Dokonale čistá a ošetřená pleť díky moderní přístrojové metodě

Dokonale čistá a ošetřená pleť díky moderní přístrojové metodě

Každý, komu není krása a zdraví jeho pleti lhostejná, navštěvuje pravidelně specialistu s cílem vyčištění pleti. Pro tyto účely jsou hodně využívány manuální techniky, které sice mají nějaký efekt, ale použití moderního přístroje poskytuje důkladnější ošetření se zacílením i na hlubší vrstvy pleti. Jak funguje přístrojové čištění a ošetření pleti a proč to pomáhá?

Čištění pleti

Na pleti se každý den usazuje spousta nečistot. Pravidelně je také potřeba odstraňovat odumřelé kožní buňky a předcházet zaníceným pórům známým jako nepříjemné akné. Kromě domácího pravidelného čištění pleti je dobré se jednou za čas svěřit do rukou profesionálů. Buď můžete jít standardní cestou návštěvy kosmetičky. Nebo se svěříte do rukou speacialistů na dermatologické klinice a necháte si provést komplexní přístrojové čistění pleti Gharieni.

Vyživená a hydratovaná pokožka je krásná

Ošetření probíhá v několika fázích. Prvním krokem je ultrazvukový peeling pro hloubkové čištění pleti. Kromě samotného vyčištění je péče zacílena i na výživu a hydrataci pokožky pro dosažení krásného a zdravého vzhledu. Druhým krokem přístrojového čištění je provedení lymfodrenáže a mikromasáže pro podpoření krevního oběhu. Pleti se také dostane pořádná porce vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení optimální kondice.

Kromě základní péče je možné využít i rozšířenou variantu ošetření s hloubkovou hydratací. Díky tomu bude pleť krásně vypnutá, svěží a plná zdraví.

Celé ošetření zabere přibližně 90 minut a výsledky můžete pozorovat téměř okamžitě.

Toužíte po zdravé a krásné pleti v oblasti obličeje, krku a dekoltu? Objednejte se na přístrojové čištění pleti.

Kontaktujte nás

vyberte soubory