Plazmaterapie: Omlazení už na buněčné úrovni

 

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaterapie. 

Co je PRP plazma?

PRP je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti, vypnout ji a zpevnit – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

PRP je evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů, což je zhruba třikrát více, než jak účinné jsou všechny ostatní ošetření tohoto druhu. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance. 

Obohacená plazma 

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla, mimo jiné například v kloubních vazivech, a zajišťuje neustálou hydrataci tkání. Obohacením plazmy právě o tuto kyselinu hyaluronovou lze dosáhnout buněčného omlazení pokožky, ale také dlouhodobé prevence a ochrany pokožky před vnějšími (např. extrémní teploty, fyzická námaha) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy.

Regeneraci pokožky startuje přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa. 

 

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Jedná se o manuální techniku vhodná takřka pro kteroukoliv tělesnou oblast. Nejčastěji se touto metodou ošetřuje krk a dekolt, které stárnou stejně jako obličej, ale mnohdy se na ně při péči o pleť zapomíná. Dále pak hřbety rukou i paže, břicho, boky a například kolena.

Efekt ošetření 

Výsledky se dostavují už po jediném ošetření, a to už v průběhu zhruba tří týdnů (záleží zejména na rychlosti pacientova metabolismu), výraznějšího efektu je pak dosaženo po ošetření druhém. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu.

Pokožka je po ošetření na pohled i pohmat zdravější, pevnější, pružnější, víc hydratovaná a viditelně nasycená zdravím. Kromě obličeje a některých tělesných oblastí se potenciálu plazmaterapie využívá například také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů.

 

Fotogalerie

Plazmaterapie: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik Plazmaterapie: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik

Video

Plazmaterapie: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření obohacenou plazmou RegenPlazma 6 000 Kč
  • Ošetření s kyselinou hyaluronovou RegenMatrix 8 500 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, můžete mně napsat, jak dlouho tento efekt vydrží. Děkuji

Jelikož se jedná o ošetření vlastní plazmou, tedy tělu vlastními materiály,  tak Vaše pokožka bude vždy svěžejší, rozzářenější a bude vypadat mladší než před samotným ošetřením.

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o informaci týkající se plazmaterapie, kterou provádíte na Vaší klinice. Zajímalo by mě, zda je zákrok vhodný při atopickém ekzému a růžovce.

Standardně je toto ošetření vhodné i pro atopickou pokožku s projevy růžovky, naopak, toto ošetření je vhodné pro léčbu a prevenci řady kožních onemocnění. Podrobnosti samozřejmě budete konzultovat s lékařkou před samotným ošetřením.

Dobrý den, mám dotaz: PPP vs PRP. Jaký je v tom rozdíl? 

Zmíněné metody fungují na stejném principu – reaplikace plazmy do pokožky. Co se PRP týče – jedná se o vylepšenou metodu švýcarské společnosti ReGenLab , která je doposud nejefektivnější metodou omlazování pokožky těla přirozenými materiály, jelikož je schopna extrahovat plazmu s vysokým procentem růstových faktorů. Na rozdíl od mnoha jiných procedur estetické dermatologie, tato metoda nemaskuje stárnutí pleti, ale fakticky jej zastavuje už na buněčné úrovni.

Dobrý den, co přesně znamená metoda PRP?

Jedná se o extrakci plazmy s vysokým faktorem krevních destiček, tedy růstových faktorů. Tyto faktory jsou nositely faktického omlazení buněk v pokožce.

Další dotazy

Další procedury