DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma

DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma

Ztráta vlasů trápí sice nejčastěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčinou jsou genetické predispozice, stres, nebo nedostatečná výživa vlasů. Někdy za to mohou léky, hormonální výkyvy, kožní infekce či stres.

Zkuste vsadit na růstové faktory v krevních destičkách. Klinika Mediestetik nabízí řešení s názvem RegenPlazma®. Inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace a současně terapie ztráty vlasů dokáže zlepšit kvalitu vlasové pokožky a stimulovat ji. Projeví se výraznějším růstem vlasů. Terapie je přirozená a bez chemických látek.

 Naše vlastní plazma je velmi bohatá na krevní destičky. Ty opraví a stimulují naše buňky. Nastartuje samo-omlazovací proces a buňky přestanou stárnout.

Regenplazma® a její použití

Evolučně nejvyspělejší a nejčistější forma re-aplikace naší vlastní krevní plazmy aktivuje až 90 % růstových faktorů. To je asi 3x více, než účinnost ostatních metod plazmaliftingu. Na rozdíl od jiných metod RegenPlazma® nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva a eliminuje tak riziko alergických reakcí a individuální intolerance.

Ošetření lze provést na kterékoliv oblasti hlavy. Nejčastěji jde o její přední část, kde se projeví většina případů ztráty vlasů, tedy až 95 %. Může to souviset s androgenetickou alopecií. Tehdy se vlasové cibulky stanou postupně velmi citlivými na hormon dihydrotestosteron. Tenčí se, chřadnou a nakonec jsou nečinné. Vlasy po stranách a vzadu na hlavě jsou díky odlišné charakteristice k tomuto hormonu odolné a zpravidla zůstávají zdravé a rostou dál.

Regenplazma® a výsledky

Výsledky se dostavují už po prvním ošetření v průběhu zhruba tří týdnů, Vždy záleží zejména na rychlosti vašeho metabolismu. Výraznějšího efektu v terapii ztráty vlasů dosáhnete po druhém ošetření. Obecně je dobré proceduru opakovat 3x vždy po měsíci. U závažnějších případů vypadávání vlasů je třeba opakovat častěji.

Pravidelný interval stanoví lékař podle individuální situace pacienta. Lze tedy absolvovat konzultaci s tricholožkou, která na základě anamnézy a svých rozsáhlých zkušeností s řešením problémů s vlasy, vybere nejvhodnější metodu léčby právě pro vás. Zároveň, vám doporučí konkrétní vyšetření na specializovaném pracovišti.

Na naší klinice Mediestetik poskytují hned několik metod léčby ztráty či řídnutí vlasů, například plazmaterapii či mezoterapii.

Kontaktujte nás

vyberte soubory