Redermalizace - nová éra omlazení pleti

Na český trh přináší klinika Mediestetik novou unikátní metodu intenzivního omlazení pokožky tzv. Redermalizaci. Jedná se o unikátní postup a preparát, který byl vyvinutý švýcarským institutem Hyalual. Redermalizace je inovativní metoda pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu jejího stárnutí.

Co je Redermalizace?

Redermalizace je zcela unikátní postup jehož cílem je obnova svrchní čísti pokožky – dermy procesem tzv. redermalizace. Zákrok se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Kyselina hyaluronová je notorický známou látkou s unikátní schopností na sebe vázat vodu a tím hydratovat pokožku. Kyselina jantarová je taktéž tělu vlastní látka, která se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech. Mezi její nejdůležitější funkce na buněčné bázi patří zejména významný regenerační vliv na buňky a ovlivňování jejich metabolismu včetně antioxidačních procesů.

Redermalizace je určena zejména ke zvýšení kvality pokožky, regeneraci jednotlivých projevů stárnutí, protizánětlivému působení na pokožku či odstraňování nadbytečné pigmetnace, zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích.

Efekt ošetření Redermalizace

Redermalizace je založena na inovativním složení s obsahem vysoce čistých biotechnologicky vyvinutých látek jako je kyselina hyaluronová a kyselina jantarová. Výsledkem je výrazný anti-age efekt, stejně jako vysoká míra bezpečnosti a hypoalergenní složení z tělu vlastních látek, kdy výroba a složení je certifikováno přísnými normami kvality ISO a GMP.

Redermalizace působí ve 3 základních krocích:

 1. Redermalizací jsou inhibovány metabolické procesy v pokožce, kdy dochází k pozitivnímu ovlivňování buněčné regenerace, iontového hospodaření, a podpoře produkce bílkovin kolagenu a elastinu
 2. Redermalizace významně ovlivňuje antioxidační procesy, které brání působení volných radikálů a předčasnému stárnutí buněk.
 3. Díky obsahu kyseliny hyaluronové se pokožce dostane významné míry hydratace.

Jaké oblasti lze ošetřit?

Technikou Redermalizace je možné ošetřit celý obličej, či jednotlivé jeho partie, jako je čelo, okolí očí apod. Dále pak pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou.

V čem je Redermalizace unikátní?

Ošetření je vhodné pro většinu typů pokožky na základě doporučení ošetřujícího lékaře, unikátnost ošetření tkví ve výsledném efektu a jeho komplexnosti, který zahrnuje následující kroky:

 • Omlazení pokožky
 • Zlepšení kvality struktury pleti
 • Zlepšení kvality povrchu pleti
 • Liftingový efekt
 • Odstranění pigmentace
 • Hydratace pokožky
 • Odstranění či zmírnění již vzniklých vrásek

Jak se zákrok provádí?

Preparát se aplikuje za pomocí tenké jehly do svrchní čísti pokožky, na které se vytvoří tzv. papula, tedy drobný pupínek naplněný preparátem, který se velmi rychle vstřebává. Následně dochází během 3-4 dnů k viditelné obnově pokožky, plného efektu Redermalizace je dosaženo během 2-3 týdnů.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Redermalizace - nová éra omlazení pleti | Klinika Mediestetik Redermalizace - nová éra omlazení pleti | Klinika Mediestetik

Video

Redermalizace - nová éra omlazení pleti | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
  ošetření se konzultace neplatí.
 • Cena od 3 500 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, ráda bych se zeptala za jak dlouho uvidím výsledky?

Při ošetření Redermalizací jsou první výsledky viditelné již po několika dnech. Plného efektu je dosaženo za zhruba 2 - 3 týdny.

Je Redermalizace bolestivá?

Jedná se o miniinvazivní injekční metodu podobnou mezoterapii. Látka se aplikuje tenkou jehlou do svrchní části pokožky. Zákrok je zpravidla minimálně boletivý, případně je možné použít anestetickou mast.

Další dotazy

Další procedury