O nás

O nás

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem. 

V České republice začala síť klinik Mediestetik působit v roce 2010 a díky své bohaté historii a zkušenostem ze svých 30 evropských poboček ihned začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – přinesla sem například originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage®, či převratné švýcarské metody buněčného omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®.

Stomatologická klinika Mediestetik začala v Praze působit v roce 2012 jako jedno z hrstky moderních pracovišť disponujících robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a plně vybaveným implantologickým centrem (včetně ultrazvukového skalpelu). Najdete zde lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, které přinášejí svým pacientům jen ty nejvyšší světové standardy soudobé záchovné i estetické stomatologie.

V roce 2016 se klinika Mediestetik začala věnovat rovněž ortodoncii a ortopedii. Rok 2016 s sebou přinesl rovněž expanzi mimo Senovážné náměstí v centru Prahy a vznik sítě klinik na území České republiky.

Vědecký výzkum jde neustále kupředu a klinika Mediestetik s ním drží krok, proto své lékaře pravidelně vysílá na zahraniční školení, kongresy a konference, aby mohla vždy zaručit jejich absolutní profesionalitu a mistrovství výkonu, které splní očekávání i velmi náročných pacientů.

 

Na co se specializujeme

Korektivní a estetická dermatologie, trichologie

Určujeme trendy v estetické dermatologii. Do České republiky pravidelně přinášíme inovativní metody a ošetření, které tu do té doby neměly obdoby. Za všechny lze jmenovat bezoperační lifting Thermage® nebo patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, které jsme do Česka přinesli jako první. Poskytujeme celou škálu ošetření pro korekci vrásek, pozvednutí povadlých kontur, zlepšení kvality pokožky a růstu vlasů, formování postavy a odstraňování specifických kožních problémů (pih, jizev, strií, žilek atd.). Naši lékaři pracují pouze s autentickým vybavením certifikovaným americkým úřadem FDA a Evropskou unií.

Záchovná a estetická stomatologie, ortodoncie

Naše klinika využívá těch nejmodernějších metod soudobé stomatologie. Specializujeme se na záchovnou stomatologii (léčba zubního kazu, léčba parodontu, endodoncie, dentální hygiena), protetickou stomatologii (implantáty, můstky, korunky, fasety) a stomatologii estetickou (estetická restaurace chrupu, bělení zubů, ortodoncie). Disponujeme nejvyspělejším technologickým vybavením včetně robotického systému CEREC®, panoramatického i intraorálního rentgenu, operačního mikroskopu a plně vybaveného implantologického centra (včetně ultrazvukového skalpelu).

Plastická chirurgie

Pacienti si mohou vybrat mezi klasickými zákroky, jako je liposukce, abdominoplastika nebo augmentace prsou, ale i z několika novinek, jako je Fat Transfer nebo Silhouette Soft. Plastická chirurgie Mediestetik se opírá o práci špičkových chirurgů s mezinárodními zkušenostmi i o nadstandardně vybavené zázemí s operačním sálem z antibakteriálního skla.

Odpovídáme na vaše dotazy

Jak dlouho trvá rekonvalescence po zákroku liposukce?

Přibližně 5 dní, pak můžete dělat co se vám zlíbí.

Další dotazy