Blog

Uvažujete o peelingu? Zvolte laserový! | Klinika Mediestetik

Uvažujete o peelingu? Zvolte laserový!

Mnoho asi chemický peeling zná a možná jste jej i absolvovali. Existuje ale i mnohem jemnější a účinnější peeling, který se provádí frakčním laserem a k omlazování pokožky během ošetření dochází bez jakéhokoliv narušení svrchní vrstvy.
Číst celý článek
Lifting obličeje pomocí nití Art Filting | Klinika Mediestetik

Lifting obličeje pomocí nití Art Filting

V dnešní době jsme velmi zaměřeni na vzhled. Pokud vám osobně vrásky nevadí, stejně každodenně vnímáme, jak jsme souzeni podle vzhledu. Naštěstí je dnes velká část metod, které řeší úspěšně i výraznější kožní převisy v obličeji, ale i o těle.
Číst celý článek
Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni? | Klinika Mediestetik

Trápí vás stárnutí pleti? Slyšeli jste už o dermální výplni?

S přibývajícím věkem ztrácí tvář na objem, protože nám doslova mizí podkožní vrstva tuku. Oblé a sexy tvary povadají, vstupují lícní kosti ubírající svěžest a mladistvou energii. Stárnutí ovlivňuje kvalitu pokožky, geometrii obličeje, kůže povadá, povoluje, klesají víčka, koutky úst i linie tváří a celkově se mění přirozené kontury obličeje.
#obličej # stárnutí # lifting
Číst celý článek
Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci? | Klinika Mediestetik

Toužíte omladit pleť? A znáte už redermalizaci?

Po mladé pleti touží každá žena, která už nemá dvacet let. Procesy stárnutí dělají problém hlavně ženám, protože ženy většinou výrazně dbají na svůj vzhled a vrásky jim zrovna nehrají do karet. Pokud se chtějí vrásky zamaskovat make-upem, tak se většinou jenom zvýrazní, proto jedinou možností, jak se zbavit vrásek, je podstoupit nějaký zákrok, který vrásky nadobro odstraní z naší pleti.
#obličej # omlazení pleti # redermalizace # lifting
Číst celý článek
Lifting Thermage a jaký je jeho efekt | Klinika Mediestetik

Lifting Thermage a jaký je jeho efekt

Procesy stárnutí bohužel nejde zastavit. Většinou se projevují ztrátou vlasů, šedivěním vlasů, ale taky přibývajícími vráskami, se kterými se neumí spokojit hlavně ženy. Právě ženy podstupují celou řadu ošetření, které se týkají napnutí pokožky, tudíž vyhlazují vrásky. Nejčastěji se vyhlazují vrásky kolem očí, které jsou nejvíce viditelné.
#obličej # lifting # thermage # stárnutí obličeje
Číst celý článek
1 2 3 4
Objednat proceduru