Když si odskočíte na oběd a vrátíte svůj vzhled o pár let v čase

Když si odskočíte na oběd a vrátíte svůj vzhled o pár let v čase

Pravda – krásnější a mladší mávnutím kouzelného proutku je klišé, současná dermatologie ale nabízí doslova arzenál procedur, díky kterým začne i největší skeptik na rychlá a efektivní řešení věřit. Chcete dodat (nejen) svému obličeji vzpruhu, ale dlouhá rekonvalescence pro vás nepřipadá v úvahu? A už vůbec nechcete řešit zvědavé pohledy kolegyň a kolegů? Máme pro vás pár tipů, jak si dopřát výrazné omlazení, a to klidně i během obědové pauzy.

Přístrojové liftingy, co šlapou faceliftu na paty

Povadlé kontury a jemné vrásky si od jistého věku nevybírají. Někdo se smíří, někdo má trpělivost se séry a krémy, jiný hledá řešení, aniž by hned musel/a na operační stůl. A moderní přístrojové liftingy svou účinností dokáží opravdu překvapit. „Na trhu existují vysoce účinné radiofrekvenční metody, jako například velmi oblíbená americká technologie Thermage, nebo ultrazvukové liftingy, jako je Ultraformer III,“ zmiňuje dermatologická specialistka kliniky Mediestetik. Thermage i Ultraformer dokáží prostoupit do velmi hlubokých vrstev pokožky a teplem následně stimulovat regeneraci, přestavbu i tvorbu nových kolagenových vláken. Hlavní rozdíl je v možnostech aplikace a pokrytí – Thermage pracuje se specializovanými hlavicemi pro jednotlivé oblasti a poskytuje tak poměrně jasně zaměřené cílení, Ultraformer má plošnější působení. Díky silným impulsům jsou první výsledky vidět doslova okamžitě ještě v ordinaci po 30-90 min ošetření (dle oblasti) a do práce tak dorazíte s pokožkou viditelně vypnutější a pevnější. Další efekt se postupně rozvíjí během dalších 2-3 měsíců a přetrvá 2-5 let. Co byste pak ale rozhodně neměli urychlit a podcenit je, průzkum a výběr pracoviště s certifikovanými přístroji. Na trhu se objevují čínské varianty těchto technologií za třetinu ceny, jejichž působení má celou řadu rizik.

Peeling laserem, ne chemicky

Povrchové nedokonalosti, vrásky, pokožka bez barvy – zní vám to povědomě? Pak by pro vás mohly být řešením peelingy. Pokud ale chcete hned do procesu a nemáte na rekonvalescenci cca. dva týdny, měli byste pátrat hlavně po terapii. Termín frakční neablativní laser mluví za vše. Lasery, jako Fraxel DUAL nebo Palomar, iniciují infračervenými paprsky obnovu pokožky bez toho, aby nepříjemně narušili její svrchní vrstvu. Regenerační procesy jsou nastartovány téměř okamžitě a po omlazující obědové pauze (za 20-60 min) pak ještě postupně zesilují dalších 28 dní. Fraxel navíc dokáže regulovat hloubku pronikání laserových paprsků, a je s ním tak možné dosáhnout stimulace výrazně hloubkových struktur potřebné například pro odstranění jizev a strií. Palomar skvěle funguje primárně na čele, krku a obličeji.

Vlastní elixír mládí

Kvalitní krémy a séra (například ty z laboratoří francouzské firmy Rénophase) dokáží hodně, rozhodně ale neumí čarovat přes oběd. Tak co se zkusit spolehnout na vlastní zdroje? Plazmaterapie Regenplazma nabízí velmi rychlé a efektivní řešení obnovy pokožky. Dorazíte k nám na kliniku, odebereme vám krev, odstředíme plazmu a následně ji během cca 30 min. aplikujeme tam, kde je třeba intenzivní regenerace. Regenplazma dokáže aktivovat až 90 % buněčných růstových faktorů, a to bez chemických aditiv a aktivátorů. Nepříjemné alergické reakce, která by vás přinutila vzít si hned po obědě dovolenou, vás tak nemusí strašit. I tady brzy uvidíte první pozitivní změny a během následujících tří týdnů se vaše pokožka probudí naplno do krásy. Pro výraznější efekt si pak můžete během následujícího období ještě přes poledne odskočit na další procedury. Více o laserovém ošetření Zde.

K obědu tekutý lifting

I na ztrátu objemu a kontur existuje velmi rychlý a efektivní recept – jmenuje se 3D lifting a hlavní ingrediencí při něm jsou dermální výplně. Při použití fillerů jsou stěžejní dva parametry – KAM a KOLIK, a to mohou správně rozhodnout jen zkušenosti. Na klinice Mediestetik používáme švýcarské výplně špičkové kvality a různých hustot zasíťování tak, abychom pro každého pacienta vybrali vhodné řešení pro korekci. Jedním z nejoblíbenějších zákroků je bezoperační korekce nosu (rhinoplastika) s pomocí těchto materiálů. Dermatologický specialista při něm velmi tenkou jehličkou aplikuje preparát kyseliny hyauluronové tak, aby se podařilo vyrovnat nerovnosti (výstupky) nebo i mírnou křivost nosu. Do hodiny je hotovo a vy se hned můžete vrátit zpět do práce, bez toho, abyste potřebovali sluneční brýle na zakrytí modřin. Efekt procedury je velmi přirozený a přetrvá. Doba, za níž tělo dermální výplně odbourá, závisí vždy zejména na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální. Obecně ovšem dokáže efekt modelace vydržet šest až dvanáct měsíců, po jejichž uplynutí lze ošetření opakovat.

Přemýšlíte, co si dát k obědu a na meníčku v okolních restauracích si nemůžete vybrat? Nechte to dnes výjimečně jen na svačinu a pauzu věnujte něčemu, co bude vidět na venek. Díky rychlým a neinvazivním dermatolgickým procedurám si všichni v práci všimnou změny, jen si budou lámat hlavu, jak k ní došlo.

 

#dermatologie #ultraformer #thermage #fraxel #palomar #regenplazma #omlazeni #mediestetik

Kontaktujte nás

vyberte soubory