CEREC: Jednodenní robotická stomatologie

Chybí vám zub nebo jeho část? Doposud se s tímto problémem pojilo 7 – 14denní čekání, než vám stomatologická laboratoř vyrobí jeho náhradu, dvě až tři návštěvy u stomatologa a nepohodlí dočasné zubní náhrady. To vše už je naštěstí dnes – v době jednodenní stomatologie CEREC – přežité.

Co je CEREC®?

CEREC® je stomatologický robot nové generace, který posunul obor dentální protetiky na zcela novou úroveň. CEREC® je systém počítačové 3D modelace, který naskenuje pacientovu ústní dutinu do těch nejmenších detailů, navrhne optimální tvar výplně či zubní korunky vzhledem k charakteru ústní dutiny, a následně ji během několika desítek minut i sám vyrobí. Čekání na laboratorního technika, několik návštěv stomatologa i potřeba dočasné zubní náhrady tak díky němu v moderní stomatologii zcela odpadá. Pacient tak přichází za stomatologem pouze jedinkrát a odchází s plně funkční náhradou chybějící části zubu. Bez stresu a bez čekání.

Co všechno je systém CEREC® schopen vyrobit?

Robotický systém CEREC® je schopen vyrobit keramické výplně (tj. plomby), ať už „dovnitř“ zubu (tzv. inlay), na povrch zubu (tzv. onlay) či na povrch s přesahem dovnitř (tzv. overlay) a dále pak keramické korunky – vše navržené pacientovi na míru profesionálním počítačovým skenováním a výpočtem.

Proč je CEREC® lepší než laboratoř?

Oproti standardní stomatologické laboratoři postrádá systém CEREC® čekací dobu. Bezprostředně po naskenování ústní dutiny a navržení ideální zubní náhrady ji také vyrobí, a proto pacient nemusí dva týdny čekat na laboratoř, jak tomu bylo dosud. Vzhledem k technologické preciznosti také z výroby zubní náhrady odpadá lidský faktor a s ním spojená možnost pochybení. Matematická přesnost počítače zaručuje výsledky spolehlivé do detailu.

4 výhody zubní korunky od Mediestetik

1. Umíme správně určit správné řešení – důvodů ke ztrátě zubu/ů může být mnoho a stejně tak se nabízí vícero řešení, z nichž jedno představuje náhrada naddásňové části – tedy zubní korunky. Poraďte se s našimi stomatology v Praze nebo Teplicích a získejte plán na další řešení vaší zubní náhrady.

2. Pracujeme s robotickým systémem CEREC – Díky tomu jsme schopni vyrobit různé druhy zubních korunek přesně na místo, kam je třeba. CEREC vše vyměří a vyrobí na míru.

3. Materiály jsou pro nás samozřejmý základ – Naše korunky jsou celokeramické, odolné a přirozeně vypadající.

4. Moderní metody, materiály i práce zkušených odborníků – Naše protetika je výsledkem – korunou celé této komplexní péče. A kolik to stojí?Přibližné nacenění najdete přímo na této stránce. Konkrétní cenu vaší zubní náhrady vám pak sdělí lékař během konzultace.

 

Fotogalerie

CEREC: Jednodenní robotická stomatologie | Klinika Mediestetik CEREC: Jednodenní robotická stomatologie | Klinika Mediestetik

Video

CEREC: Jednodenní robotická stomatologie | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč
  • Keramická korunka od 13 000 Kč
  • Keramická inlay, onlay, overlay od 13 000 Kč

V případě, že se v potvrzeném termínu z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás prosím o této skutečnosti minimálně 48 hodin před dohodnutou schůzkou. Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, je možné zhotovit tímto přístrojem zubní korunku na počkání?

Ano, zpravidla lze touto metodou zubní korunku vyrobit během několika desítek minut.

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, co to přesně je, ten CEREC?

Jedná se o systémem počítačové 3D modelace CEREC, který naskenuje ústní dutinu a navrhne optimální tvar nové zubní fazety či korunky, kterou za několik desítek minut také sám vyrobí. Velkou výhodou pro pacienta je tak minimální doba čekání, protože novou zubní korunku nedostane až za týden, jak bylo doposud běžné, ale ihned.

Další dotazy

Další procedury