Blog

Péče o vlasy – čemu byste rozhodně neměli věřit | Klinika Mediestetik

Péče o vlasy – čemu byste rozhodně neměli věřit

Ty pořád nosíš tu čepici, vždyť vyplešatíš! Rozčesej si ty vlasy, budeš je mít lesklejší! Od kolika let se barvíš? Ty musíš mít ale zničené vlasy! V tvém věku jsou dlouhé vlasy už docela faux-pas!... Že jste tohle už někde slyšeli? To asi my všichni. Jen všemu opakovanému nesmíme uvěřit. Řekneme vám, proč jsou některá tvrzení v péči o vlasy pouhé mýty.
#vlasy # mezoterapie # regenplazma # myty # bujnahriva # peceovlasy # estetickamedicina # mediestetik
Číst celý článek
I vaše vlasy mohou být husté a hebké! | Klinika Mediestetik

I vaše vlasy mohou být husté a hebké!

Ženy většinou vystraší, když se objeví první šediny. Ty se dají jednoduše přebarvit, ale horší situace nastane, pokud vlasy začnou řídnout a vypadávat. Vypadávání vlasů je velice úzce spojeno hlavně s projevy stárnutí u mužů. Těm se nejdříve začnou objevovat kouty a u některých dochází k plešatění na celém povrchu hlavy.
#vypadávání vlasů # prp # regenplasma # mezoterapie # šediny # alopecie
Číst celý článek
Pět jednoduchých rad v péči o vlasy | Klinika Mediestetik

Pět jednoduchých rad v péči o vlasy

Kdyby jen péče o vlasy byla stejně snadná a bez nervů, jako v reklamách. Skutečnost je, že my všichni bojujeme s kadeřemi, mastnými či lámavými vlasy, které jsou poškozeny – tím spíš, když jsou vystavovány slunci, větru a blížícímu se mrazu.
#vlasy # peeling # PRP # péče # pokožka
Číst celý článek
STOP vypadávajícím vlasům! | Klinika Mediestetik

STOP vypadávajícím vlasům!

Problémy s vlasy má kdekdo. Někdo je má oslabené, jinému řídnou, jinému vypadávají. Většinou za to může nedostatek vitaminů nebo minerálů, ale taky za to může velice často stárnutí.
Číst celý článek
Jak bojovat s vypadávajícími vlasy? | Klinika Mediestetik

Jak bojovat s vypadávajícími vlasy?

Znají to hlavně ženy – probudí se a na polštáři a všude po posteli je mnoho jejich vlasů. Vypadávání vlasů je však problém, který je naprosto běžný a který trápí mnoho žen. Příčin může být hned několik – může za to například stres neboť taky nedostatečná výživa pro vaše vlasy.
Číst celý článek
Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy! | Klinika Mediestetik

Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy!

Ztráta vlasů patří k běžným projevům stárnutí. Většinou trpí ztrátou vlasů muži, ale i ženy jsou mnohdy tímto problémem zasaženy. Vlasy můžeme ztrácet z mnoha důvodů – můžeme to mít dané geneticky, někdy za to mohou vlivy okolí, a to například stres, kožní infekce nebo třeba naše hormonální výkyvy či léky, které bereme.
Číst celý článek
DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma | Klinika Mediestetik

DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma

Ztráta vlasů trápí sice nejčastěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčinou jsou genetické predispozice, stres, nebo nedostatečná výživa vlasů. Někdy za to mohou léky, hormonální výkyvy, kožní infekce či stres.
Číst celý článek
1 2