Co může za slábnutí, řídnutí vlasů a jak proti tomu bojovat?

Co může za slábnutí, řídnutí vlasů a jak proti tomu bojovat?

Mezi běžné procesy stárnutí patří vrásky, které se nám nejčastěji ukazují na čele, kolem očí a taky kolem úst. S tímto projevem stárnutí nejčastěji doslovně zápasí hlavně ženy, které se nedokážou smířit s tím, že už jim zkrátka není dvacet let. Pánové mají většinou problém se ztrátou vlasů, ale naštěstí dneska žijeme v moderní době, kdy se i s tímto problémem dá zatočit. Pokud zatím vlasy neztrácíte, ale máte je velmi oslabené a řídnou vám, už to je příznak toho, že se blíží jejich ztrácení. Zakročte raději už při těchto příznacích.

Proč nám řídnou a slábnou vlasy?

Mezi nejčastější důvody řídnutí a slábnutí vlasů patří hlavně nedostatek vitaminů (hlavně vitaminu C a B) a dále taky nedostatek minerálních látek a živin obecně (například za to často může nedostatek železa). Ovšem taky se může jednat o genetickou vadu na kráse, kterou bohužel nijak neovlivníte. Co však můžete ovlivnit, je stres – i ten mnohdy může za velice časté vypadávání, řídnutí a taky za oslabení vlasů. Vyhýbejte se proto stresovým situacím a třeba tento problém zmizí.

Pokud se však problém nechce vytratit, je načase, abyste zašli na dermatologickou kliniku, protože právě tam vám mohou pomoci. Nenechávejte to na poslední chvilku, protože po řídnutí a po slábnutí vlasů přichází už jenom ztráta vlasů, po čemž nikdo jistě netouží.

Jak mohu vlasům pomoct?

Při konzultaci vám nebudou navrženy žádné doplňky stravy ani žádné masky na vlasy, které nezabírají, ale bude vám nabídnuto ošetření, které stoprocentně funguje. Bude vám nabídnuta revoluční mezoterapie vlasové pokožky, kdy se pomocí mikrojehliček aplikuje do hlavy látka, která zkvalitní a stimuluje vlasovou pokožku a vlasy zpevní a posílí.

Nemusíte se bát – není to nijak bolestivé onemocnění. Jehličky se zavádí jenom okrajově, a jelikož jsou opravdu miniaturní, neucítíte zhola nic. 

#vlasy # slábnutí # řídnutí # ztráta

Kontaktujte nás

vyberte soubory