomatologii. Její malí pacienti na ní nejvíce oceňují, že ošetření nebolí. Rodiči je pak velmi pozitivně vnímána zejména lékařčina velká trpělivost a vlídnost.

„Se správnou péčí o chrup se musí začít už u útlého věku. Klíčová je v tomto informovanost jak rodičů, tak i samotných dětí.“

Doménou lékařky Oksany Kolomiyets jsou téměř všechny miniinvazivní estetické zákroky, včetně aplikace dermálních výplní, botulotoxinu, mezoterapie, PRP nebo vyhlazení pleti pomocí niťového liftingu. Pravidelně se aktivně účastní mezinárodních kongresů, jako jsou TAMC a IMCAS, stejně jako odborných kurzů a školení. Díky osvojení nejmodernějších technik a postupů dosahuje u svých pacientů nejlepších výsledků. Její práce se stala jejím koníčkem, který, ve spojení s každodenní péčí o pacienty, zahrnuje hledání a realizaci individuálních léčebných plánů podle představ každého pacienta.

Zkušená dermatologická specialistka, posila týmu kliniky Mediestetik v Teplicích. Její doménou jsou zejména laserové epilace s přístrojem Candela GentleLase, pro kterou je i vyhledávána mnoha pacienty. Ti si jednohlasně chválí její pečlivost a jemný přístup. Prioritou Moniky Kočí je pak vždy dokonalý výsledek a spokojený klient.

Mužská posila týmu estetické dermatologie – vstřícný, s citem pro preciznost a detail. Doktor Gaval vystudoval Všeobecné lékařství na lékařské fakultě UK v Plzni a důležité zkušenosti následně nabíral v několika soukromých ordinacích. Estetika ho lákala odjakživa, v dermatologii tak našel naplnění svých profesních snů. Rád se věnuje technikám s výrazným preventivním i omlazujícím efektem. Jeho doménou je práce s lasery, modelace obličeje pomocí dermálních výplní, mezoterapie a další. Doktor Gaval je důkazem, že mužské oko je v estetické dermatologii velkým přínosem, pacienti si chválí jeho komplexní vizuální vnímání a citlivý přístup.

Magda Neparidze je certifikovaná laserová specialistka kliniky Mediestetik. Má za sebou více než desetiletou zkušenost s ablativními i neablativními medicínskými lasery a radiofrekvenčními technologiemi užívanými v estetické medicíně. Specializuje se na přístrojové metody rejuvenace pokožky a formování postavy. Kromě absolutní profesionality na ní pacienti oceňují hlavně její lidský přístup a velikou empatii.

„Pouze individuální přístup k pacientovi a pečlivé naslouchání jeho potřebám a přáním je klíčem k jeho úplné spokojenosti.“

Představujeme vám mužskou posilu dermatologického týmu kliniky Mediestetik. Doktor Stefanis pochází z rodiny lékařů a umělců, díky čemuž se pro něj estetická dermatologie stala dokonalým spojením těchto oborů. Doktor Stefanis vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze ale také Sunderland University přímo ve Velké Británii. Jeho hlavním zaměřením je korektivní a všeobecná dermatologie. Nejraději se věnuje korekcím obličeje pomocí, vyhlazení vrásek a také řešení nejrůznějších problémů s padáním vlasů. Největší radost mu dělá, když se pacient po zákroku na sebe podívá do zrcadla a spokojeně se usměje. Krásu pro něj představuje zejména to, když je člověk spokojený se svým vlastním vzhledem.

Odjakživa se zajímala o kvalitu pokožky a estetickou medicínu. Hlavní doménou její praxe tvoří tři hlavní pilíře: laserové epilace, hydrafacial a čištění pleti.
Laserové epilace jsou pro ni jakousi vášní, pro níž ji vyhledává již mnoho spokojených pacientů. Pracuje s neuvěřitelnou precizností, což jí umožňuje dosahovat úžasných výsledků.
Hydrafacial je pro ni ideálním způsobem, jak obnovit pokožku, přivést ji zpět k životu a osvěžit ji.
A pak tu máme čištění pleti, kterému se věnuje s maximální péčí, kterou by si měli dopřát všichni, kteří chtějí získat zpět dokonalou a zdravou pleť
Jejím cílem je nejen krása, ale také sebedůvěra a spokojenost svých pacientů. Velice ráda poznává a komunikuje s novými lidmi, kteří si váží zejména její pečlivosti a jemného přístupu při práci. 

