Jak bojovat s vypadávajícími vlasy?

Jak bojovat s vypadávajícími vlasy?

Znají to hlavně ženy – probudí se a na polštáři a všude po posteli je mnoho jejich vlasů. Vypadávání vlasů je však problém, který je naprosto běžný a který trápí mnoho žen. Příčin může být hned několik – může za to například stres neboť taky nedostatečná výživa pro vaše vlasy. Pokud jste vyzkoušeli už naprosto všechno, všechny masky na vlasy, šampony proti vypadáváním vlasů a mnoho dalšího, přesto nic nepomohlo, měli byste se obrátit na dermatologickou kliniku. Právě tam vám totiž mohou pomoct.

Dneska existuje mnoho dermatologických klinik, kde vám pomohou s vypadávajícími vlasy. Vyberte si však takovou, kde provádí takzvanou vlasovou mezoterapii, což je ošetření, které je doposud nejvyspělejší a nejefektivnější.

Co se během vlasové mezoterapie dělá?

Během vlasové mezoterapie budou do vaší pokožky hlavy aplikovány látky, které podpoří růst vašich vlasů. Ovlivní konkrétně vaše vlasové cibulky, díky čemuž posílí růst vlasů, hydratují a vyživí pokožku a hlavně zvýší kvalitu pokožky hlavy.

Ošetření se provádí pomocí tenoučkých jehliček, a to do míst, kde je to nejvíce potřeba. Nemusí se provádět v anestezii, vpichy nejsou hluboké, tudíž je takřka necítíte.

Velkou výhodou tohoto ošetření je to, že je vhodné pro kohokoliv. Doporučuje se samozřejmě nejen jako prevence, ale hlavně v případech, kdy už trpíte řídnutím vlasů, slábnoucími vlasy nebo vypadávajícími vlasy.

Kdy uvidíte výsledky?

Výsledky se samozřejmě uvidí až po častějším ošetření. Jediné, co ihned zaregistrujete, je vyživená a hlavně hydratovaná pokožka. U vlasů se však výsledky dostaví o něco později. Je to hlavně kvůli tomu, že se jedná o dlouhodobý fyziologický proces. Když budete chodit na ošetření co měsíc, vlasové cibulky se rychleji zregenerují a budou rychleji silnějšími.

Výsledky jsou tedy jenom ve vašich rukou – záleží na vás, jestli budete vlasům dopřávat pravidelnou péči či nikoliv. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory