Chloupky na obličeji? Vše vyřeší Laserová epilace obličeje GentleLase

Chloupky na obličeji? Vše vyřeší Laserová epilace obličeje GentleLase

Někdy se objeví nežádoucí ochlupení také v obličeji a jeho pravidelné holení nebo voskování není zrovna dobrou formou odstranění a je často obtěžující. Trvalá epilace alexandritovým laserem Candela GentleLase je rychlá, efektivní a s nechtěnými chloupky odstraňuje navždy. Ať už je to knír nebo spojené obočí.

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jedinou patentovanou metodou federálním úřadem pro léčiva v USA, tedy FDA, která je prokazatelně účinná. Ošetření je rychlé zejména díky speciálnímu systému chlazení pokožky zcela bezprostředně před laserovým impulsem i po něm, a díky tomu je také takřka bezbolestné s trvalými výsledky.

Efekt laserová epilace

Paprsek alexandritového laseru proniká k vlasovým cibulkám a nastane tepelná destrukce, tedy odstranění ochlupení i s vlasovými cibulkami. Odstranit lze knír, brada, kotlety, obočí, tváře i krk. Ošetřit se nedá výrazně snědá, opálená a tetovaná pokožka a sliznice, třeba uvnitř nosu, neboť laser je orientován na pigment.

Ze stejného důvodu nelze epilovat chloupky bez pigmentu, velmi světlé i bílé. Výsledky jsou ihned po ošetření, kdy až 80 % chloupků nikdy neporoste. Laser se zaměřuje pouze na chloupky v růstové fázi, fáze zárodečné a klidové nezaměřuje. Ošetření se musí v rozmezí 4 týdnů 3 až 4x opakovat. Alexandritový laser také pokožku zjemní a vyhladí.

Epilace laserem a IPL

Je třeba nezaměňovat dva rozdílné pojmy a dva druhy ošetření. Při hledání různých metod pro odstranění nežádoucího ochlupení můžete velmi často narazit na IPL neboli Intenzivní pulzní světlo, které mnozí provozovatelé označují za laser. To ale není přesné, a jak samotný název této metody napovídá, o laser se opravdu nejedná.

IPL funguje na zcela jiné bázi než laser. Při jeho využití je třeba větší počet opakování a samotné ošetření samo o sobě dosahuje zcela jiných, často ne moc velkých výsledků. Paprsek alexandritového laseru na klinice Mediestetik má naprosto zaručený efekt. 

#obličej # laserová epilace

Kontaktujte nás

vyberte soubory