Je estetický a záchovný stomatolog kliniky Mediestetik. Pacienti nejvíce oceňují její lidský a jemný přístup při práci.  Po studiu vysoké školy podstoupila další postgraduální kurzy a školení. Nejradši se dnes věnuje estetické stomatologii a celkové rekonstrukci chrupu. Několik let pracovala na stomatologické pohotovosti, během kterých se jí podařilo nabrat cenné zkušenosti z nejrůznějších oblastí. Největší radost jí dělají spokojení pacienti a vědomí dobře odvedené práce.

Doktorka Slezáková je dermatologickou specialistkou se vzděláním ve všeobecném lékařství. Po
studiu 1. LF UK absolvovala praxe v předních pražských nemocnicích, např. FN Motol. K estetické
dermatologii ji pak přivedla možnost propojení jemné manuální práce a představivosti o
konečném výsledku. Na klinice Mediestetik se věnuje všem dermatologickým procedurám,
specializuje se na injekční aplikace – mezoterapie a aplikace výplní. Krása podle ní spočívá hlavně
v přirozenosti, čehož se drží i ve své každodenní praxi. Pacienti si Dr. Slezákovou chválí pro její
pečlivost, jemný přístup a vstřícnou komunikaci.

Dr. Troianiello je ortodontickým specialistou kliniky Mediestetik, který své cenné zkušenosti získával v rámci celé Evropy. 
V roce 1997 vystudoval zubní lékařství a klinickou ortodoncii v Itálii, dále pokračoval ve studiu na prestižních univerzitách v Německu, kde žil a pracoval více než 15 let. 
Do dnešního dne je uznávaným členem Italské ortodontické společnosti (SIDO), sdružení pro biomechaniku (SIBOS) a dalších organizací. 
Pevně věří, že ortodoncie se pomocí neustálého technologického pokroku začne více vyznačovat moderními technikami, které umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků. 
Jeho pacienti na něm proto oceňují jeho široký rozhled a povědomí o nejnovějších trendech v moderní ortodoncii. 

Chcete mít zářivý úsměv a zdravé dásně? Naše dentální hygienistka je tu pro vás. S její pečlivostí, empatií a dlouholetými zkušenostmi v oboru si již získala srdce mnoha pacientů.
Vždy se snaží motivovat klienty k důkladné a pravidelné hygieně, protože ví, že zdravé zuby jsou důležitou vizitkou každého člověka.
Specializuje na široké spektrum zákroků - od léčby parodontitidy, prevence zubního kazu, odstranění zubního kamene až po bělení zubů, včetně dodatečné edukace a odborných rad.
Když klienti opouštějí ordinaci, mají v ústech nejen čistý a zdravý pocit, ale také úsměv na tváři.

Hledáte kvalitní stomatologickou péči a odborníka s bohatými zkušenostmi a vášní pro svou práci? Dr. Kateryna Varevina je novou posilou stomatologického týmu kliniky Mediestetik. S aprobací vzdělání na prestižní Univerzitě Karlově máte záruku, že vaše zuby dostanou tu nejlepší péči od odborníka s profesionálním a pečlivým přístupem. Specializuje se na protetickou a zachovanou stomatologii, stejně jako na mikroskopickou endodoncii, aby vám mohla poskytovat tu nejlepší možnou péči a udržovat tak vaše zuby v perfektní kondici.
Přijďte navštívit kliniku Mediestetik a dejte svým zubům tu péči, kterou si zaslouží.

Stále hledáte kvalitní stomatologickou péči v Teplicích? Máme pro vás dobrou zprávu.
Představujeme vám nového stomatologa, který se může pochlubit špičkovým vzděláním a dlouholetými zkušenostmi v oboru.
Jeho hlavní vášní je práce se zubními korunkami a fazetami.
Vždy dokáže najít optimální řešení každého stomatologického problému a navrhnout individuální plán léčby k maximální spokojenosti každého pacienta.
Pacienti si váží jeho komunikativního, milého a lidského přístupu.

