Názory klientů

Názory klientů

 | Klinika Mediestetik
Jana Vengrynská, spokojený pacient

Klinika Mediestetik zubní odd. je skvělé, můžete si určit datum a hlavně čas v kolik hodin se Vám to hodí. Syn díky tomu nezamešká vůbec školní docházku. Chodí do kliniky rád, perfektní přístup všech.

 | Klinika Mediestetik
Lucia Vokálová, spokojený pacient

Na kliniku mediestetik som natrafila úplne náhodou - a to pri hladaní zubára po mojom presťahovaní sa do Prahy, rovno s akutnou bolesťou zubu. V mediestetik som mala štastie na pani doktorku Vávrdovu. Okamžite somnou skonzultovala môj akutny problem,podrobne mi vysvetlila z čoho noj problem vyplyva a ake sú možnosti riešenia. Okrem peofesionalnej diagnostiky, vyhodnotenia,rontgenov.... nezabudla i na ludský prístup. Po mojich nekonecných nespočetnych hodinach na rôznych pohotovostiach bol pristup,prostredie kliniky mediestetik a nasledny pristup pani doktorky pre mna malym zazrakom. Pani doktorku Vavrdovu som ostala naštevovať i nadalej s ďalšími problemami. Jej absolutne profesionalny pristup vždy perfektne vyladený s osobným a ludským prístupom jej ostava na každej mojej nášteve,bez ohladu na to kolko je hodín,aké je počasie či koľko mala už za sebou práce. Zároveň mi zakaždym s nadšením povie možne dalšie riešenia,jej nadšenie pre prácu vzdelávanie sa v obore a jej ludskosť ktorú odovzdáva každemu pacientovi osobitne, z nej priam srši. Ba dokonca až tak,že premňa uz zubár neznamená stres a dôvod nacelodennu hrôzu. Vždy k Vám a k pani dotorke idem rada a s pokojnym vedomím,že u Vás som vždy v bezpeči a v správnych rukach. Samozrejme, velmi ocenujem Vaše priestory a slecny na recepcii ktoré robia všetko preto aby všetko fungovalo v plynulom chode. Na emaili dostávam odpoveď rýchlo, na telefon mi vždy zavolajú spat a snažia sa o čo najlepší proklientsky pristup. Touto cestou Vám naozaj dakujem!

 | Klinika Mediestetik
Jitka, spokojený pacient

Chtěla bych tímto poděkovat paní Tatianě Štyrchunové z kliniky na Praze 5 za její trpělivost, laskavost, snahu poradit a odbornost v oboru. Její přístup před i po zákroku jsem nikde na ostatních klinikách nezažila. Určitě se vrátím:) Jitka

 | Klinika Mediestetik
Romana D., spokojený pacient

Do Mediestetik chodím často na různé zákroky v oblasti obličeje a také na epilaci v oblasti intimních orgánů. Jsem vždy spokojená a mohu kliniku doporučit, chodím na Senovážné náměstí na Prahu 1, je tam klidná atmosféra a velmi čisté prostředí, líbí se mi tam. Vyzkoušela jsem zde více lékařů, nejsem typ co musí chodit a důvěřovat jen jednomu a mohu celý personál na Praze 1 doporučit.

 | Klinika Mediestetik
Anna, spokojený pacient

Tímto bych ráda poděkovala paní Tatianě Štyrchunové. Je to vynikající doktorka a odbornice, za kterou létám do Prahy až z Kodaně, kde žiju. Tatianu jsem kontaktovala na základě doporučení kamarádky - a můžu potvrdit, že jsem velice spokojená s provedenými zákroky a rovněž s jejím přístupem. Podstoupila jsem korekci vrásek injekcemi a výplněmi. Tatiana provedla ošetření několikrát a vždy s vynikajícími výsledky. Nikdy jsem po zákroku neměla problémy, všechno bylo podle očekávání. Tatiana vybírá kombinace a sílu látek, která odpovídá mojí osobní potřebě. Jejího delikátního a inteligentního přístupu si velmi cením. Také jsem podstoupila odstranění podbradku prostřednictvím preparátu Belkyry - výsledky jsou vidět a jsem spokojená. Samotna procedura není příjemná, ale s Tatianou se to dá lehce prežít! Závěr: Tatiana je expertka v oblasti dermatologie a hlavně – velmi sympatická a všímavá doktorka. Vřele doporučuji!

 | Klinika Mediestetik
Tatjana a Zdeněk Rozlívkovi, spokojení pacienti

Vážení představitelé a pracovníci kliniky Mediestetik, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za perfektní péči a přátelský přístup při poskytování péče o členy naší rodiny a zároveň popřát příjemné Velikonoční svátky. Náš dík patří všem lékařům kliniky Mediestetik za jejich péči o naše dcery Karolínu a Lucii Rozlívkovy, včetně jejich sester a asistentek, dále pak v nemenší míře i paní Oksaně Povroznyk, za její operativní a vstřícný přístup ke všem klientům.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Yehya Faek Zammar, spokojený pacient

Stomatologie

Dobrý den, byl jsem jako turista v Praze na pětidenní dovolené a rozhodl jsem se navštívit kliniku Mediestetik a jejich zubaře, aby zkontrolovali můj chrup. Lékařka MDDr. Martina Grebacova zjistila, že mám kaz na celkem 5 zubech, udělala panoramaticky rentgen, další 2 intraorální rentgeny a provedla i dentální hygienu. Ceny jsou zde, oproti Španělsku, kde žiji, velmi přívětivé. Na kliniku Mediestetik se určitě vrátím. Nejdůlěžitější pro mě byla samotná léčba a profesionalita lékaře, který je přátelský, veselý, má rád svou práci, je velmi pozorný, stejně jako zdravotní sestra. Na klinice jsem ocenil moderní vybavení a čistotou, která je pro mě velmi důležitá. Lékařka hovořila plynně anglicky a rozuměla všemu, co jsem jí sdělil. Pro kliniku jsem se rozhodl i díky pozitivním recenzím.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Eva Němečková, spokojená klientka

Stomatologie

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala paní doktorce kliniky Mediestetik za velmi empatický přístup k člověku, který má ze zubaře až panický strach. Paní doktorka odvedla velmi precizní práci, kterou nezvládli ani moji dva předešlí stomatologové. Paní doktorka je úžasná a moc jí i sestřičce děkuji. Jako strašpytel ze zubní ordinace musím říci, že jsem zde nebyla naposledy.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Tatiana Šimunová, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

V júli 2018 som bola na Vašej klinike na ošetrení zuba a na dentálnej hygiene u MDDr. Klaudie Vavrdovej. Prístup lekárky bol na profesionálnej úrovni. Oceňujem kvalitu jej práce a zároveň veľmi príjemné vystupovanie. Zároveň chcem vyzdvihnúť vysokú úroveň aj ďalšieho personálu kliniky, s ktorými som sa dostala do kontaktu. Ďakujem, Šimunová

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Werner Niederberger, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Na kliniku Mediestetik jsem přijel do Prahy ze Švýcarska dvakrát – pro kompletní úpravu zubů. Profesionální práce a podpora lékařů a zdravotních sester. Tento tým proto doporučuji všem, kteří chtějí velmi kvalitní a profesionální poradenství, péči, ale i velmi příjemné lidské zacházení.

1 2 3 4 5 6 7 8

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory