Problematika řídnoucích vlasů

Problematika řídnoucích vlasů

Klinika Mediestetik provádí mnoha pacientům velice úspěšně mezoterapii vlasové pokožky ve formě ošetření, kdy výživné látky pomocí vlasových koktejlů na bázi kyseliny hyaluronové, vitaminů, minerálů, koenzymů a aminokyselin dokáže aplikovat přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posílí růst vlasů a zlepší mikrocirkulaci, což je znát na kvalitě pokožky hlavy.

Ošetření se provádí lokálně bez anestezie. Díky tenkosti jehliček a malé hloubce vpichů je metoda bezbolestná. Mezoterapie vlasové pokožky se doporučuje v případech, kdy vám řídnou, slábnou a vypadávají vlasy. Může být indikována i jako prevence u vlasů zdravých, bez těchto problémů. Jde o intenzivní péči o vlasy a pokožku hlavy zlepšující kvalitu vlasů a zamezuje jejich vypadávání.

Trichologická léčba

Kromě vlasové mezoterapie, která vlasovou pokožku vyživuje a hydratuje, se provádí i trichologická léčba pokožky hlavy a vlasů. Využívá buněčné stimulace pokožky materiálem tělu vlastním. Růstové faktory, které jsou obsažené v krevních destičkách funguje jako obnova a stimulátor buněk. Unavené buňky obnoví a napraví ty poškozené. Plazma se zachováním vysokého procenta krevních destiček, neboli PRP, plazma bohatá na trombocyty, extrémně hojí a regeneruje.

Pomocí evolučně nejvyspělejší metody, tedy formou ošetření vlastní plazmou PRP RegenPlazma® nebo ošetření PRP v kombinaci s kyselinou hyaluronovou RegenMatrix®, se v estetické medicíně mimo spoustu jiných neduhů léčí i vlasová pokožka.

Když vlasy mizí

Pokud už vám vlasy vypadaly, doposud se používala bolestivá a ne vždy úspěšnou transplantace, nepočítáme-li paruky a tupé. Vědci předních italských univerzit ale přišli s příjemnější a praktičtější alternativou s názvem RealHair™.

Moderní systém biokompatibilních polymerových štěpů poskytuje absolutní svobodu v oblasti běžných denních činností. Můžete tak sportovat, plavat, sprchovat se a chodit ke kadeřníkovi. Štěp se po aplikaci chová jako vlastní vlasy a není na pohled ani na pohmat nijak odlišitelný od původních vlasů.

Kontaktujte nás

vyberte soubory