Jak stimulovat růst vlasů?

Jak stimulovat růst vlasů?

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace při ztrátě vlasů zlepšující kvalitu vlasové pokožky a stimulovat růstu vlasů, což dělá přirozeně a bez chemických látek. Naše vlastní plazma je bohatá na krevní destičky, opravuje a stimuluje buňky. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a opravit poškozené buňky.

Naší pokožce zakáže stárnout a přikáže ji nastartovat regenerativní omlazovací proces. RegenPlazma® je evolučně nejvyspělejší a nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy a dokáže aktivovat až 90 % růstových faktorů. Je to 3x více, než u všech ostatních metod plazmaliftingu. Neobsahuje chemické aktivátory ani aditiva a eliminuje tak riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance, která by mohla vzniknout po aplikaci.

Oblasti ztráty vlasů vhodné pro ošetření

Ošetření lze provést na kterékoliv oblasti hlavy a nejčastěji se provádí v její přední části. Drtivá většina případů ztráty vlasů, až 95 % totiž souvisí s androgenetickou alopecií. Vlasové cibulky jsou právě nahoře a vpředu na hlavě postupně velmi citlivé na hormon dihydrotestosteron. Pak se začnou tenčit, chřadnout a pak zůstanou zcela nečinné. Díky odlišné charakteristice zůstávají naštěstí vlasy po stranách a vzadu na hlavě stále vůči hormonu odolné, a proto zůstávají zdravé a rostou dál.

REGENPLAZMA® VS. REGENMATRIX®

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla. Najdete ji i v kloubních vazivech, kde zajišťuje neustálou hydrataci tkání. Obohacením pomocí ošetření RegenPlazma® o tuto kyselinu hyaluronovou, jak se tomu děje i při ošetření RegenMatrix®, lze dosáhnout výrazného buněčného omlazení pokožky, ale i při dlouhodobé prevenci a ochraně pokožky před vnějšími vlivy, jako jsou extrémní teploty a fyzická námaha, ale i vnitřními vlivy, jako jsou hormonální změny. To je při péči o pokožku hlavy a o vlasy velice důležité, a často se právě proto k tomuto účelu volí spíše RegenMatrix®.

Regeneraci pokožky RegenMatrix® pak startuje přímo v buňkách a okamžitě se obnovují imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se do pokožky navrací přirozená hydratace a chybějící dostatečná výživa, která je pro růst vlasů esenciální.

Kontaktujte nás

vyberte soubory