Blog

Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních | Klinika Mediestetik

Vše, co byste měli vědět o dermálních výplních

Cítíte v obličeji ochabnutí a povadlost kůže? Někde mezi otoky a ztrátou objemu se vám ztratily i kontury? Řešení tu je – nabízí ho moderní dermální výplně, tzv. fillery. Že jste tenhle název už slyšeli a vlastně nevíte, co si pod ním představit? A už vůbec netušíte, jaký je rozdíl mezi výplněmi a botoxem? Pomůžeme vám dostat se do obrazu a vaši pokožku vrátit zpět do formy!
#dermální výplně # fillery # vrásky # dermatologie # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
Dopřejte pokožce konečně prázdniny – tipy na péči po létě | Klinika Mediestetik

Dopřejte pokožce konečně prázdniny – tipy na péči po létě

Ještě ne, ještě není úplný konec. My ale razíme heslo: Vždy připraveni. A tak je pomalu čas začít myslet na regeneraci pokožky po létě. Kdyby tak kromě after-sun existovaly i after-summer krémy, které by v jedné lahvičce smazaly všechny letní beauty prohřešky. Ať už jste byli doma nebo v zahraničí, i když jste mazali a chránili klobouky a brýlemi, je jasné, že vaše kůže dostala za tohle intenzivní období zabrat. Pokožka po létě zůstává vysušená a většinou na ní přibydou nějaké ty jemné vrásky nebo pigmentové skvrny. A co teď s tím?
#regenerace pokožky # hydraficial # dermatologie # praha
Číst celý článek
Aby zuby nežloutly… | Klinika Mediestetik

Aby zuby nežloutly…

Káva, víno, kouření – tohle známé trio přijde na řadu pokaždé, když je řeč o zabarvení zubů. Pravda je ale taková, že naše neřesti v podobě nápojů a cigaret se podepisují primárně na svrchní vrstvě zubů, tedy sklovině. Milé to není, řešit to ale až na výjimky vždy jde. Žloutnutí zubů samotné vzniká postupně s věkem a jinde – pod povrchem – v tkáni zvané dentin. Vyčistit ho bohužel nejde, je tu ale pár tipů, jak tenhle proces alespoň zpomalit nebo oddálit.
#zuby # žloutnutí zubů # bělení zubů # zubař # praha
Číst celý článek
Co jste možná nevěděli o svých rtech | Klinika Mediestetik

Co jste možná nevěděli o svých rtech

Přijímání potravy, mluvení, pískání – bez rtů bychom se jen tak neobešli, nemluvě o tom, jak bychom bez téhle drobné, ale veledůležité součásti úst vypadali. Ale teď bez legrace, věděli jste například, že….
#dermatologie # rty # dermální výplně # Juvéderm Voluma
Číst celý článek
8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť. | Klinika Mediestetik

8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť.

Vybírá si letošní léto s extrémně vysokými teplotami daň na Vaší pokožce? Potničky, vyrážky, akné – ať už se jedná o jakýkoli kožní problém, dlouhodobá vedra situaci nepomáhají. Podle ajurvédy, pět tisíc let staré léčebné metody, horko pokožku zatěžuje a často dává propuknout zhoršení problému. Ajurvéda zároveň razí teorii, že co dodáváme tělu zevnitř, je důležitější než to, co aplikujeme navenek.
#pokožka # léto # zdravý životní styl # potraviny pro pokožku # dermatologická péče
Číst celý článek
Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků | Klinika Mediestetik

Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků

„Vrásky z lásky” v tomto případě opravdu neplatí, ty hledejte spíše okolo očí nebo na čele. Rýhy v pokožce okolo rtů mají opačnou genezi – k jejich vzniku výrazně přispívají pro nás pozitivní, i když často nepříliš zdravé prožitky a emoce.
#dermatologie # vrásky # periorální vrásky # dermální výplně # lifting # nitě
Číst celý článek
Dejte sbohem metličkám na kůži | Klinika Mediestetik

Dejte sbohem metličkám na kůži

Nejprve se objeví jen mírné začervenání, postupně ale dochází k jemnému prokvétání kůže – na obličeji, na nohou, ale třeba i na břiše. Je tohle i váš problém? Pak vás trápí mikrovarixy. V tomto případě není řeč přímo o křečových žilách (varixech), tedy o chronické poruše cesty žilní zpět směrem k srdci, kdy žíly nejsou schopny vzdorovat gravitaci a postupně plasticky vystupují na pokožce.
#vbeam # laser # estheticmedicine # veins # cevniproblemy # dermalogie # Praha
Číst celý článek
Injekční kombinace | Klinika Mediestetik

Injekční kombinace

Věděli jste, že cokoliv nového, co přinášíme našim pacientům, vyzkoušíme nejdříve sami na sobě? Jedna naše redaktorka se dobrovolně stala modelem pro testování nového produktu a techniky pro mezoterapii – Redermalizaci. Pár týdnů po ošetření se ji jedna z kolegyň zeptala, proč vypadá tak dobře a odpočatě ...
#belkyra # botox # omlazeni pleti # mezoterapie # regenplasma # odstranění podbradku
Číst celý článek
Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo | Klinika Mediestetik

Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo

Pinzeta a vosk – pomůcky, které jsou důvěrně známé každé ženě s tmavším pigmentem. Pokud hledáte cestu, jak se z neustálého odstraňování chloupků v obličeji vymanit a rozhodujete se, jaký typ zákroku podstoupit, určitě se nevyhnete otázce, zda zvolit laser nebo pulsní světlo.
#depilace # laser # nohair # facedepilation
Číst celý článek
1 2 3