Maria Říha je další jedinečnou lékařkou, kterou jsme měli možnost přivítat na klinice Mediestetik. Její bohaté mezinárodní zkušenosti mohou momentálně využít všichni pacienti estetické dermatologie.
Absolvovala univerzitu M.K.Amosova, zahraniční stáže na Umea Universitet ve Švédsku a také se stala nepostradatelnou členkou týmu Fakultní nemocnice v Motole v Praze. Je vášnivě oddaná jemné, tvořivé a precizní práci, jejímž cílem je korekce nedokonalostí a oddálení jakýkoliv projevů stárnutí. Každý výkon má svůj účel a vlastní indikace, proto se nebojí kombinovat injekční procedury s moderními přístroji, aby dosáhla co nejlepších výsledků pro své pacienty.
Věří, že skutečná krása pramení především z nitra - ze sebevědomí, sebeúcty a lásky k sobě sama. Proto pro ní estetická dermatologie není nejen o zlepšování vnějšího vzhledu, ale také o podpoře jejich sebevědomí.

M. Zubenia je zkušený stomatolog se širokým zaměřením. Věnuje se protetice, konzervačním ošetřením i mikroskopické endodoncii a malé chirurgii. Rád se učí novým postupům a trendům v oblasti zubního lékařství a neustále se vzdělává. O strachu ze zubaře u M. Zubenii nemůže být řeč – rychle si vás získá svým komunikativním, milým a lidským přístupem.

MUDr. Chvojka je zkušený parodontolog kliniky Mediestetik. Specializuje se na léčbu nejrůznějších problémů měkkých tkání kolem zubu, včetně paradontózy, a je mezi svými pacienty velmi oblíben. Pomáhá jim totiž často řešit i zdánlivě neřešitelné problémy a svou lidskostí je dokáže zbavit ostychu. Informovanost pacienta a jeho maximální komfort při stomatologické péči, která je v případě parodontologie zejména náročná, jsou pro něj absolutní prioritou.

„Navzdory populárním představám mnoha lidí není zubař vlk a nikoho neukousne. Přestaňte se nás bát – uděláte tím službu hlavně sami sobě.“

MDDr. Petr Šimek je zkušeným implantologem kliniky Mediestetik. Doktor Šimek je odborník, který úspěšně spojil  lásku k práci, vědomosti získané na prestižní lékařské fakultě Univerzity Karlovy a své bohaté zkušenosti z praxe. Osvědčení praktického zubaře od České stomatologické komory a absolvování Curricula implantologie pouze podtrhují kvalitu poskytované stomatologické péče. Pacienti si nejvíce váží jeho odborných znalostí a přátelského přístupu. 
Jeho motto "Vše pro zdravý a přirozený úsměv" dokonale odráží jeho oddanost svým pacientům. 

Lucie Fialová | Klinika Mediestetik
Plastický chirurg

MUDr. Lucie Fialová

MUDr. Lucie Fialová je držitelkou atestace v oboru plastické i všeobecné chirurgie. V roce 2008 promovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, v průběhu studia rovněž absolvovala několik zahraničních stáží. Aktuálně působí na Klinice popálenin a plastické chirurgie FN Brno, kde se věnuje širokému spektru rekonstrukční i estetické chirurgie. Jejím hlavním zaměřením je rekonstrukce prsu u onkologických pacientek. Své znalosti a dovednosti rozšiřuje na kongresech a sympoziích rekonstrukční a plastické chirurgie. Je také autorkou několika článků v odborných časopisech a spoluautorkou výukové publikace pro mediky. V rámci estetické chirurgie se specializuje zejména na oblast očních víček, liposukci, abdominoplastiku a estetické operace prsu. S doktorkou Fialovou získáte komplexní péči a individuální přístup ke všem Vašim potřebám.

Představujeme vám posilu našeho týmu, doktorku Olgu Yurchenko, jednu z předních laserových terapeutek s bohatými zkušenostmi a odborným vzděláním. Je absolventkou lékařské fakulty a mnoha kurzů estetické dermatologie.
Doktorka Yurchenko je vášnivou zastánkyní krásy a zdraví pokožky. Ráda se proto mimo jiné zaměřuje na mezoterapii a hlubokou biorevitalizaci pleti.
S využitím nejmodernějších metod a technologií se doktorka Yurchenko snaží přinést každému klientovi individuální péči a vždy dosáhnout těch nejlepších výsledků.
Pacienti si váží jejího osobního přístupu a zaměření se na potřeby každého pacienta.