Facelift a necklift – SMAS lifting obličeje

Trápí vás přibývající vrásky a unavený či povislý vzhled obličeje a krku? Řešením může být plastická operace, jinak známá jako facelift. Zapomeňte na všemožné krémy, masky a výplně. Chcete-li radikálně omladit obličej, facelift je jasnou volbou! Při tomto zákroku totiž chirurg odstraní nadbytek kůže na krku a obličeji, a hlavně vypne podkožní vazivové struktury. Tím dochází k požadovanému vypnutí a pokožka tak získá viditelně mladistvější vzhled.

Co je to facelift?

Věděli jste, že facelift patří mezi nejúčinnější metody zmírnění projevů stárnutí obličeje? S přibývajícími roky na naši pokožku působí víc a víc gravitace. Ta má za následek povolení jak hlubších, tak i povrchovějších struktur, prohlubují se vrásky a naše pokožka jednoduše není to, co bývala. Facelift pak dokáže pomyslně zastavit čas – vaše tvář i krk díky tomuto zákroku opět omládnou! Operace by měla být ale správně načasována. Nejvhodnějším momentem je, když kůže obličeje začíná být už výrazně povolená.

Jakých oblastí se zákrok týká?

Facelift a necklift, jak už z názvu vyplývá, jsou plastické operace, které se zaměřují na obličej a krk. Plastická operace dokáže vypnout dolní třetinu obličeje včetně krku.

Jak zákrok probíhá?

Operace probíhá v celkové anestezii. Chirurg nejprve zpevní a vypne vzhůru fascii (což je tuhá blána na povrchu svalu) a taktéž sval na krku. Následně odstraní nadbytek kůže na tvářích i krku a vypne podkožní vazivové struktury. Právě díky těmto postupům bude vaše pleť opět vyhlazená a na pohled mladší. Pro ještě viditelnější efekt můžete navíc na klinice Mediestetik podstoupit i následná omlazující ošetření, jako je například neinvazivní radiofrekvenční lifting Thermage.

Efekt ošetření

Proces stárnutí nemůžeme zvrátit, ale můžeme ho zpomalit. V oblasti tváře a krku tomu výrazně napomáhá facelift a necklift.

Ještě větší omlazení

Facelift vypíná zejména okrajové části obličeje. Proto v rámci podstoupení zákroku doporučujeme ještě dermatologická ošetření pro zlepšení výsledného vzhledu kožní jizvy. Pacientky nejčastěji volí různá laserová ošetření nebo aplikaci kyseliny hyaluronové. Vše záleží na domluvě s ošetřujícím lékařem a samotném očekávání klienta.

Proč právě klinika Mediestetik?

Díky detailním konzultacím, profesionální péči operatéra a celého týmu i nejmodernějším operačním postupům a vybavení budete mít jistotu, že jdete do zákroku s maximem dostupných informací, jistotou a klidem. Věděli jste například, že jako jedni z mála v ČR (a v Evropě vůbec) disponujeme operačním sálem vyrobeným ze speciálního antibakteriálního skla, které zajišťuje 100% bezpečnost pacienta?

Pro další informace o faceliftu a neckliftu nás neváhejte kontaktovat na info@mediestetik.cz nebo na infolince: +420 242 242 242.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Facelift a necklift – SMAS lifting obličeje | Klinika Mediestetik Facelift a necklift – SMAS lifting obličeje | Klinika Mediestetik

Video

Facelift a necklift – SMAS lifting obličeje | Klinika Mediestetik

Ceník

  • SMAS lifting obličeje 63 000 Kč
  • SMAS lift + Necklift 71500 Kč
  • Necklift 26 000 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury