Blog

Stehna a boky: prokleté partie a jak na ně | Klinika Mediestetik

Stehna a boky: prokleté partie a jak na ně

Na těle máme pár takových – míst, kterých se tuk drží jako přilepený! Boky a stehna do tohohle klubu bohužel rozhodně patří. Faldíky rýsující se nad páskem, nebo dokonce kalhoty prodřené mezi nohama…že jsou Vám tyto problémy důvěrně známé a zdaleka Vám neničí jen šatník? Pojďte to s námi změnit. Prozradíme Vám 7 způsobů, jak s tukovými valy na bocích a stehnech konečně zatočit.
#dermatologie #plastic surgery #kryolipolýza #liposukce
Číst celý článek
5 způsobů, jak v tropických teplotách zabránit nepříjemnému pocení | Klinika Mediestetik

5 způsobů, jak v tropických teplotách zabránit nepříjemnému pocení

Je to tady! Období, kdy ani ti největší „suchaři” často nedokáží odolávat náporu veder a děsí se orosených čel, dlaní i dobře známých „koláčů” v podpaží. Okolí má pro tyto problémy většinou pochopení, protože v úmorných vedrech trpí více či méně každý.
#pocení # dermatologické preparáty # hyperhidróza # estetická dermatologie # miniinvazivní zákroky
Číst celý článek
Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi | Klinika Mediestetik

Vyhrajte nad jarní únavou a alergiemi

Venku je konečně krásně slunečno a teplo, příroda se doslova probouzí ze zimního spánku a vy…vy naopak celý den téměř usínáte a neustále vám chybí energie? Jaro je skutečně časem obrody a nabírání síly, jen je třeba dopřát tělu i mysli čas a klid na přechod do nové etapy. Jak na to? Poradíme vám… Nebraňte se spánku. Jezte, co vám příroda nabízí. Odpočívejte i pohybem. Nachytejte sluníčko
#jarní únava # alergie # pyly # krása # zdraví # péče
Číst celý článek
Nejdostupnější sérum krásy? SPÁNEK | Klinika Mediestetik

Nejdostupnější sérum krásy? SPÁNEK

Je to tak! Můžete se zdravě stravovat a na obličeji si vrstvit masky, krémy i oleje, pokud ale denně spíte méně jak sedm hodin, ráno v zrcadle spokojená nebudete. Ani ta nejspeciálnější a nejdražší kosmetika totiž nenahradí to, co dokáže dlouhý a kvalitní spánek. To kouzelné slovo je regenerace.
#sleepingbeauty # spanek # krasa # regenerace # redermalizace # pevnapokozka # Praha
Číst celý článek
Jarní detox od hlavy až k patě | Klinika Mediestetik

Jarní detox od hlavy až k patě

Konečně jsou tu první paprsky slunce, první oteplení, a s ním i nové dávky energie a potřeba se po dlouhé zimě pořádně nastartovat a pročistit. Detoxikační smoothie a zeleninové džusy tak už všude tečou proudem – a proč ne! Odlehčení stravy a podpora oslabeného organismu přírodními šťávami není rozhodně na škodu.
#jaro # jarní detox # pleť # vlasy # očista # tipy
Číst celý článek
8 tipů péče v menopauze | Klinika Mediestetik

8 tipů péče v menopauze

Blížíte se padesátce – čas plyne i tak si ale často uvědomíte, že v mnoha ohledech jste šťastnější a spokojenější, než za mladších let. Není se co divit! Všechny „nahoře i dole“ se vám nastřádaly v nedocenitelné zkušenosti, které svou silou umí dodat energii i tam, kde ubývá.
#zdraví # zdravé tělo # krása # životní cyklus ženy # menopauza # přechod # symptom # péče # thermage
Číst celý článek
„Doktor" Google ví všechno | Klinika Mediestetik

„Doktor" Google ví všechno

Každý z nás se alespoň několikrát snažil hledat na internetu radu nebo užitečné tipy. Internet je skvělý vynález, o tom není žádných pochyb. Může ale také obsahovat i mnoho zavádějících doporučení. Specialisté z kliniky Mediestetik se rozhodli prověřit spolehlivost a opodstatněnost tvrzení na často vyhledávané dotazy zadané do vyhledávače. Zde nabízíme to, co nám „doktor“ Google poradil a co jeho rady ve skutečnosti docílí.
#kryolipolyza # coolsculpting # hladká pokožka # pigmentace # redermalizace
Číst celý článek
Prorelaxujte se k vysněné postavě | Klinika Mediestetik

Prorelaxujte se k vysněné postavě

Ano, čtete správně! Následující řádky nebudou o kondičních plánech, ani o drastických dietách. Pohyb a rozumná strava jsou v cestě za zdravým tělem samozřejmě základem. Péče o sebe sama se ale snadno může zvrtnout v hon za výkony a výsledky.
#MantisMR # dermatology # pulseendomagnetictherapy # modelacepostavy # detoxikaceorganismu # relax
Číst celý článek
Jak předcházet vlivům zimního počasí na vaši pokožku? | Klinika Mediestetik

Jak předcházet vlivům zimního počasí na vaši pokožku?

Když začnete vypadat jako pochmurné zimní počasí – jinými slovy mdle a šedivě – tak víte, že je prostě čas s tím něco začít dělat. Důvodem jsou nashromážděné odumřelé kožní buňky, kvůli tomu, že pokožka denně pořádně nečistí, například vlivem smogu a dalších okolních vlivů.
#zima # chlad # hydratace # mezoterapie # laser # hydrafacial
Číst celý článek
Novoroční předsevzetí a jak na ně | Klinika Mediestetik

Novoroční předsevzetí a jak na ně

Zahodit cigarety, shodit kila, více sportovat, zdravě jíst i pít, ovládnout cizí jazyky…to je nejčastější pětka rozhodnutí, která každoročně provází mnohé z nás během prvních lednových dní. Dle nedávné britské studie si novoroční předsevzetí dává každý rok až polovina celosvětové populace. A výsledky za 365 dní?
#newyearresolution # jaknanovyrok # takpocelyrok # psychologie # predsevzeti
Číst celý článek
1 2 3 4