Injekční kombinace

Injekční kombinace

Věděli jste, že cokoliv nového, co přinášíme našim pacientům, vyzkoušíme nejdříve sami na sobě? Jedna naše redaktorka se dobrovolně stala modelem pro testování nového produktu a techniky pro mezoterapii – Redermalizaci. Pár týdnů po ošetření se ji jedna z kolegyň zeptala, proč vypadá tak dobře a odpočatě, jestli se konečně pořádně vyspala (má 2 děti mladší 4 let – každá matka ví, že to znamená pár let nevyspání). Popravdě řečeno, se ještě doteď nevyspala! Ale vidíte, jaký efekt na ni měla redermalizace?

Redermalizace

Představujeme vám jedinečné ošetření svého druhu pro intenzivní omlazení pleti. Je to unikátní procedura a preparát, které byly vyvinuty švýcarským institutem Hyalual. Redermalizace je inovační technika pro prevenci proti stárnutí a omlazení, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu stárnutí. Klasická mezoterapie se provádí dobře známou kyselinou hyaluronovou. Navíc Hyalual (přípravek používán pro redermalizaci) také obsahuje kyselinu jantarovou, což je látka tělu vlastní. Ptáte se, proč je tak jedinečná? Kyselina jantarová je součástí mnoha důležitých metabolických procesů v těle. Mezi její nejdůležitější buněčné funkce patří významné regenerativní účinky na buňky, včetně antioxidačních procesů. Výsledkem je silný efekt proti stárnutí, stejně tak jako vysoká míra bezpečnosti a antialergický obsah z látek tělu vlastních.

Belkyra

Větší brada, dvojitá brada, tvář, která splývá s krkem, všechny tyto jevy obtěžují více než 67 % populace. Mnoho lidí se snaží skrývat tyto nedostatky pomocí módy, jen pár jedinců je natolik odvážných, že podstoupí liposukci. Existuje ale i jiné řešení! BELKYRA® je individuálně navržená injekční léčba, která trvale zničí tukové buňky. Přípravek je syntetická verze kyseliny deoxycholové, látky, kterou naše tělo produkuje, aby pomohlo absorbovat tuky. Tento lék je na předpis a ničí tukové buňky pod bradou. Navždy se tak odstraní podbradek! Injekce obsahuje přirozeně se vyskytující molekulu, která doslova „jí” tukové buňky, takže pokožka v oblasti brady je podstatně pevnější a čelist je více definovaná a tvarovaná. Silná čelist je často spojena s mládím, sebevědomím a silou charakteru, je to obličejový rys, po kterém touží jak muži, tak ženy. Více než 20 studií s tisíci pacienty ukázaly, že téměř 70 % testovaných zaznamenalo fyzické i emoční zlepšení po léčbě a mnozí odborníci na krásu nazývají Belkyru novým botoxem!

PRP

Slyšeli jste někdy, že tajemství mládí spočívá v naší vlastní krvi? Švýcarská metoda biorejuvenace RegenPlasma® to dokazuje. K realizaci ošetření je nutné odebrat malé množství krve pacienta a následně odstředit červené krvinky v odstředivce od plazmy obohacené o krevní destičky (PRP), což je samonabíjecí koncentrovaný koktejl se skvělým regeneračním potenciálem, který stimuluje tvorbu nových kolagenových buněk a elastinu v kůži. Jen po třech sezeních se objeví viditelné zlepšení struktury, elasticity a kvality pokožky. PRP lze aplikovat lokálně anebo na obličej ve formě injekční mezoterapie. Pokud máte zájem o přirozené omlazování, chcete zabránit procesu stárnutí či eliminovat výskyt vrásek, aplikace PRP je pro vás správnou volbou.

DERMÁLNÍ VÝPLNĚ

Uvažujete snad o zvětšení rtů? Dermální výplně jsou dnes hodně oblíbené a používají se třeba na korekci vrásek, které řeší třeba i tzv. "injekce krásy".

#belkyra # injekce krasy # omlazeni pleti # mezoterapie # regenplasma # odstranění podbradku

Kontaktujte nás

vyberte soubory