Blog

Co jste možná nevěděli o svých rtech | Klinika Mediestetik

Co jste možná nevěděli o svých rtech

Přijímání potravy, mluvení, pískání – bez rtů bychom se jen tak neobešli, nemluvě o tom, jak bychom bez téhle drobné, ale veledůležité součásti úst vypadali. Ale teď bez legrace, věděli jste například, že….
#dermatologie # rty # dermální výplně # Juvéderm Voluma
Číst celý článek
8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť. | Klinika Mediestetik

8 potravin, které v létě ochladí a rozzáří vaši pleť.

Vybírá si letošní léto s extrémně vysokými teplotami daň na Vaší pokožce? Potničky, vyrážky, akné – ať už se jedná o jakýkoli kožní problém, dlouhodobá vedra situaci nepomáhají. Podle ajurvédy, pět tisíc let staré léčebné metody, horko pokožku zatěžuje a často dává propuknout zhoršení problému. Ajurvéda zároveň razí teorii, že co dodáváme tělu zevnitř, je důležitější než to, co aplikujeme navenek.
#pokožka # léto # zdravý životní styl # potraviny pro pokožku # dermatologická péče
Číst celý článek
Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků | Klinika Mediestetik

Periorální vrásky – aneb rýhy smíchu i mimických zlozvyků

„Vrásky z lásky” v tomto případě opravdu neplatí, ty hledejte spíše okolo očí nebo na čele. Rýhy v pokožce okolo rtů mají opačnou genezi – k jejich vzniku výrazně přispívají pro nás pozitivní, i když často nepříliš zdravé prožitky a emoce.
#dermatologie # vrásky # periorální vrásky # dermální výplně # lifting # nitě
Číst celý článek
Dejte sbohem metličkám na kůži | Klinika Mediestetik

Dejte sbohem metličkám na kůži

Nejprve se objeví jen mírné začervenání, postupně ale dochází k jemnému prokvétání kůže – na obličeji, na nohou, ale třeba i na břiše. Je tohle i váš problém? Pak vás trápí mikrovarixy. V tomto případě není řeč přímo o křečových žilách (varixech), tedy o chronické poruše cesty žilní zpět směrem k srdci, kdy žíly nejsou schopny vzdorovat gravitaci a postupně plasticky vystupují na pokožce.
#vbeam # laser # estheticmedicine # veins # cevniproblemy # dermalogie # Praha
Číst celý článek
Injekční kombinace | Klinika Mediestetik

Injekční kombinace

Věděli jste, že cokoliv nového, co přinášíme našim pacientům, vyzkoušíme nejdříve sami na sobě? Jedna naše redaktorka se dobrovolně stala modelem pro testování nového produktu a techniky pro mezoterapii – Redermalizaci. Pár týdnů po ošetření se ji jedna z kolegyň zeptala, proč vypadá tak dobře a odpočatě ...
#belkyra # botox # omlazeni pleti # mezoterapie # regenplasma # odstranění podbradku
Číst celý článek
Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo | Klinika Mediestetik

Sbohem chloupky v obličeji! Laser vs. pulsní světlo

Pinzeta a vosk – pomůcky, které jsou důvěrně známé každé ženě s tmavším pigmentem. Pokud hledáte cestu, jak se z neustálého odstraňování chloupků v obličeji vymanit a rozhodujete se, jaký typ zákroku podstoupit, určitě se nevyhnete otázce, zda zvolit laser nebo pulsní světlo.
#depilace # laser # nohair # facedepilation
Číst celý článek
Nová móda pro obličej | Klinika Mediestetik

Nová móda pro obličej

Plastická chirurgie a dermatologie jsou považovány za nejvíce konkurenční specializace. Zatímco v obou profesích mohou existovat určité rozdíly, najde se i řada žádaných výsledků, kterých lze dosáhnout jak plastickou operací, tak dermatologickým zákrokem.
#lifting # omlazení # obličej # výplně
Číst celý článek
TOP 3 podzimní trendy | Klinika Mediestetik

TOP 3 podzimní trendy

Podzim už je tady a s ním i novinky a trendy v estetické medicíně! Přinášíme vám tedy hned tři TOP trendy, bez kterých se určitě na podzim neobejdete.
#peeling # revitalizace # kyselina hyaluronová
Číst celý článek
Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky. | Klinika Mediestetik

Jde to i bez akné! Aneb jak docílit krásné pokožky.

Tuto situaci zná asi každá žena. O pleť pečujete, jak se dá, čistíte ji, mažete krémy, ale pupínky si vždycky najdou cestu. A mnohdy ne jen jeden. Někteří z nás dokonce trpí chronickým akné a pupínků se tak neumí ani za nic zbavit. Proč na naší pokožce vznikají a jak se jich zbavit?
#akné # strava # kosmetika # peeling
Číst celý článek
1 2 3