Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji

Jak dát před dlouhou zimou vzpruhu obličeji

Ještě to ani pořádně nezačalo a Vy už máte pocit, že chladné počasí Vaši pokožku těžce zkouší? Nechceme strašit, ale je teprve prosinec, takže bude hůř, to víme všichni. Neházejte ale flintu do žita ani pytel na hlavu, existují totiž způsoby, jak dopřát obličeji pořádnou dávku energie na dlouho dopředu. Tady jsou top 2 minimálně invazivní dermatologické procedury, které doporučují dermatologové. Inspirujte se…

Tajemství úspěchu zní…

Jděte do hloubky! Veškeré krémy, séra, masky a další podobné lektvary dokáží působit maximálně ve svrchních vrstvách pokožky. Pokud máte vyzkoušenou značku, která Vám vyhovuje, rozhodně si neuškodíte, zázraků tím ale nedocílíte. A to už sami dost možná i víte. Co je na povrchu, jde hlavně zevnitř. Základem je proto nejen vnitřní klid, bez stresu a s dostatkem spánku, ale i zdravá strava. Klišé? I tady už všichni tušíme, že tohle opakované moudro skutečně funguje. Co ale má na pokožku vůbec největší účinek, je stimulace hlubokých podkožních vrstev. A na to jsou lidské ruce krátké, na to jsou zapotřebí stroje. Jaké to jsou?

Využijte síly Ultraformer III

Zní Vám toto jako název mocného ničícího stroje? Naopak, ve skutečnosti se jedná o světovou jedničku v neinvazivním zpevnění, liftingu a konturaci obličeje. „Síly Ultraformer III už po světě využilo více jak 1 milion pacientů, kteří cítí stárnutí a ztrátu objemu a pružnosti v obličeji, zároveň ale zatím nechtějí přistupovat k chirurgickému řešení,“ vysvětluje MUDr. Helena Reisingerová, dermatoložka kliniky Mediestetik. Jak to funguje? Ultraformer patří svou podstatou mezi HIFU technologie (high-intensity focused ultrasound). Řeč je tedy o využití mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění, které proniká hluboko nejen ke kožním, ale i svalovým a tukovým vrstvám, které selektivně zahřívá, a podporuje tak regeneraci a velmi intenzivní produkci kolagenu. Velkou výhodou přístroje jsou široké možnosti využití. Podle Dr. Reisingerové dokáže Ultraformer III ošetřit čelo, oční okolí, tváře, až po dolní třetinu obličeje, včetně podbradku. A jde ještě dál, tenhle ultrazvuk to umí i s kůží na krku, v dekoltu, ale i dalších tělesných partiích, kde dochází k usazování tuku, nebo naopak pacienta trápí povislá kůže. A kdy uvidíte výsledky? Částečně okamžitě a další postupně během dvou až tří měsíců. Vydrží poté přibližně dva roky – dvě sezony, kdy Váš obličej střídání ročních období nijak nepotrápí.

dermatologie

Tonoucí se LAC Liftingu chytá

Dospěli jste už do fáze syslíků, pytlů pod očima nebo podbradku? I přesto je pro Vás chirurgický facelift stále možností nejposlednější? I tahle fáze má ale díky současné dermatologii řešení. O liftingových nitích umisťovaných do hlubokých vrstev pokožky za pomoci atraumatických kanyl jste už možná slyšeli. „I tady se jedná o lety a mnoha pacienty prověřenou neinvazivní dermatologickou metodu, která nabízí účinky srovnatelné s chirurgickým zákrokem,“ popisuje Dr. Reisingerová. Znáte ale nejčerstvější novinku z tohoto ranku – tzv. LAC lifting? Že ne? Hned Vám řekneme víc! Principem je aplikace speciálních vláken ze 100% kyseliny mléčné v její polymerizované podobě, která stimuluje pokožku k masivní tvorbě kolagenu, čímž dochází ke zpevňování pleti, zlepšení její kvality a zároveň zvýšení jejího jasu,“ vysvětluje Dr. Reisingerová. Stejně jako u Ultraformeru III je první výsledek vidět hned po ošetření, naplno se ale rozvíjí až po kompletním přilnutí zafixovaných nití, tedy cca 3 měsíce po ošetření. Přetrvává až dva roky. Přečtěte si také více informací o liftingu pleti pomocí nití Art Filting.

A kdo by nechtěl dva roky prázdnin od starostí s šednoucí, propadající se a povislou kůží, no ne?! Tak si takovou derma dovolenou pořiďte i Vy! Začněte ideálně už před a do nového roku můžete vstoupit s rozzářenou pletí. 

Nic nepřipravujte, nestresujte se – svátky pro váš obličej naplánujeme my na klinice Mediestetik. Stačí se objednat: +420 242 242 242 nebo info@mediest.cz

#ultraformer #LAC lifting #regenerace pokožky #dermatologie #praha

Kontaktujte nás

vyberte soubory