Co s řídnoucími a slábnoucími vlasy?

Co s řídnoucími a slábnoucími vlasy?

Pokud vás trápí slábnoucí a řídnoucí vlasy, příčin může být hned několik. Někdy za to mohou genetické predispozice, někdy obyčejný stres. Vlasy často slábnou také proto, že se jim nedáváme potřebnou výživu.

Skutečně účinnou výživu vlasové pokožky vám může zaručit i vlasová mezoterapie. A právě vlasovou mezoterapii nabízí i klinika Mediestetik . Vlasová mezoterapie funguje nejen jako řešení slábnoucích vlasů, ale je i prevencí tohoto problému.

Mezoterapie vlasové pokožky

Mezoterapie vlasové pokožky je forma ošetření, kdy se výživné látky ve formě vlasových koktejlů na bázi kyseliny hyaluronové, vitaminů, minerálů, koenzymů a aminokyselin aplikují přímo do pokožky za pomocí tenoučkých mikrojehliček. Látky pak velmi příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posílí růst vlasů, zlepší mikrocirkulaci i kvalitu pokožky hlavy.

Ošetření se provádí lokálně v místech, kde je třeba, a není třeba anestezie. Díky tenkosti jehliček a malé hloubce vpichů pacient zpravidla necítí žádnou nepříjemnou bolest. Mezoterapie vlasové pokožky se doporučuje nejčastěji v případech, kdy vám řídnou, slábnou a vypadávají vlasy. Může být indikována i u vlasů zdravých, bez těchto problémů. Jde o prevenci a intenzivní péči o vlasy a o pokožku hlavy, která vede ke zlepšení kvality vlasů a je prevencí proti jejich vypadávání.

Mezoterapie vlasové pokožky a RegenPlazma®

Vlasová mezoterapie pokožku hlavy opravdu důkladně vyživuje, hydratuje a povzbuzuje růst vlasů. Jde o dlouhodobý fyziologický proces a metoda má nejlepší výsledky při pravidelném opakování alespoň jednou za měsíc. Vlasové cibulky dostanou pravidelnou péči a jsou pozitivně stimulovány. Pomoci může i RegenPlazma®. Jde o inovativní švýcarskou technologii buněčné regenerace a terapie ztráty vlasů. Ta dokáže zlepšit kvalitu vlasové pokožky a současně ji stimulovat k výraznějšímu růstu vlasů.

Terapie probíhá zcela přirozeně a bez chemických látek. Vaše vlastní plazma, která je bohatá na krevní destičky, funguje jako buněčná obnova a stimulátor. Dokáže unavené buňkám obnovit a napravit ty poškozené. Nastartuje samo-obnovovací proces a pokožce přestane stárnout.

Kontaktujte nás

vyberte soubory