Blog

5 nejbizarnějších plastických operací | Klinika Mediestetik

5 nejbizarnějších plastických operací

Váháte se zvětšením prsou, liposukcí nebo operací nosu? Máte pocit, že tyto plastické operace jsou stále považovány za něco “výjimečného”? Nenechte se zmást – zmíněné zákroky, stejně jako celá řada dalších, jsou dnes už běžnou součástí moderní chirurgie. Člověk se ale většinou nespokojí s tím, co je běžné, nebo prostě “jen” obyčejně krásné.
#plastika # plastická chirurgie # plastická operace # estetická medicína
Číst celý článek
Proč plastická chirurgie už dávno není jen ženskou doménou? | Klinika Mediestetik

Proč plastická chirurgie už dávno není jen ženskou doménou?

Není žádným tajemstvím, že kromě stále nových procedur a technologií roste v plastické chirurgii ještě jeden výrazný trend… Pryč jsou ty časy, kdy byl muž na klinikách pouhým doprovodem – dnešní muži se čím dál častěji sami rozhodují podstoupit estetické operace.
#plastická chirurgie # mužská plastika # moderní estetická medicína # trendy
Číst celý článek
Jak je to s liposukcí? | Klinika Mediestetik

Jak je to s liposukcí?

Tenhle zákrok opravdu není v estetické medicíně žádným nováčkem. První moderní liposukci vůbec provedl francouzský chirurg Yves-Gerard Illouz už v roce 1982! Za téměř čtyřicet let rapidně vzrostla obliba této velmi účinné korekce. Odvrácenou stranou je řada nepravd a pověr, které kolem liposukce kolují. Jaké jsou tedy nejčastější mýty spojené s odsáváním tuku?
#plasticsurgery # plastickachirurgie # liposukce # liposuction # fat # fattransfer # bodyjet
Číst celý článek
Skupina Mediestetik roste do krásy | Klinika Mediestetik

Skupina Mediestetik roste do krásy

Důkazem toho je zbrusu nová klinika, kterou jsme otevřeli v druhé polovině února. Mánesova 36, Praha 2 – to je naše nová adresa! Pojďte dál, zveme vás na návštěvu a na prohlídku estetické medicíny nové generace! Najdete nás na pražských Vinohradech, ve čtvrti, která se vždy mohla chlubit komfortem a bezpečím.
#estetická dermatologie # stomatologie # klinika # Praha # Mánesova # plastická chirurgie
Číst celý článek
Chcete postoupit plastickou operaci?  Pár tipů pro vás | Klinika Mediestetik

Chcete postoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

O plastické operaci dříve nebo později zauvažuje snad každá žena. „Mám malá prsa, velký nos, nepotřebovala bych ubrat pár centimetrů na břiše?“ Dříve byly plastické operace často spojovány s movitými lidmi nebo celebritami. Nutno ale dodat, že plastiky již dávno nejsou výsadou bohatých a známých osobností.
#Mediestetik # výhody plastické operace # plastická operace # liposukce # malá prsa # velký nos
Číst celý článek
Proč podstupujeme plastické operace? | Klinika Mediestetik

Proč podstupujeme plastické operace?

Každý z nás miluje změnu. Změnu nejvíce potřebujeme tehdy, kdy se třeba rozejdeme s přítelem nebo skončíme v práci, v níž jsme dlouho pracovali. Tlustou čáru za touto částí života, za touto érou nám pomůže udělat nějaká změna, kterou podstoupíme.
Číst celý článek
Proč ženy podstupují plastiku prsou? | Klinika Mediestetik

Proč ženy podstupují plastiku prsou?

Každá žena chce vypadat tak, aby se líbila svému okolí. V poslední době velice záleží na vzhledu, jenom málokdo vnímá to, co má člověk uvnitř sebe. Je to škoda, protože se díky tomuto vnímání z nás stávají povrchní lidé, kteří všechny hodnotí podle trička, které nosí.
Číst celý článek
1 2