Fat Transfer – zvětšení hýždí a prsou vlastním tukem

Každé tělo je asymetrické a každá z nás má osobní zkušenost s tím, že podkožní tuk zůstává v „problematických“ zónách i přes veškeré možné diety a cvičení. Co s tím? Díky nejmodernějším technologiím už můžeme dokonce přesouvat vlastní tukovou tkáň pro účely tvarování těla. Přesně to umožňuje operační výkon s názvem Fat Transfer! 

O co se přesně jedná?

Fat Transfer je přenos vlastního tuku pacienta z jedné oblasti do druhé, kde následně funguje jako výplň. Tyto metody přesunu tukové tkáně jsou jinak známé pod pojmy lipofilling a lipografting. Výhodou je, že pacientův vlastní tuk se dobře integruje v oblasti, kam byl přenesen. Navíc, pokud při procesu odebrání tukové tkáně nejsou tukové buňky poškozeny, na novém místě jich může přežít až 80 %!

Jaké oblasti mohou být ošetřeny?

Prakticky kterékoliv. Nejčastěji však bývají tukové buňky přeneseny za účelem zvětšení hýždí a poprsí. Odběrovou oblastí většinou bývá právě „problematická“ oblast, kterou nelze zredukovat dietou ani cvičením. Další částí těla, které se výkon může týkat, je obličej, kde je možné vyplnit vrásky.

Jak zákrok probíhá?

Moderní metoda plastické chirurgie Fat Transfer pracuje s kombinací liposukce a zvětšení vybrané oblasti přeneseným tukem. Atestovaný plastický chirurg nejdříve odebere tukovou tkáň z problémových partií (například břicha, hýždí nebo stehen). Na našem pracovišti používáme k liposukci přístroj Body-Jet, který, oproti jiným typům liposukce, zaručuje nejšetrnější manipulaci s tukovými buňkami, a tedy i zachování jejich celistvosti. Tímto způsobem je zachována životaschopnost odsávaných buněk. Zpracovaný tuk je následně přenesen do požadované oblasti.

Veškeré tyto postupy probíhají v rámci jednoho zákroku. K přenosu tukových buněk stačí jemné vpichy kanyly. Ty mají tu výhodu, že nezanechávají vůbec žádné jizvy.

Efekt ošetření

Výsledný efekt je velmi individuální. Záleží na množství odebraného tuku, dále na následném vstřebávání a integraci přenesené tukové tkáně. Díky speciálnímu přístroji Body-Jet je dosaženo minimální redukce přeneseného objemu. Pokud si žena přeje výraznější zvětšení poprsí, vždy je možné tuto proceduru spojit ještě s vložením implantátů.

Proč právě klinika Mediestetik?

Díky detailním konzultacím, profesionální péči operatéra a celého týmu, i nejmodernějším operačním postupům a vybavení budete mít jistotu, že jdete do zákroku s maximem dostupných informací, jistotou a klidem. Věděli jste například, že jako jedni z mála v ČR (i v Evropě) disponujeme operačním sálem vyrobeným ze speciálního antibakteriálního skla, které zajišťuje 100% bezpečnost pacienta?

Pro další informace o Fat Transferu nás neváhejte kontaktovat na info@mediestetik.cz nebo na infolince: +420 242 242 242.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Fat Transfer – zvětšení hýždí a prsou vlastním tukem | Klinika Mediestetik Fat Transfer – zvětšení hýždí a prsou vlastním tukem | Klinika Mediestetik

Video

Fat Transfer – zvětšení hýždí a prsou vlastním tukem | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Zvětšení / korekce prsou vlastním
    tukem 300-600 ml od 50 000 Kč
  • Korekce obličeje vlastním tukem 
    od 35 000 Kč
  • Zvětšení / korekce háždí vlastním
    tukem od 39 000 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury