Názory klientů

Názory klientů

Laserové epilace kliniky Mediestetik | Klinika Mediestetik
Jarmila Č., Spokojený pacient

Laserové epilace kliniky Mediestetik

Objednání je rychlé, ošetření cenově dostupné, což velmi oceňuji. Příjemné prostředí navíc dodává pocit relaxace. Jezdím si zde odpočinout a zároveň se mi dostává odborného přístupu. Navíc mi epilace prospěla i z důvodu velmi podrážděné pokožky po holení. Určitě bych tímto všem ženám ošetření doporučila.

Zvětšení prsou implantáty Mentor | Klinika Mediestetik
Veronika, Spokojený pacient

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Dnes mám měsíc po operaci a musím říct, že mé pocity jsou naprosto úžasné. Zákrok byl rychlý –ráno jsem přišla na pokoj, pan doktor si mě ihned „nakreslil", a šli jsme na sál. Jsem velice spokojená. Mám to, co jsem opravdu chtěla, a ze všeho nejvíc se teď samozřejmě těším na nákup nových podprsenek, protože s tím jsem vždycky bojovala. Donedávna do nich bohužel nebylo co dát. Takhle změna mi dělá obrovskou radost. Doktor Veliký je velice šikovný, příjemný a smekám před jeho uměním.

Výměna prsních implantátů | Klinika Mediestetik
Monika S., Spokojený pacient

Výměna prsních implantátů

Jsem třetí den po operaci a ráda bych Vám poděkovala a vyjádřila velikou spokojenost. Bohužel nevím jméno řidiče, jen to že mne přivezl a odvezl velice slušný, ochotný muž, jízda byla klidná a bezpečná, dorazili jsme přesně na minutu (neuvěřitelné). Při cestě tam vedl příjemný rozhovor a cestu zpátky jsem bezbolestně prospala...takže velké díky. Celý personál byl úžasný nemám jedinou výtku. Jednoznačně bez chyby. Čistota, ochota, péče, pozornost! A na pokoji jsem byla s úžasnou paní ( ze spolupacientek se z nás staly kamarádky). Za všechno mockrát děkuji Monika S.

 | Klinika Mediestetik
Petra G., spokojený pacient

S prací kliniky jsem velmi spokojena. Lékaři jsou milí a zároveň profesionální, paní doktorkou jsem byla dobře informována ohledně prováděného zákroku. Personál na recepci či na telefonní podpoře je vždy příjemný a vstřícný. Jak klinika na Praze 1 tak na Praze 2 jsou dobře dopravně dostupné ať už autem, pěšky či hromadnou dopravou. Ráda se na kliniku vracím do čistého a přátelského prostředí. Výsledky péče mě příjemně překvapily. Objednat se lze v krátkém časovém úseku, což považuji za velkou výhodu.

Zvětšení prsou a liposukce | Klinika Mediestetik
Anna, Spokojený pacient

Zvětšení prsou a liposukce

Mediestetik byla správná volba! Před operací pro mě provedli vizualizaci toho, jak budu vypadat po zákroku, a ta se nakonec opravdu velmi shodovala se skutečným výsledkem. Pooperační péče byla na skvělé úrovni! Mediestetik má skvělý personál. Noční sestřička byla jako můj anděl, reagovala na každý můj pohyb. Starali se o mne víc než já sama o sebe. Nyní je to 27 dní po operaci a já jsem moc spokojená s celkovým výsledkem.

Epilace: O chloupky se nemusím starat celé léto! | Klinika Mediestetik
Dita K., Spokojený pacient

Epilace: O chloupky se nemusím starat celé léto!

Chodím na laserovou epilaci bikini line a podpaží. Z výsledků jsem nadšená, nemusím se starat o chloupky celé léto! Prostředí kliniky je příjemné a stejně tak i její zaměstnanci.

Laserová epilace | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, Spokojená pacientka

Laserová epilace

Vždy jsem měla mindrák ze zarudlých pupínků v oblasti třísel.Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, obešla jsem 3 kožní lékařky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že tu nejsem naposled. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím komplexní analýzu pleti za pomoci moderních technologií a doporučení včetně výživy. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím ještě spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

Stomatologie: Poprvé v životě se těším na zubní ošetření | Klinika Mediestetik
Alena Hrubá, Spokojený pacient

Stomatologie: Poprvé v životě se těším na zubní ošetření

Chtěla bych moc poděkovat za skvělou práci stomatologii kliniky Mediestetik. Jak lékaři, tak sestřičky odvádí bezchybnou práci a ještě vždy udržují pohodovou náladu. Poprvé v životě se tak na ošetření vždy těším.

Stomatologie: Léčba zubního kazu bez vrtání | Klinika Mediestetik
Monika Rezlerová, Spokojený pacient

Stomatologie: Léčba zubního kazu bez vrtání

S klinikou Mediestetik jsem maximálně spokojená. Nejen, že se jedná o moderní kliniku s krásným prostředím a nejnovějším vybavením, ale setkáte se zde i s vstřícným a ochotným personálem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za profesionální a empatický přístup a skvěle odvedenou práci. Kliniku jsem poprvé navštívila se svými syny, kteří absolvovaliAICON metodu – léčba zubního kazu bez vrtání. O AICON metodě jsem se tehdy náhodně dozvěděla z web. stránek mediestetik, kde jsem našla odkaz na reportáž - TV Prima (https://www.youtube.com/embed/8cb6US-a6aQ?autoplay=1), a děkuji tak osudu, že mě včas dostal na tak skvělou kliniku a do profesionálních rukou. Tuto metodu doporučuji všem, kteří mají malé začínající povrchové kazy a chtějí si včas zachránit své zuby před zubní vrtačkou. Po kladné zkušenosti s léčbou mých synů, jsem se rozhodla být též pacientkou kliniky. Podstoupila jsem vstupní konzultaci s profesionální prohlídkou a poté mi byl paní doktorkou vysvětlen léčebný plán. Nyní mám už několik různých zákroků za sebou a s výsledkem jsem velice spokojená. Kliniku Mediestetik doporučuji celé své rodině, všem známým a lidem, kterým není lhostejný stav a budoucnost svých zubů.

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou | Klinika Mediestetik
Lucie Sedláková, Spokojená pacientka

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou

Moje milá paní doktorko, předně Vás srdečně zdravím ze Štrasburku a musím opět konstatovat, jak jste úžasná a jak jsem s Vašimi radami a ošetřeními spokojená. Krásný den a děkuji za vše. Se srdečným pozdravem, Lucie Sedláková

1 2 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory