Co může za vypadávání vlasů a jak s tímto problémem bojovat?

Co může za vypadávání vlasů a jak s tímto problémem bojovat?

O vlasy si pečují hlavně ženy. Je to naše pýcha. Bohužel s plynoucím a rychle ubíhajícím časem musíme bojovat s vypadáváním vlasů a s následnou ztrátou vlasů. Konkrétně ztráta vlasů patří ke známkám stárnutí, kterou trpí hlavně pánové. Naopak vypadávání vlasů je zcela běžný jev, kterým trpí také ženy. Naštěstí se s tímto problémem dá něco dělat dříve, než se nám začne na hlavě tvořit pleš.

Slábnoucí a rychle vypadávající vlasy mohou mít mnoho příčin. Často je to příznak nějaké nemoci nebo je to kvůli tomu, že se nacházíte často ve stresových situacích. V mnoha případech nám vlasy vypadávají z toho důvodu, že jim nedopřáváme potřebnou péči, jakou si zaslouží. Díky tomu, že se vlasům nedostává potřebné výživy, mohou začít stávkovat a mohou začít vypadávat, protože jejich kořínky a vlasové cibulky nejsou spokojené.

Pokud vás dlouhodobě trápí vypadávání vlasů a doposud jste nenašli něco, co by vám s tímto problémem pomohlo, měli byste si sjednat schůzku na dermatologické klinice, kde vám bude nabídnuta pomoct.

Co vám s vypadáváním vlasů pomůže?

Velice účinným ošetřením je takzvaná vlasová mezoterapie. Jedná se o ošetření vlasové pokožky, kdy se do ní aplikují látky, které výrazně ovlivní vlasové cibulky, posílí růst vlasů a hlavně zlepší mikrocirkulaci i kvalitu pokožky na hlavě.

Toto ošetření se provádí hlavně tam, kde je to nejvíce potřeba. Není potřeba anestezie, protože je to bezbolestná procedura, při níž se necítí žádné nepohodlí.

Jaký je efekt tohoto ošetření?

Nejlepších výsledků se dosahuje při pravidelném ošetření. Už po prvním ošetření ale uvidíte a hlavně ucítíte vyživenou pokožku hlavy, která je zároveň i perfektně hydratovaná. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory