Trpíte ztrátou vlasů? Ještě se s tím dá něco udělat!

Trpíte ztrátou vlasů? Ještě se s tím dá něco udělat!

Většinou pánové bojují s řídnoucími vlasy. Často je to problém hlavně mužů ve středním věku, kteří bojují se začínající pleší na temeni hlavy. Mnohdy se však ztráta vlasů netýká temene, ale týká se přední části, kdy vlasy ustupují směrem dozadu. Ztráta vlasů může být samozřejmě genetická, ale nemusí. Na naše vlasy má vliv celá řada jiných faktorů, mezi které se řadí nedostatek vitaminů nebo jiných živin, které jsou tělu prospěšné. Pokud i vy máte problém se ztrátou vlasů, ještě se s tím dá něco udělat.

Žijeme v moderní době, kdy jsme oplýváni moderními technologiemi, které nám pomůžou s lecčím. Máme malá prsa nebo velký nos? Zajdeme si na plastickou operaci. Jestli nás trápí pihy, znamínka nebo jiné výrůstky, tak si sjednáme ošetření na dermatologické klinice.

A právě na dermatologické klinice nám pomůžou i se ztrátou vlasů. Stačí si jenom sjednat schůzku s odborníkem a můžete začít konzultovat možnosti léčby.

Konzultace je důležitá!

Mnoho lidí chce obejít konzultaci a chce se vrhnout přímo do léčení ztráty vlasů. Jenže to není správně. Konzultace je opravdu důležitá, doktor musí zjistit, jaký přesně máte problém, a navrhne vám případné řešení problému. Pokud se vzájemně domluvíte, začne léčba takřka okamžitě.

Jak se léčí ztráta vlasů?

Pokud vás trápí ztráta vlasů, lékař vám nabídne celou řadu ošetření, kdy tou nejlepší možností, kterou si můžete vybrat, je ošetření pomocí regenplazmy. Jedná se dneska o nejvyspělejší švýcarskou technologii, která probudí a povzbudí naše buňky. Jedná se o jakousi DNA terapii ztráty vlasů.

Výsledky se projeví většinou už po prvním ošetření, a to zhruba do tří týdnů. Ze začátku můžete mít pocit, že vám vlasy vypadávají mnohem častěji než před ošetřením, ale to jenom z toho důvodu, že se chystá prostor pro růst těch nových, už zdravých a dlouhotrvajících vlasů. 

#vlasy # ztráta vlasů

Kontaktujte nás

vyberte soubory