Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím.

Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím.

Ztráta vlasů trápí mnohem častěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčina může být spojena jednak s genetickými predispozicemi, ale i s nespočtem dalších vnějších vlivů, s užívanými léky, hormonálními výkyvy, kožní infekcí, ale i stresem. Stejně jako se spoustou jiných problémů si často i s vypadáváním vlasů dokáže tělo pomoci samo, jen se mu musí pomoci

Co je RegenPlazma®

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace a současně terapie ztráty vlasů, která dokáže výrazně zlepšit kvalitu vlasové pokožky a následně ji stimulovat k výraznějšímu růstu vlasů. To dokáže zcela přirozeně a bez chemických látek. Naše vlastní plazma je bohatá na krevní destičky a umí fungovat jako buněčný opravář a stimulátor. Dokáže našim unaveným buňkám nařídit obnovu a opravit buňky poškozené. Naší pokožce zakáže stárnout a přikáže ji nastartovat omlazovací proces. RegenPlazma® je evolučně nejvyspělejší a nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy a aktivací až 90 % růstových faktorů, což je 3x více, než u všech ostatních metod plazmaliftingu. Neobsahuje chemické aktivátory ani aditiva. Tak eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Efekt ošetření RegenPlazma®

Výsledky se dostavují už po prvním ošetření, a to v průběhu 3 týdnů. Efekt se odvíjí zejména od rychlosti pacientova metabolismu. Výraznějšího efektu v terapii ztráty vlasů je při terapii dosaženo po druhém ošetření. Obecně se doporučuje proceduru 3x opakovat po 30. dnech. U některých závažnějších případů a vypadávání vlasů je doporučeno toto ošetření opakovat i častěji. Pravidelné ošetření s přesně stanoveným intervalem podle lékaře a navazující na individuální situaci každého pacienta pak nese svoje ovoce. Vlasová pokožka se výrazně regeneruje a stav vlasů zlepšuje. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory