Blog

Co by si dermatologové a plastičtí chirurgové přáli, aby pacienti věděli | Klinika Mediestetik

Co by si dermatologové a plastičtí chirurgové přáli, aby pacienti věděli

Je to tak – nejen pacienti mají svá novoroční přání a sny. Lékaři estetické medicíny musí, snad ještě o něco víc než kolegové v jiných oborech, myslet na naše postoje, vkus a názory. Komunikace je pro ně jednoduše základem úspěchu, a proto se není čemu divit, že je trápí některé mýty, neznalosti a pověry rozšířené mezi pacienty. Zeptali jsme se proto plastického chirurga a dermatoložky, co by ocenili, kdyby jejich pacienti věděli ještě předtím, než přijdou na první konzultaci. Odpovědi Vás možná překvapí a snad i vyjasní některé představy o tom, jak estetické korekce fungují.
#plasticka chirurgie # antiaging # prsni implantaty # botox # fillery
Číst celý článek
Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí | Klinika Mediestetik

Krása a zdraví si zaslouží řešení, ne předsevzetí

Tak zase po roce přišly nejen Vánoce, ale i přísliby změn a nových návyků, které brzy přinesou své ovoce. Právě před 365 dny baj vočko si mnozí z Vás možná vytyčili nové mety. A teď ruku na srdce – kolik z nás doběhlo do cíle? Jak to tedy s těmi novoročními předsevzetími je, když se ještě navíc týkají našeho vzhledu a fyzické kondice?
#peeling # plasticka chirurgie # lifting # praha # liposukce # abdominoplastika
Číst celý článek
4 trendy krásy roku 2020 | Klinika Mediestetik

4 trendy krásy roku 2020

Vzhled, ať už postavy nebo obličeje, jednoduše vždycky patřil a bude patřit do kategorie trendy. Sezony se tu sice mění o poznání pomaleji, než je tomu u módy, i tak ale ani tady vývoj nejde zastavit. Jaká tedy budou hesla krásy v roce 2020? Zjistili jsme je pro Vás, abyste byli v novém roce v obraze…
#dermatologie # plasticka chirurgie # trendy krásy # plastický chirurg # liposukce # fat transfer # abdominoplastika
Číst celý článek
Jak si vybrat ty správné implantáty | Klinika Mediestetik

Jak si vybrat ty správné implantáty

Ač se to tak při současných trendech může občas zdát, cílem plastiky není tvořit dokonalé kopie podle jedné šablony. Každý rozumný chirurg se zkušenostmi takový přístup při zvětšení prsou ani nemůže nabídnout ­– ve hře je totiž až příliš mnoho proměnných. Pojďme si říct alespoň ty základní z nich.
#prsní implantáty #modelace prsou #plastika prsou #plastický chirurg
Číst celý článek
Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům | Klinika Mediestetik

Jak se zbavit povislých paží aneb zpět ke krátkým rukávům

Říká se jim taky netopýří křídla a asi není třeba vysvětlovat proč. Stejně jako jiné části těla, i horní paže mají svá silná a slabší místa a chvíle. I tady se totiž usazuje tuk a kůže postupně podléhá gravitaci. Trička, nebo dokonce tílka ale není třeba hned pohřbít hluboko do útrob skříní. Naopak, s tímhle velmi častým problémem se dá bojovat… jen se do toho pustit. Řekneme Vám, jak na to.
#povislé paže # lifting paží # brachioplastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Jiná prsa, jiný tvar | Klinika Mediestetik

Jiná prsa, jiný tvar

Příroda to tak už zařídila – že co člověk, to jiné tvary a proporce. A je to samozřejmě dobře, protože život se přece nepíše přes kopírák. I ženská prsa mají své individuality, které odlišují jednotlivé majitelky. Ne vždy ale tvar splní naplno jejich představy. Když se k tomu přidají ještě nejrůznější životní proměny, není divu, že mnoho žen začnou prsa trápit. Co všechno má tedy vliv na tvar poprsí a jak lze situaci řešit?
#tvar prsou # modelace prsou # plastika prsou # plastický chirurg
Číst celý článek
Jak se rychle dočkat nového dekoltu | Klinika Mediestetik

Jak se rychle dočkat nového dekoltu

Čekáte už řadu let na životní změnu se zvětšením poprsí? Blíží se váš okamžik a vy se nemůžete dočkat, až uvidíte výsledky? Tak prr, zpomalte. Jsou totiž jednoduše věci, které jen tak nepřeskočíte. V tomhle případě je to rozhodně hojení. Poradíme vám, co dělat a co ne, abyste byly co nejrychleji s novým dekoltem v kondici. Tak si pište…
#zvětšení prsou # poprsí # dekolt # plastika prsou
Číst celý článek
5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět | Klinika Mediestetik

5 otázek, na které by Vám měl plastický chirurg umět odpovědět

Pro plastiku se člověk nerozhoduje jen tak – z hodiny na hodinu. Vše si rozmyslet, zvážit pro i proti tak, abyste si byli jistí, že máte pro zákrok svůj jasný důvod, to chce čas a čistou hlavu. Jakmile ale víte, že operace Vám změní život k lepšímu, nebudete už chtít čekat ani minutu. Ale pozor, je tu přece ještě jeden důležitý bod: Měli byste mít jistotu, že se svěřujete do těch správných rukou. A jak to zjistit? Poradíme Vám pár otázek, které Vám napoví mnoho…
#plastika # plastický chirurg # praha # mediestetik
Číst celý článek
Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika | Klinika Mediestetik

Zkrášlení bez obav: 5 důvodů, proč roste na popularitě plastika

Káva nebo čaj? Voda nebo víno? Koupit či nekoupit? Drobných životních dilemat máme každý den opravdu až až. Když pak přijde na náš vzhled, chceme mít po ruce efektivní možnosti, jak získat lepší pocit a nepřidělávat si naopak starosti. Rozhodování o chirurgické korekci vzhledu do téhle kategorie naštěstí už dávno nepatří, zejména díky moderním metodám a technologiím. Navíc jsou tu i další faktory, které krok směrem k plastické operaci dnes už velmi usnadňují.
#plastika # plastická chirurgie # praha # mediestetik
Číst celý článek
Proč chtějí ženy prsní implantáty? | Klinika Mediestetik

Proč chtějí ženy prsní implantáty?

Obrázky dokonalých těl v magazínech a televizi často budí dojem, že jiný důvod, než honba za dokonalostí v tomhle případě není. Nenechte se ale mást, dokonalost je velmi individuální a subjektivní pojem, a každá žena proto má jiné představy a sny. Je dobře, že moderní plastická chirurgie je dnes už dokáže bezpečně a velmi efektivně plnit. Augmentace prsou tak stále roste na popularitě a drží si v plastice dlouhodobě 1. příčky. A jaké jsou tedy ty hlavní motivace, které vedou ženy ke zvětšení prsou?
#zvětšení prsou # augmentace prsou # plastika # prsa # plastická chirurgie
Číst celý článek
1 2 3 4