Vše, co byste měli vědět o vlasové mezoterapii

Vše, co byste měli vědět o vlasové mezoterapii

Nikdo nemá rád, když jde na něm vidět, že stárne. Bohužel stárnutí se ukazuje na každém z nás, ať už jsme muž nebo žena. Ženy většinou vyděsí, když se objeví první šediny, a proto sáhnou po barvě, jak nejrychleji to jde. Kromě šedivění vlasů patří k projevům stárnutí i vznik nepříjemných vrásek, které se nejčastěji vyskytují na čele, kolem očí a kolem úst. U mužů se stárnutí projevuje vypadáváním vlasů. Ať už jste muž či žena a ať už máte jakékoliv problémy, dnes se všemi projevy stárnutí můžete zatočit!

Stačí si sjednat schůzku na estetické klinice, kde se svěříte se svým problémem odborníkům, kteří vám ochotně pomůžou. Ženy mohou podstoupit různé zákroky s cílem se vrásek zbavi, pánové mohou podstoupit takzvanou vlasovou mezoterapii, která napomůže obnově růstu vlasů.

Samozřejmě než se vydáte na dermatologickou kliniku, možná by vás zajímalo, co to vlastně vlasová mezoterapie je a jak rychle se dostaví výsledky.

Co to je vlasová mezoterapie?

Jedná se o ošetření, během kterého se využívají látky, jež se aplikují přímo do pokožky pomocí tenkých mikrojehliček. Látky velice příznivě ovlivňují vitalitu vlasové cibulky, které díky stimulaci rychleji tvoří pevný vlas. Kromě toho látky, které jsou do vaší pokožky hlavy aplikovány, zlepšují i kvalitu pokožky a její mikrocirkulaci.

Toto ošetření je vhodné i jako prevence. Zákrok však není vyhrazen jen pro muže s již vypadanými vlasy, ale vhodný je pro každého, kdo trpí vypadáváním vlasů.

Pro koho je vhodná vlasová mezoterapie?

Mezoterapie vlasové pokožky je vhodná naprosto pro kohokoliv. Nejčastěji se doporučuje toto ošetření těm, kteří trpí řídnutím vlasů, kteří mají vlasy slabé nebo kterým hojně vlasy vypadávají. Jak už jsme zmínili, můžete si toto ošetření nechat aplikovat skutečně kdykoliv, může to být jenom prevence proti vypadávání vlasů. Ošetření vlasy posiluje a zlepšuje i pokožku hlavy.

Kontaktujte nás

vyberte soubory