Názory klientů

Názory klientů

 | Klinika Mediestetik
Jana Burešová, spokojený pacient

S klinikou Mediestetik jsem maximálně spokojená. Všichni jsou milí, ochotní, usměvaví. Se zákroky, které zde absolvuji, jsem spokojena nadmíru, zcela vyřešili můj problém. Vřele doporučuji.

 | Klinika Mediestetik
Monika, spokojený pacient

Jsem velice spokojená s porovnáním s jinou klinikou mi nejvíce vyhovuje rychlost objednání, ochota a vstřícnost...se samotným zákrokem (aplikace botoxu) jsem byla také spokojená jemnější a přirozenější výsledek oproti předešlé zkušenosti.....Mediestetik jsem navštívila již 3x a rozhodně u teto kliniky zůstanu!

Řešení těhotenských strií | Klinika Mediestetik
Nina S., spokojený pacient

Řešení těhotenských strií

Na klinike som bola 2x , aby som sa zbavila strii, ktore sa mi objavili na bruchu po tehotenstve. Vysledky boli viac ako uspokojive a urcite by som kliniku dalsim mamickam s tymto problemom odporucila.

 | Klinika Mediestetik
Zdeňka, spokojený pacient

Na kliniku Mediestetik nedám dopustit. Navštívila jsem vás několikrát a obě lékařky byly velmi milé a vstřícné. Nejsem klientka která přináší moc peněz,přesto jsem měla příjemný pocit,že i já jsem vítána.

Dermální výplně | Klinika Mediestetik
Nikola M., spokojený pacient

Dermální výplně

Mediestetik mohu ostatním jen doporučit , kliniku navštívím v dohledné době již po třetí . Prozatím podstupuji pouze výplně kyselinou hyaluronovou a výsledky jsou perfektní. Zákrok je zcela bezbolestný s okamžitým výsledkem. Děkuji za empatický, milý, ale přesto velice profesionální přístup paní doktorky Heleny Reisingerové a těším se na další návštěvu.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Hana P., spokojený pacient

Stomatologie

Na kliniku chodím ráda, provádí zde záchovnou stomatologii, ale i zubní implantáty. Personál je velice citlivý, svou práci umí a je velice vstřícný. Chodím k paní doktorce Vavrdové, která má pro mě vždy připravený polštářek, aby moje operovaná krční páteř nijak netrpěla při vrtání. Paní doktorka je velice šikovná a vždy se na všem krásně domluvíme. Kliniku vřele doporučuji.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Marina, spokojený pacient

Stomatologie

Veškerý personál je velice milý, vtipný, vstřícný a přistupují k práci opravdu profesionálně a s odpovědností. Paní zubařka a její sestřička mi zachránili dva zoubky, na které jsem nemohla kousat. Stalo se tak po návštěvě jiného lékaře, jehož služby nebyly nejlevnější... Každá návštěva je pro mě potěšením, proto mohu kliniku jen doporučit!

Čištění zubních kanálků | Klinika Mediestetik
Veronika Dostálová, spokojený pacient

Čištění zubních kanálků

Tuto kliniku mohu jen a jen doporučit. Byla jsem zde na čištění zubních kanálku. Vše proběhlo s maximální spokojeností a bezbolestně. Určitě využiji i jiné služby, které klinika nabízí.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Jana P., spokojený pacient

Stomatologie

V Mediestetik jsem zatím vyzkoušela stomatologické služby a pokaždé jsem byla moc spokojená. Hned po vstupu si vždycky připadám jako královna, Klinika má moc hezké prostory, všechno je sladěné a vypadá luxusně. Personál je neskutečně milý. Stomatologové a dentální hygienisté mi vždy všechno hezky vysvětlili, jak to bude probíhat, proč se to dělá. Navíc i v letních vedrech se povedlo mít v ordinaci příjemné klima. Těší mě i drobnosti, kterých si všímám, třeba že jsem na MDŽ dostala tulipán, nebo po hygieně vzoreček zubní pasty. Doporučení jsem dostala od svojí maminky, které péče pana doktora zachránila zuby. Děkuji moc za perfektní služby.

1 ... 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

Kontaktujte nás

vyberte soubory