Blog

4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019 | Klinika Mediestetik

4 trendy v estetice, které vládnou roku 2019

Plastická chirurgie, stejně jako celá medicína, se neustále posouvá mílovými kroky kupředu. Nové materiály, nové techniky, nové technologie – to vše zlepšuje práci chirurgů, a co je nejdůležitější: usnadňuje rekonvalescenci a výsledný efekt u pacientů.
#trendy # estetika # krása # zvětšení prsou # plastika # lifting
Číst celý článek
Co všechno byste měli zvážit před faceliftem | Klinika Mediestetik

Co všechno byste měli zvážit před faceliftem

Tipli byste si, že facelifting (zákrok, který byl do ne tak dávné minulosti pro ženy tajemstvím) se provádí už přes sto let? Jen se o tom nemluvilo – na počátku 20. století byly všechny esteticky, tedy ne-funkčně, orientované operace totiž tabu.
#facelift # artfilting # thermage # dermální výplně # plastika # botox
Číst celý článek
Pevné břicho bez každodenní posilovny a pilulek na pálení tuků? | Klinika Mediestetik

Pevné břicho bez každodenní posilovny a pilulek na pálení tuků?

Podle úsilí věnovaného cvičení a všech dobrot, které jste si v poslední době odřekli, už pomalu, ale jistě očekáváte, kdy že se vaše břicho promění ve skálu. Pověstný six-pack, neboli pekáč buchet, ale stále nikde? Nezoufejte. Tady je 5 tipů, jak získat pevné břicho, které vám nad knoflík od kalhot jen tak neuteče.
#břicho # plastika # liposukce # fat transfer # six pack
Číst celý článek
Operace víček dokáže pacientovi zlepšit kvalitu života během pár dní | Klinika Mediestetik

Operace víček dokáže pacientovi zlepšit kvalitu života během pár dní

Rozhovor s plastickým chirurgem: MUDr. Aneta Krajcová Těžknou vám víčka a na únavu už to jen tak nesvedete? Oči jsou jednou z prvních oblastí v obličeji, které s postupujícím věkem začnou výrazně ztrácet kolagen a s ním i pružnost a pevnost. Výsledné kožní řasy jsou pak nejen nehezké, ale často i omezující, což přivádí k řešení i mužskou část populace. Proč patří blefaroplastika mezi stálice estetických zákroků, a jak lze propojit plastickou chirurgii s estetickou dermatologií, jsme probrali se specialistkou, plastickou chirurgyní, MUDr. Anetou Krajcovou.
Číst celý článek
Plastický chirurg musí být i zdatný psycholog | Klinika Mediestetik

Plastický chirurg musí být i zdatný psycholog

Rozhovor s plastickým chirurgem: MUDr. Miroslav Veliký Co kraj, to jiný vkus a jiný mrav…a platí to i v estetické medicíně a plastické chirurgii. Jak se liší výkony a požadavky pacientek u nás a v zahraničí? A jakým směrem se vůbec plastická chirurgie posunula za posledních dvacet let? O tom všem se dočtete v rozhovoru s plastickým chirurgem Mediestetik, MUDr. Miroslavem Velikým.
Číst celý článek
3 trendy, které hýbou augmentací prsou | Klinika Mediestetik

3 trendy, které hýbou augmentací prsou

Jsou věci, které se prostě jen tak nemění – třeba první příčka žebříčku plastických operací, které už pěknou řádku let vévodí zvětšení poprsí. Na zásadní změny v tomto ranku to zatím nevypadá. Naopak, zájem o plastiku prsou mezi ženami roste, co víc, k aplikaci prsního implantátu nově přistupují i muži.
#plastická chirurgie # augmentace prsou # implantáty # Motiva
Číst celý článek
Na výlet do historie plastické chirurgie | Klinika Mediestetik

Na výlet do historie plastické chirurgie

Touha po kráse a dokonalosti je stará jako lidstvo samo. Zkrášlování těla tetováním, skarifikací nebo piercingem je starší než třeba zemědělství. A jak je to s plastickou chirurgií – medicínským oborem, který se nám dostává do povědomí až během posledních přibližně dvaceti let?
#plastická chirurgie # historie # prsní implantáty # rekonstrukce # operace nosu
Číst celý článek
5 nejbizarnějších plastických operací | Klinika Mediestetik

5 nejbizarnějších plastických operací

Váháte se zvětšením prsou, liposukcí nebo operací nosu? Máte pocit, že tyto plastické operace jsou stále považovány za něco “výjimečného”? Nenechte se zmást – zmíněné zákroky, stejně jako celá řada dalších, jsou dnes už běžnou součástí moderní chirurgie. Člověk se ale většinou nespokojí s tím, co je běžné, nebo prostě “jen” obyčejně krásné.
#plastika # plastická chirurgie # plastická operace # estetická medicína
Číst celý článek
1 2 3