Blog

Skupina Mediestetik roste do krásy | Klinika Mediestetik

Skupina Mediestetik roste do krásy

Důkazem toho je zbrusu nová klinika, kterou jsme otevřeli v druhé polovině února. Mánesova 36, Praha 2 – to je naše nová adresa! Pojďte dál, zveme vás na návštěvu a na prohlídku estetické medicíny nové generace! Najdete nás na pražských Vinohradech, ve čtvrti, která se vždy mohla chlubit komfortem a bezpečím.
#estetická dermatologie # stomatologie # klinika # Praha # Mánesova # plastická chirurgie
Číst celý článek
Chcete postoupit plastickou operaci?  Pár tipů pro vás | Klinika Mediestetik

Chcete postoupit plastickou operaci? Pár tipů pro vás

O plastické operaci dříve nebo později zauvažuje snad každá žena. „Mám malá prsa, velký nos, nepotřebovala bych ubrat pár centimetrů na břiše?“ Dříve byly plastické operace často spojovány s movitými lidmi nebo celebritami. Nutno ale dodat, že plastiky již dávno nejsou výsadou bohatých a známých osobností.
#Mediestetik # výhody plastické operace # plastická operace # liposukce # malá prsa # velký nos
Číst celý článek
Proč podstupujeme plastické operace? | Klinika Mediestetik

Proč podstupujeme plastické operace?

Každý z nás miluje změnu. Změnu nejvíce potřebujeme tehdy, kdy se třeba rozejdeme s přítelem nebo skončíme v práci, v níž jsme dlouho pracovali. Tlustou čáru za touto částí života, za touto érou nám pomůže udělat nějaká změna, kterou podstoupíme.
Číst celý článek
Proč ženy podstupují plastiku prsou? | Klinika Mediestetik

Proč ženy podstupují plastiku prsou?

Každá žena chce vypadat tak, aby se líbila svému okolí. V poslední době velice záleží na vzhledu, jenom málokdo vnímá to, co má člověk uvnitř sebe. Je to škoda, protože se díky tomuto vnímání z nás stávají povrchní lidé, kteří všechny hodnotí podle trička, které nosí.
Číst celý článek
Jak probíhá plastika prsou? | Klinika Mediestetik

Jak probíhá plastika prsou?

Dneska se výrazně dbá na vzhled. Lidé chtějí být ne podle svých představ, ale podle představ jiných. Většinou se odhodlají dokonce k mnoha zajímavým a drahým zákrokům, aby splňovali kritéria v hodnotících tabulkách ostatních. Například ženy – ty o svůj vzhled dbají nejvíce. Kupodivu jsou ochotny zaplatit tisíce jenom proto, aby vypadaly podle představ svého muže.
#plastika # plastika prsou
Číst celý článek
Plastické operace těla – co všechno se dá upravit? | Klinika Mediestetik

Plastické operace těla – co všechno se dá upravit?

Někdy jsme se sebou tak nespokojení, že se rozhodneme utratit veškeré naše úspory, abychom se předělali dle svých vlastních představ (nebo velmi často dle představ ostatních lidí). Dneska žijeme v době, v níž je možné takřka všechno. Můžeme si nechat odstranit pihy, pokud nám hyzdí obličej či tělo, můžeme si nechat odstranit výrůstky na těle nebo znamínka, lehce si můžeme upravit nos nebo prsa podle vlastních představ.
#plastika # plastická operace těla # plastický chirurg
Číst celý článek
Jaké druhy liposukce známe? | Klinika Mediestetik

Jaké druhy liposukce známe?

Dneska se můžeme stát opravdu kýmkoliv. Pokud chceme pracovat se zvířaty, většinou se staneme zoologem nebo třeba veterinářem, pokud chceme pracovat s lidmi, staneme se sekretářem nebo sekretářkou či něčím jiným podobným. Pokud chceme měnit lidi doslova k nepoznání, tak se vydáme vstříc kariéře plastického chirurga, který samozřejmě má hromadu peněz, ale na druhou stranu jeho cesta k tomuto povolání je opravdu dlouhá.
#liposukce
Číst celý článek
1 2