Trápí vás vrásky obličeje? Zkuste neinvazivní lifting obličeje Thermage

Trápí vás vrásky obličeje? Zkuste neinvazivní lifting obličeje Thermage

Často si v mládí říkáme, že nám vrásky vadit nebudou, s postupem času ale začneme měnit názor. Pokud vás tedy trápí vrásky a povadlá pleť, nemusíte hned podstupovat velkou plastickou operaci. Existuje alternativa, která má srovnatelné výsledky bez zásahu do těla a nutné rekonvalescence.

V USA je velmi populární ošetření Thermage mezi hollywoodskými hvězdami. Thermage® je neinvazivní, hloubkový, přístrojový radiofrekvenční lifting. Nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí hlavně v hlubokých vrstvách naší kůže. A právě na těch při liftingu pokožky záleží úplně nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda až do hlubokých struktur kůže neproniká.

Neinvazivní lifting Thermage®

Neinvazivní lifting Thermage® je proto účinnější než laser a komplexnější než všechny manuální techniky korekce vrásek a pozvednutí kontur. Výsledky ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací bez zátěže pro tělo s nutností rekonvalescence.

Ošetřit lze celý obličej, čelo, tváře, obličejový ovál a zejména oční okolí, jako jsou pohyblivá oční víčka, na které doposud žádná jiná přístrojová metoda nestačí. Kromě obličeje lze neinvazivním liftingem Thermage® ošetřit i pokožku těla, třeba povadlou pokožku na břiše a na spodní straně paží.

Ošetření je možno provést na všech barvách a typech pleti a v porovnání s laserovými a ultrazvukovými zákroky jej stačí podstoupit pouze jednou. Efekt nastupuje průběžně během 6 měsíců a přetrvává až 7 let. To neposkytuje žádná jiná neinvazivní metoda.

Lifting Thermage® je zcela unikátní

Neinvazivní lifting Thermage® je vysoce efektivní a hlavně bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA. Je velmi rychlá, v zásadě bezbolestná a bez nutnosti speciálního režimu. Díky její specifičnosti ji provádějí jen lékařské špičky v oboru, působící na renomovaných světových klinikách estetické medicíny, jako je vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic, britská CMA Lasers a pražská klinika Mediestetik. Nejhlubší dostupný lifting vám tedy provedou i v České republice. 

#obličej # thermage # ošetření pleti

Kontaktujte nás

vyberte soubory