Zastavte ztrátu vlasů, dokud je ještě čas!

Zastavte ztrátu vlasů, dokud je ještě čas!

Moment, kdy začnou ve větší míře vypadávat a řídnou vlasy, je ovlivněn mnoha faktory. Jedním z nich jsou genetické predispozice. Pokud víte, že vám něco podobného hrozí, připravte se na to s předstihem. Ošetření podpůrnou metodou aplikace vlastní krevní plazmy pro efektivní růst a zabránění vypadávání vlasů je možné naplánovat částečně jako prevenci či během prvních příznaků.

První příznaky řídnutí vlasů? Pomůže mezoterapie

Pozorujete slábnoucí či řídnoucí vlasy? Problém často spočívá v nedostatečně vyživované vlasové pokožce, ze které tím pádem nemohou růst krásné a zdravé vlasy.  Na to se zaměřuje metoda vlasové mezoterapie, kdy se přímo do pokožky hlavy vpravují výživné látky. Děje se tak pomocí malinkých mikrojehliček, aby účinné látky pronikly ochranou bariérou kůže. Směs aplikovaných výživných látek obsahuje vitamíny, kyselinu hyaluronovou, minerály, aminokyseliny a koenzymy pro dostatečnou výživu a hydrataci. Výsledkem je důkladná hydratace a výživa pro podporu růstu krásných, zdravých a silných vlasů.

Zvolte osvědčenou metodu buněčné regenerace

Účinnou metodou buněčné regenerace pro efektivní boj proti řídnutí vlasů je švýcarská metoda RegenPlazma®. Do pokožky se aplikuje vlastní krevní plazma, která obsahuje důležité růstové faktory. Právě ty mohou následně výrazně podpořit růst vlasů a zabránit jejich dalšímu vypadávání. Skvělé je, že jde o metodu s použitím vašich vlastních látek, na které tělo nevykazuje žádnou alergickou reakci a dokáže je výborně znovu přijmout.

Udržte si svou kštici i ve vyšším věku

Když budete důsledně pracovat na prevenci v podobě zdravého životního stylu a včas vsadíte na výživnou vzpruhu pro vlasovou pokožku v podobě vlasové mezoterapie nebo metody RegenPlazma®, můžete si bez problémů zachovat krásnou a bujnou kštici až do vysokého věku. Včasná reakce na první potíže v podobě výběru vhodné metody se jistě vyplatí a v budoucnu se vám rozhodně vrátí.

Kontaktujte nás

vyberte soubory