Názory klientů

Názory klientů

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou | Klinika Mediestetik
Lucie Sedláková, Spokojená pacientka

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou

Moje milá paní doktorko, předně Vás srdečně zdravím ze Štrasburku a musím opět konstatovat, jak jste úžasná a jak jsem s Vašimi radami a ošetřeními spokojená. Krásný den a děkuji za vše. Se srdečným pozdravem, Lucie Sedláková

Laserové epilace: Již nemusím řešit žiletky! | Klinika Mediestetik
Alexandra S., Spokojený pacient

Laserové epilace: Již nemusím řešit žiletky!

Již přes rok navštěvuji vaší kliniku za účelem laserové epilace. Postupně si nechávám odstranit chloupky na celém těle. Je úžasné, že již nemusím řešit žiletky, hlavně přes léto je to skutečně nedocenitelné. Za celý ten rok jsem u vás narazila jen na příjemné osoby, ať osobně nebo přes chat. Vždy poradíte, objednáte, vyjdete vstříc. Díky!

Laserová epilace | Klinika Mediestetik
Pavla Manďáková, Spokojený pacient

Laserová epilace

Byla jsem na laserové epilaci a mohu jenom doporučit. Nejvíce si to užívám na dovolené, kde nemusím chloupky vůbec řešit!

Přístup i skvělé výsledky | Klinika Mediestetik
Hana, Spokojený pacient

Přístup i skvělé výsledky

S klinikou Mediestetik jsem velmi spokojená. Jak s přístupem personálu, tak s výsledky poskytnutých služeb :-)

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Eliška Bobková, Spokojený pacient

Stomatologie

Lékaři i sestry jsou velmi milí, sympatičtí a v neposlední řadě je jejich přístup velice profesionální. Jsem nadmíru spokojená s výsledky jejich práce, příjemnou atmosférů v ordinaci a s celkovou zkušeností jako takovou.

 | Klinika Mediestetik
Lenka, spokojený pacient

S klinikou Mediestetik jsem opravdu spokojená, hned při příchodu je člověk přivítán s úsměvem a během chvíle se mu věnuje odborný pracovník kliniky. Mám za sebou již 5 návštěv kliniky a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Kliniku jsem už doporučila i své známé.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Radka Süčová, spokojený pacient

Stomatologie

S touto klinikou jsem naprosto spokojená. Docházím k paní doktorce Grebáčové a musím uznat, že je to naprostý profesionál.

 | Klinika Mediestetik
Soňa a Evžen Kloboučkovi, spokojení pacienti

Chci moc poděkovat a pochválit práci pana doktora. Veškeré zásahy na mém chrupu byly tak citlivě a profesionálně odvedené, že nemohu jinak, než všem doporučit. Stejnou zkušenost má navíc i můj manžel, který byl s prací a přístupem pana doktora také velmi spokojen. Oba moc děkujeme, pana doktora si vážíme a má náš obdiv. P.S.: Pochvalu si rozhodně zaslouží i příjemné a trpělivé sestřičky.

 | Klinika Mediestetik
Tomáš Bálint, spokojený pacient

Vaše služby a personál jsou na profesionální úrovni. Jsem vždy spokojen a rád se k vám vracím.

 | Klinika Mediestetik
Radana Baštová, spokojený pacient

S klinikou Mediestetik jsme s dcerou velmi spokojené. Na návštěvu se vždy těšíme. Už jsme ani nedoufaly, že najdeme zubního lékaře, ke kterému budeme chodit rády a beze strachu. Děkujeme za milý přístup.

1 2 3 4 5 6 ... 8

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory