Názory klientů

Názory klientů

Zvětšení prsou implantáty Mentor | Klinika Mediestetik
Veronika, spokojený pacient

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Dnes mám měsíc po operaci a musím říct, že mé pocity jsou úplně úžasný. Zákrok byl rychlý, ráno jsem přišla na pokoj, pan doktor si mě ihned nakreslil a šli jsme na sál. Jsem velice spokojená, mám to, co jsem opravdu chtěla a ze všeho nejvíc se samozřejmě nyní hrozně těším na nákup nových podprsenek, protože s tím jsem vždycky trochu bojovala, když tam bohužel do nedávna nebylo co dát. Jsem z toho ohromně nadšená, pan doktor Veliký je velice šikovný, příjemný a smekám před ním, mám úžasné pocity.

Zvětšení prsou a liposukce | Klinika Mediestetik
Anna, spokojený pacient

Zvětšení prsou a liposukce

Mediestetik byla správná volba! Před operací udělali pro mne vizualizaci jak budu vypadat po zákroku, což bylo hodně podobné opravdovému výsledku. Pooperační péče byla na skvělé úrovni! Mají skvělý personál, a noční sestřička byla jako můj anděl !!! Reagovala na každý můj pohyb. Starali se o mne víc než já sama o sebe. Nyní je to 27 dní po operaci a jsem strašně spokojená s klinikou Mediestetik a celkovým výsledkem.

Plastická operace očních víček | Klinika Mediestetik
Ing. Růžena Klímová, spokojený pacient

Plastická operace očních víček

Vážení, dovolte, abych tímto dopisem vyjádřila poděkování a vděčnost za služby, které mně doposud poskytli Vaši lékaři i další zdravotničtí specialisté společnosti Mediestetik. Jsem Vaším spokojeným klientem již téměř 10 let. Dlouho dobu jsem čekala na okamžik, kdy rozšíříte své služby i v oblasti plastické chirurgie. A stalo se! Mým ošetřujícím lékařem byl začátkem září tohoto roku pan MUDr. Miroslav Veliký. V dalších řádcích bych se chtěla podělit o pozitivní dojmy a zážitky z průběhu plastické operace horních a dolních víček. Především jsem uvítala, že zákrok byl veden jen v lokální anestezi, což je pro organismus šetrnější způsob znecitlivění. Samotný zákrok probíhal pod zkušenýma rukama pana doktora Velikého bez nejmenších komplikací a stejně úspěšně jsem byla po týdnu zbavena i miniaturních stehů. Závěrem bych ještě zmínila zcela překvapivý a podle mého soudu ojedinělý přístup ošetřujícího lékaře. Chce totiž svého pacienta vidět i po půl roce po výkonu, ačkoliv žádné problémy nemám a o všem podstatném jsem byla dokonale poučena. Tento výjimečný přístup svědčí o absolutní profesionalitě pana MUDr. Miroslava Velikého. Smekám před takovými odborníky a moc bych si přála, aby se takové osobnosti mohli klonovat. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho stejně spokojených klientů.

Epilace. O chloupky se nemusím starat celé léto! | Klinika Mediestetik
Dita K., spokojený pacient

Epilace. O chloupky se nemusím starat celé léto!

Chodím na laserovou epilaci bikini line a podpaží. Z výsledků jsem nadšená, nemusím se starat o chloupky celé léto! Prostředí kliniky je příjemné a stejně tak i její zaměstnanci.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, spokojená pacientka kliniky

Dermatologie

Vždy jsem měla mindrák a tím byly zarudlé pupínky v oblastí třísel. Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, obešla jsem 3 kožní doktorky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že zde nejsem naposled. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím analýzu pleti za pomoci moderních technologií nebo výživové poradenství. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím ještě spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

Prvně v životě se na zubní ošetření těším | Klinika Mediestetik
Alena Hrubá, spokojený pacient

Prvně v životě se na zubní ošetření těším

Chtěla bych moc poděkovat za skvělou práci paní doktorce Terezce Fulínové. Společně se sestřičkou Zdeničkou odvádí bezchybnou práci a ještě udržují po celou dobu pohodovou náladu. Prvně v životě se vždy na zubni ošetření těším.

Léčba zubního kazu bez vrtání | Klinika Mediestetik
Monika Rezlerová, spokojený pacient

Léčba zubního kazu bez vrtání

S klinikou Mediestetik jsem maximálně spokojená, nejen, že se jedná se o moderní kliniku s krásným prostředím a nejnovějším vybavením, ale setkáte se zde i s vstřícným a ochotným personálem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Klaudii Vavrdové ze stomatologie za profesionální a empatický přístup a skvěle odvedenou práci. Kliniku jsem poprvé navštívila se svými syny, kteří absolvovali u paní doktorky AICON metodu – léčba zubního kazu bez vrtání. O AICON metodě jsem se tehdy náhodně dozvěděla z web. stránek mediestetik, kde jsem našla odkaz na reportáž - TV Prima https://www.youtube.com/embed/8cb6US-a6aQ?autoplay=1 , a děkuji tak osudu, že mě včas dostal na tak skvělou kliniku a do profesionálních rukou. Tuto metodu doporučuji všem, kteří mají malé začínající povrchové kazy a chtějí si včas zachránit své zuby před zubní vrtačkou. Po kladné zkušenosti s léčbou mých synů, jsem se rozhodla být též pacientkou paní doktorky Klaudie Vavrdové. Podstoupila jsem vstupní konzultaci s profesionální prohlídkou a poté mi byl paní doktorkou vysvětlen léčebný plán. Nyní mám už několik různých zákroků za sebou a s výsledkem jsem velice spokojená. Kliniku Mediestetik doporučuji celé své rodině, všem známým a lidem, kterým není lhostejný stav a budoucnost svých zubů.

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou | Klinika Mediestetik
Lucie Sedláková, spokojená pacientka

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou

Moje milá paní doktorko, předně Vás srdečně zdravím ze Štrasburku a musím opět konstatovat, jak jste úžasná a jak jsem s Vašimi radami a ošetřeními spokojená. Krásný den a děkuji za vše. Se srdečným pozdravem, Lucie Sedláková

Laserové epilace. Již nemusím řešit žiletky! | Klinika Mediestetik
Alexandra S., spokojený pacient

Laserové epilace. Již nemusím řešit žiletky!

Již přes rok navštěvuji vaší kliniku kvůli laserové epilaci. Postupně si nechávám odstranit chloupky na celém těle. Je úžasné, že již nemusím řešit žiletky, hlavně přes léto je to skutečně nedocenitelné. Za celý ten rok jsem u vás narazila jen na příjemné osoby, ať osobně nebo přes chat. Vždy poradíte, objednáte, vyjdete vstříc. Díky!

Laserové epilace | Klinika Mediestetik
Pavla Manďáková, spokojený pacient

Laserové epilace

Byla jsem na laserové epilaci a mohu jenom doporučit. Nejvíce si to užívám na dovolené, kde nemusím chloupky vůbec řešit!

1 2 3 4 5 6

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory