Chcete být stále krásná? Zkuste permanentní make-up

Chcete být stále krásná? Zkuste permanentní make-up

Neustále se líčit a večer zase odličovat. Nevýrazné oči a obočí trápí poměrně velké procento žen, které si téměř nedokážou představit vyrazit ven bez základního líčení. Jak to vyřešit? Dnes existují techniky permanentního líčení, které zvýrazní tvář. Jak můžete vypadat a co všechno je možné vylepšit?

Jemná přírodní barviva

Pro permanentní make-up se používají jemná přírodní barviva aplikovaná pomocí malinkých jehliček ve sterilním prostředí do vrchních vrstev pokožky. Kompletní zahojení a úprava pigmentu trvá přibližně 2 až 4 týdny. Po ustálení pigmentu je výsledek přirozený.

Zvýraznění obočí a očí

V rámci permanentního make-upu se nejčastěji provádí zvýraznění obočí, které dodává tváři celkový výraz. Je vytvořen optimální tvar, který se vám bude líbit a pomocí techniky microbladingu je vytvořen dojem skutečného obočí s jednotlivými chloupky.

Časté je také zvýraznění očí pomocí nanesení tenké horní či spodní linky. Tím je dosaženo svůdného a jasného pohledu bez nutnosti pravidelné aplikace běžných linek. Pro někoho může výsledný efekt výrazně snížit potřebu denního líčení.

Méně starostí a problémů

Mezi důvody, proč se ženy rozhodují pro permanentní make-up patří například alergie na látky vyskytující se v běžně dostupné dekorativní kosmetice. Kvůli tomu mají poměrně omezené možnosti a jsou nuceny vyhledávat často velmi drahé speciální značky. U permanentního make-upu je vyvolání alergické reakce velmi nepravděpodobné.

Další výhodu je rozhodně úspora času a starostí každé ráno. Celkový výraz a přednosti obličeje jsou zvýrazněny po celou dobu, takže není potřeba stresovat se s tím, že vás někdo bez make-upu nepozná. Ušetříte čas nutný i pro odličování a budete méně zatěžovat svou pleť v citlivých partiích, jako je oční okolí.

Kontaktujte nás

vyberte soubory