Názory klientů

Názory klientů

Modelace poprsí | Klinika Mediestetik
Radka, Spokojený pacient

Modelace poprsí

S výsledkem jsem strašně moc spokojená! Vše probíhalo v naprostém pořádku, ať už to byla komunikace s panem doktorem, který mi všechno dokonale vysvětlil, nebo pooperační péče. Není se vůbec čeho obávat. Na klinice Mediestetik jsou všichni velmi příjemní, sestřičky skvělé, takže není proč váhat. Strašně moc děkuji klinice Mediestetik za všechno – za to, že mi vlastně úplně změnila život!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Gary Wytiaz, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Absolvoval jsem stomatologické ošetření a byl jsem velmi spokojen, protože všechny mé amalgámové výplně byly nahrazeny za kompozitní a zuby vypadají skvěle. Zubní lékařka byla skutečně nadaná a odvedla výbornou práci.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Zdeňka Buksová, spokojený pacient

Dermatologie

Služeb kliniky Mediestetik jsem poprvé využila před 5ti lety při odstranění poměrně vekého mateřského znaménka. Bezbolestné odstranění a skvělý výsledek mě přivedli na tuto kliniku zpět. Po 20ti letém manželství přišel rozvod, který mi vepsal prožité trápení do tváře. Každé ráno jsem se lekla té paní, která na mě hleděla v zrcadle. Pracuji v pojišťovnictví a v komunikaci s klienty mi záleží na tom, jak vypadám. Proto jsem se rozhodla svůj vzhled omladit a vylepšit. Ujala se mě velice příjemná paní doktorka Blahníková, která mi před zákrokem ( i během něj) vysvětlila vše o ART FILTINGU. Dle paní doktorky si bude vše ještě sedat, ale již nyní jsem s výsledkem velmi spokojena. Vřele doporučuji všem ženám, které se bojí tento krok udělat - zákrok i rekonvalescence se dá vydržet a pocit opět nabytého sebevědomí za to rozhodně stojí! Moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já.

Plazmalifting, hned jsem poznala změnu! | Klinika Mediestetik
Nikola K., spokojený pacient

Plazmalifting, hned jsem poznala změnu!

Kliniku jsem navštívila před 3 týdny, vybrala jsem si metodu nazvanou plazmaterapie hned jsem poznala změnu! Pleť je pevnější, rozšířené póry jsou pryč a kůže na obličeji je celkově svěžejší. Paní doktorka byla velice milá a i když jsem byla původně objednaná na něco úplně jiného tak mi po domluvě navrhla plazmu a já jsem ji velice vděčná!!! Mnohokrát děkuji a těším se na další návštěvu.

Plastická operace očních víček | Klinika Mediestetik
Ing. Růžena Klímová, Spokojený pacient

Plastická operace očních víček

Vážení, dovolte, abych tímto dopisem vyjádřila poděkování a vděčnost za služby, které mi doposud poskytli lékaři i další zdravotničtí specialisté kliniky Mediestetik. Jsem Vaším spokojeným klientem už téměř 10 let a dlouho jsem čekala na okamžik, kdy rozšíříte své služby i v oblasti plastické chirurgie. A stalo se! Mým ošetřujícím lékařem byl začátkem září tohoto roku pan MUDr. Miroslav Veliký, který u mě provedl operaci horních a dolních víček. Uvítala jsem, že zákrok byl veden jen v lokální anestezii, což je pro organismus šetrnější způsob znecitlivění. Samotný zákrok pak probíhal bez nejmenších komplikací a stejně úspěšně jsem byla po týdnu zbavena i miniaturních stehů. Vyzdvihnout bych chtěla hlavně (podle mého soudu ojedinělý) přístup ošetřujícího lékaře. Dr. Veliký totiž chce svého pacienta vidět i po půl roce po výkonu, ačkoliv žádné problémy nemám a o všem podstatném jsem byla dokonale poučena. Tento výjimečný přístup svědčí o absolutní profesionalitě Dr. Velikého. Smekám před takovými odborníky a moc bych si přála, aby se takové osobnosti mohly klonovat. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho dalších, stejně spokojených klientů.

Klinika je luxusní a personál milý | Klinika Mediestetik
Veronika D., spokojený pacient

Klinika je luxusní a personál milý

Navštěvuji kliniku v Teplicích, momentálně kvůli laserové depilaci. Klinika je luxusní, personál milý, s výsledky zákroků jsem spokojená.

Stomatolog na pravém místě | Klinika Mediestetik
René K., spokojený pacient

Stomatolog na pravém místě

Doporučuji všem tuto kliniku, je to klinika, která má lidský přístup a pochopení pro pacienta. S dcerou jsme již několikrát navštívili lékařku Anastasii Drugovou, která je velmi jemná, pečlivá a je to lékař, který mé dceři zachránil 2 zuby, prostě lékař na pravém místě. Děkujeme, René a Enny

Laserové epilace, výsledky jsou skvělé! | Klinika Mediestetik
Nikol S., spokojený pacient

Laserové epilace, výsledky jsou skvělé!

Skvělá klinika se skvělým přístupem, především paní doktorky Stoiano. Chodím na laserovou depilaci. Vše mi podrobně a hlavně upřímně vysvětlila. Výsledky jsou skvělé. Krásné a čisté prostředí. Vždy se vám snaží vyjít vstříc. Rozhodně doporučuji!

Výsledky laserové epilace jsou úžasné! | Klinika Mediestetik
Martina K., spokojený pacient

Výsledky laserové epilace jsou úžasné!

Na kliniku jsem se objednala na laserové odstranění chloupků na nohou a v oblasti třísel. Sezení jsem absolvovala zatím 2x, přesto už po 1. ošetření byly výsledky úžasné! Po měsíci jsem byla objednaná na další ošetření a musela ho o týden posouvat, jelikož chloupky úplně zesvětlaly a téměř nerostly, čekám na 3 ošetření a chloupky, i když některé narostou, jsou tenké a světlé. V oblasti třísel, kde byly chloupky hodně tmavé, úplně přestaly růst po 1.sezení. Jsem moc spokojená a doporučuji!

Žiletku už vůbec nepotřebuji | Klinika Mediestetik
Kateřina, spokojený pacient

Žiletku už vůbec nepotřebuji

Tuto kliniku mohu jen doporučit. Slečna recepční i paní doktorka jsou super, velmi příjemné a ochotné. Docházím na epilaci laserem, nohy a podpaží a jsem nesmírně spokojená. Nejen s výsledky, protože žiletku už vůbec nepotřebuji, ale i s cenou což je u této procedury největší úskalí. Jsem nadšena a vřele doporučuji ?

1 2 3 4 ... 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory