Blog

Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům | Klinika Mediestetik

Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům

Říká se jim taky netopýří křídla a asi není třeba vysvětlovat proč. Stejně jako jiné části těla, i horní paže mají svá silná a slabší místa a chvíle. I tady se totiž usazuje tuk a kůže postupně podléhá gravitaci. Trička, nebo dokonce tílka ale není třeba hned pohřbít hluboko do útrob skříní. Naopak, s tímhle velmi častým problémem se dá bojovat… jen se do toho pustit. Řekneme Vám, jak na to.
#povislé paže # lifting paží # brachioplastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Jiná prsa, jiný tvar | Klinika Mediestetik

Jiná prsa, jiný tvar

Příroda to tak už zařídila – že co člověk, to jiné tvary a proporce. A je to samozřejmě dobře, protože život se přece nepíše přes kopírák. I ženská prsa mají své individuality, které odlišují jednotlivé majitelky. Ne vždy ale tvar splní naplno jejich představy. Když se k tomu přidají ještě nejrůznější životní proměny, není divu, že mnoho žen začnou prsa trápit. Co všechno má tedy vliv na tvar poprsí a jak lze situaci řešit?
#tvar prsou # modelace prsou # plastika prsou # plastický chirurg
Číst celý článek
Jak se rychle dočkat nového dekoltu | Klinika Mediestetik

Jak se rychle dočkat nového dekoltu

Čekáte už řadu let na životní změnu se zvětšením poprsí? Blíží se váš okamžik a vy se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledky? Tak prr, zpomalte. Jsou totiž jednoduše věci, které jen tak nepřeskočíte. V tomhle případě je to rozhodně hojení. Poradíme vám, co dělat a co ne, abyste byly co nejrychleji s novým dekoltem v kondici. Tak si pište…
#zvětšení prsou # poprsí # dekolt # plastika prsou
Číst celý článek
5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět | Klinika Mediestetik

5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět

Pro plastiku se člověk nerozhoduje jen tak – z hodiny na hodinu. Vše si rozmyslet, zvážit pro i proti tak, abyste si byli jistí, že máte pro zákrok svůj jasný důvod, to chce čas a čistou hlavu. Jakmile ale víte, že operace Vám změní život k lepšímu, nebudete už chtít čekat ani minutu. Ale pozor, je tu přece ještě jeden důležitý bod: Měli byste mít jistotu, že se svěřujete do těch správných rukou. A jak to zjistit? Poradíme Vám pár otázek, které Vám napoví mnoho…
#plastika # plastický chirurg # praha # mediestetik
Číst celý článek
Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika | Klinika Mediestetik

Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika

Káva nebo čaj? Voda nebo víno? Koupit či nekoupit? Drobných životních dilemat máme každý den opravdu až až. Když pak přijde na náš vzhled, chceme mít po ruce efektivní možnosti, jak získat lepší pocit a nepřidělávat si naopak starosti. Rozhodování o chirurgické korekci vzhledu do téhle kategorie naštěstí už dávno nepatří, zejména díky moderním metodám a technologiím. Navíc jsou tu i další faktory, které krok směrem k plastické operaci dnes už velmi usnadňují.
#plastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Proč chtějí ženy prsní implantáty? | Klinika Mediestetik

Proč chtějí ženy prsní implantáty?

Obrázky dokonalých těl v magazínech a televizi často budí dojem, že jiný důvod, než honba za dokonalostí v tomhle případě není. Nenechte se ale mást, dokonalost je velmi individuální a subjektivní pojem, a každá žena proto má jiné představy a sny. Je dobře, že moderní plastická chirurgie je dnes už dokáže bezpečně a velmi efektivně plnit. Augmentace prsou tak stále roste na popularitě a drží si v plastice dlouhodobě 1. příčky. A jaké jsou tedy ty hlavní motivace, které vedou ženy ke zvětšení prsou?
#zvětšení prsou # augmentace prsou # plastika # prsa # plastická chirurgie
Číst celý článek
Proč je zvětšení prsou dnes už běžná věc | Klinika Mediestetik

Proč je zvětšení prsou dnes už běžná věc

Říká se tomu prý Kardashian efekt – zjednodušeně řečeno: novinky estetické medicíny přichází každou chvíli a rychlostí světla jsou z nich díky Instagramu trendy. Fat Transfer, výplně a contouring, to jsou hesla krásy poslední doby. Pak je tu ale zákrok, který odolává všem trendy zemětřesením a už roky se drží na špici plastické chirurgie. Hádáte správně, je to zvětšení prsou neboli augmentace. V čem tkví úspěch této estetické korekce a proč po ní ženy nepřestaly toužit?
#zvětšení prsou # plastika prsou # modelace prsou # agmentace prsou # implantáty
Číst celý článek
Populární plastika: Víte, co přesně obnáší operace očních víček? | Klinika Mediestetik

Populární plastika: Víte, co přesně obnáší operace očních víček?

Kůže na očích a okolo očí je jednou z nejtenčích na našem těle vůbec. A tak se není co divit, že právě tady se začne projevovat stárnutí obličeje jako první. Odpovídají tomu i statistiky – tzv. blefaroplastika se stává jedním z nejrozšířenějších zákroků plastické chirurgie. Od středního věku dál o ní uvažuje každý druhý. Víte ale přesně, co se pod termínem blefaroplastika přesně skrývá? Řekneme vám vše, co byste o tomto zákroku měli vědět.
#blefaroplastika # oční víčka # operace očních víček # vrásky
Číst celý článek
8 tipů, jak urychlit regeneraci po operaci očních víček | Klinika Mediestetik

8 tipů, jak urychlit regeneraci po operaci očních víček

Jednoho krásného dne jste se probudili a zjistili jste, že vypadáte mnohem unaveněji a starší než dřív. Viník vám hned padnul do oka – s povislou kůží ztěžkla horní víčka a polštářky tuku vám vytvořily pytle pod očima. Šlo to rychle, operaci už máte za sebou a teď už se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledek. Jak napomoci rychlému hojení dočasných otoků a modřin a prokouknout v co nejkratším čase? Pokud dodržíte následujících několik pravidel, budete žasnout, jak brzy se vám rozzáří pohled.
#operace očních víček # blefaroplastika # regenerace
Číst celý článek
4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019 | Klinika Mediestetik

4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019

Plastická chirurgie, stejně jako celá medicína, se neustále posouvá mílovými kroky kupředu. Nové materiály, nové techniky, nové technologie – to vše zlepšuje práci chirurgů, a co je nejdůležitější: usnadňuje rekonvalescenci a výsledný efekt u pacientů.
#trendy # estetika # krása # zvětšení prsou # plastika # lifting
Číst celý článek
1 2 3 4