Pánové, okouzlete bujnou kšticí! Podstupte terapii

Pánové, okouzlete bujnou kšticí! Podstupte terapii

Projevy stárnutí nemá nikdo rád. Nejčastěji se vyskytují na našem těle v podobě vrásek nebo taky v podobě šedivění vlasů. Většinou ženy si nedokážou připustit, že už jim zkrátka není dvacet či pětadvacet let. Pánům projevy stárnutí nijak nevadí, i když je tu něco, co jim výrazně vadí, a sice když jim padají vlasy. Naštěstí dneska žijeme v moderní době a se ztrátou vlasů se dá něco dělat.

Většinou je ztráta vlasů bohužel genetická, tudíž se pánům nevyhnou, ale často padají výrazně vlasy i těm mužům, jejichž předci měli bujnou kštici snad ještě ve sto letech. Na vlasy má však vliv mnoho faktorů kolem nás. Může za to třeba nedostatek vitamin C či nedostatek minerálních látek, které prospívají vašemu tělu. Naštěstí dneska existuje už technologie, která umí se ztrátou vlasů bojovat. Chce to jenom si sjednat schůzku na dermatologické klinice a poradit se s odborníkem.

Jaké oblasti ztráty vlasů si můžu nechat ošetřit?

Na konzultaci s odborným lékařem vám budou zodpovězeny všechny otázky, které potřebujete mít zodpovězené. Jistě se budete zajímat, jaké části hlavy můžete nechat ošetřit. Naštěstí se dneska dá ošetřit jakákoliv část hlavy, ale nejčastěji pánové žádají o ošetření přední části hlavy. Mezi nejčastější případy ztráty vlasů totiž patří ztráta vlasů vepředu – nad čelem, kdy vlasy vypadávají postupně dozadu. Samozřejmě se dá ošetřit i temeno hlavy, kde nejčastěji vzniká pleš mužům ve středním věku.

Jak vlasy ošetříme?

Ztráta vlasů se ošetřuje pomocí regenplazmy. Jedná se o nejvyspělejší švýcarskou technologii buněčné regenerace, která nám pomůže vzkřísit vlasové cibulky. Výsledky se obvykle projeví už po prvním ošetření zhruba do tří týdnů (rychlost viditelnosti výsledků závisí na našem metabolismu). Může se stát, že vám chvilku budou vypadávat vlasy, ale to je jenom z toho důvodu, že se tvoří prostor pro zdravé vlasy, které rychle rostou. 

#vlasy # padání vlasů # ztráta vlasů

Kontaktujte nás

vyberte soubory