STOP vypadávajícím vlasům!

STOP vypadávajícím vlasům!

Problémy s vlasy má kdekdo. Někdo je má oslabené, jinému řídnou, jinému vypadávají. Většinou za to může nedostatek vitaminů nebo minerálů, ale taky za to může velice často stárnutí. Vypadávající vlasy jsou velice příznakem stárnutí, to ví přece každý. Tímto problémem trpí hlavně muži. Ještě donedávna s tímto problémem však nemohli nic dělat, ale nyní je všechno jinak. Dneska se dají vlasy vyživit a vlasová pokožka hydratovat. Dají se podpořit vlasové cibulky k růstu, dá se obnovit růst vlasů, a to jenom díky tomu, že žijeme v tak moderní době.

Mnoho lidí si na dnešní dobu stěžuje, ale když si uvědomíme, kolik vymožeností v dnešní době máme, kolik technologií nám ten život může ulehčit, není tento svět tak špatný. Nyní si ho jistě zamilují i muži, kteří trpí ztrátou vlasů. Existuje totiž způsob, jak vlasy opět povzbudit k růstu.

Znáte ošetření regenplazma?

Pomůže vám s tím takzvané ošetření regenplazma. Jedná se o inovativní švýcarskou technologii buněčné regenerace. Je to jakási terapie ztráty vlasů, která dokáže zlepšit kvalitu vlasové pokožky. Dokáže dokonce i stimulovat vlasovou pokožku tak, aby na ní výrazněji vlasy rostly.

Pokud si myslíte, že regenplazma je chemické ošetření plné nebezpečných látek, tak se pletete, protože to skutečně není nijak nepřirozené ošetření. Je to čistě přírodní ošetření, které je revolučně nejvyspělejší. Jedná se o jakousi re-aplikaci vlastní krevní plazmy, která, podle všeho, dokáže aktivovat až neskutečných 90 procent růstových faktorů.

Jaký je efekt tohoto ošetření?

Pokud by vás zajímal efekt tohoto ošetření, výsledky uvidíte hned po prvním ošetření – měly by se ukazovat do tří týdnů. Výraznějších výsledků, které jsou samozřejmě i viditelnější, dosáhnete po druhém ošetření, které následuje zhruba po třiceti dnech. Doporučujeme toto ošetření opakovat třikrát. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory