Znáte ošetření Regenplazma?

Znáte ošetření Regenplazma?

Ztráta vlasů patří k běžným projevům stárnutí. Nejčastěji postihuje muže, ženy mají většinou problém s velkým množstvím vrásek na čele, kolem očí a kolem úst. Taky ženám více šednou vlasy a pokožka. Pokud jsou ženy nespokojené s těmito viditelnými projevy stárnutí, navštíví dermatologickou kliniku, na které všechny problémy odstraní. Stejně tak i pánové mohou navštívit tuto kliniku, protože si zde poradí i se ztrátou vlasů. Jak? Pomocí regenplazmy.

Žijeme v moderní době. Neustále jsou vynalézány nové a nové technologie, které by nám mohly ulehčit náš život. Většinou jsou to opravdu chytré věci, které nám mnohdy mohou pomoct i s běžnými či se zdravotními problémy.

Dříve jsme si neuměli ani představit, že by jednoho dne přišlo něco, co by nám pomohlo s problémem ztráty vlasů. Nyní však jedno takové řešení existuje – je jím právě ošetření Regenplazma.

Co to je?

Jedná se o inovativní, nejvyspělejší švýcarskou technologii buněčné regenerace. Je to jakási DNA terapie ztráty vlasů, která zlepší kvalitu vlasové pokožky tak, že vznikne nový prostor vhodný pro nové a zdravé vlasy. Pokožka je stimulována a připravena na nové vlasové cibulky, z nichž budou růst vlasy poměrně rychle než obvykle.

Jedná se o bezbolestnou proceduru, která je bez chemických látek a je naprosto přirozená. Ošetření je bohaté na krevní destičky.

Kdy se dostaví výsledky?

Výsledky jsou známy takřka ihned – už po prvním ošetření se objeví do nejpozději tří týdnů. Rychlost viditelnosti výsledků závisí vždy jenom od našeho metabolismu. Nejvíce se výsledky projeví ale až po druhém ošetření, kdy se dostaví v mnohem rychlejším intervalu.

Proceduru se doporučuje podstupovat co měsíc, a to zhruba třikrát. Pokud trpíte častější ztrátou vlasů, pak se doporučuje toto ošetření častěji – vše je na dohodě s ošetřujícím lékařem. 

#vlasy # regenpolazma # ztráta vlasů

Kontaktujte nás

vyberte soubory