Lifting Thermage a jaký je jeho efekt

Lifting Thermage a jaký je jeho efekt

Procesy stárnutí bohužel nejde zastavit. Většinou se projevují ztrátou vlasů, šedivěním vlasů, ale taky přibývajícími vráskami, se kterými se neumí spokojit hlavně ženy. Právě ženy podstupují celou řadu ošetření, které se týkají napnutí pokožky, tudíž vyhlazují vrásky. Nejčastěji se vyhlazují vrásky kolem očí, které jsou nejvíce viditelné. A jak se říká – oči jsou oknem do duše, proto bychom si právě na oči měli neustále dbát.

Dokonce i vědecky je dokázáno, že když se s někým vidíme naprosto poprvé, věnujeme se nejvíce jeho očím. Samotné oči se řadí k těm nejcitlivějším částem našeho těla, pokožka kolem nich je velice náchylná na okolní vlivy. Dokonce bylo zjištěno, že pokožka kolem očí nejrychleji stárne.

Pokud i vy máte problém s rychlým stárnutím vašich očí, pak s tím rychle něco udělejte. Existuje způsob, který pomůže vrátit očím ztracenou krásu a hlavně mládí. Sjednejte si schůzku u vašeho dermatologa a domluvte se na liftingu Thermage.

Co to je?

Jedná se o lifting očních víček, který je neinvazivní a hlavně hloubkový. Odlišuje se od ostatních liftingů hlavně proto, že se jedná o jedinou dostupnou přístrojovou metodu, která dokáže pomoct při známkách stárnutí očního okolí. Také je ojedinělý tím, že se pleť nezpevňuje jenom na povrchu, ale taky i v hlubokých vrstvách kůže.

Tento lifting je mnohem levnější než plastika, přesto má naprosto stejné výsledky. Nenechejte na sobě dělat nic umělého, pokud jste doposud nevyzkoušeli tento lifting Thermage.

Jaké oblasti si mohu nechat tímto liftingem ošetřit?

Tento lifting se specializuje jenom na okolí očí – ošetřuje tak komplexně oční okolí samozřejmě i s pohyblivými očními víčky. Kromě očního okolí ale pomáhá proti vráskám i na čele nebo tvářích či krku nebo dekoltu.

Toto ošetření je vhodné pro každého – nezáleží na barvě či typu pleti. 

#obličej # lifting # thermage # stárnutí obličeje

Kontaktujte nás

vyberte soubory