Blog

Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy! | Klinika Mediestetik

Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy!

Ztráta vlasů patří k běžným projevům stárnutí. Většinou trpí ztrátou vlasů muži, ale i ženy jsou mnohdy tímto problémem zasaženy. Vlasy můžeme ztrácet z mnoha důvodů – můžeme to mít dané geneticky, někdy za to mohou vlivy okolí, a to například stres, kožní infekce nebo třeba naše hormonální výkyvy či léky, které bereme.
Číst celý článek
DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma | Klinika Mediestetik

DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma

Ztráta vlasů trápí sice nejčastěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčinou jsou genetické predispozice, stres, nebo nedostatečná výživa vlasů. Někdy za to mohou léky, hormonální výkyvy, kožní infekce či stres.
Číst celý článek
Problematika řídnoucích vlasů | Klinika Mediestetik

Problematika řídnoucích vlasů

Klinika Mediestetik provádí mnoha pacientům velice úspěšně mezoterapii vlasové pokožky ve formě ošetření, kdy výživné látky pomocí vlasových koktejlů na bázi kyseliny hyaluronové, vitaminů, minerálů, koenzymů a aminokyselin dokáže aplikovat přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posílí růst vlasů a zlepší mikrocirkulaci, což je znát na kvalitě pokožky hlavy.
Číst celý článek
Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím. | Klinika Mediestetik

Trápí vás ztráta vlasů? Poradíme, co s tím.

Ztráta vlasů trápí mnohem častěji muže, ale nevyhýbá se ani ženám. Příčina může být spojena jednak s genetickými predispozicemi, ale i s nespočtem dalších vnějších vlivů, s užívanými léky, hormonálními výkyvy, kožní infekcí, ale i stresem. Stejně jako se spoustou jiných problémů si často i s vypadáváním vlasů dokáže tělo pomoci samo, jen se mu musí pomoci
Číst celý článek
Jak stimulovat růst vlasů? | Klinika Mediestetik

Jak stimulovat růst vlasů?

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace při ztrátě vlasů zlepšující kvalitu vlasové pokožky a stimulovat růstu vlasů, což dělá přirozeně a bez chemických látek. Naše vlastní plazma je bohatá na krevní destičky, opravuje a stimuluje buňky. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a opravit poškozené buňky.
Číst celý článek
Mezoterapie vlasové pokožky – co to vlastně je? | Klinika Mediestetik

Mezoterapie vlasové pokožky – co to vlastně je?

Žijeme v opravdu vyspělé době. Dneska se den co den setkáváme s novými inovacemi a technologiemi, které nám pomáhají s našimi problémy. Dříve jsme si nemohli ani představit, že bychom si nechali odstranit pihy nebo znamínka či že by existovala pomoc, která by nám navrátila naše ztracené vlasy. Například zmiňovaná ztráta vlasů se dneska dá léčit mnoha způsoby, například pomocí vlasové mezoterapie.
#vlasy # vlasová pokožka # mezoterapie
Číst celý článek
Pánové, okouzlete bujnou kšticí! Podstupte terapii | Klinika Mediestetik

Pánové, okouzlete bujnou kšticí! Podstupte terapii

Projevy stárnutí nemá nikdo rád. Nejčastěji se vyskytují na našem těle v podobě vrásek nebo taky v podobě šedivění vlasů. Většinou ženy si nedokážou připustit, že už jim zkrátka není dvacet či pětadvacet let. Pánům projevy stárnutí nijak nevadí, i když je tu něco, co jim výrazně vadí, a sice když jim padají vlasy. Naštěstí dneska žijeme v moderní době a se ztrátou vlasů se dá něco dělat.
#vlasy # padání vlasů # ztráta vlasů
Číst celý článek
Co může za slábnutí, řídnutí vlasů a jak proti tomu bojovat? | Klinika Mediestetik

Co může za slábnutí, řídnutí vlasů a jak proti tomu bojovat?

Mezi běžné procesy stárnutí patří vrásky, které se nám nejčastěji ukazují na čele, kolem očí a taky kolem úst. S tímto projevem stárnutí nejčastěji doslovně zápasí hlavně ženy, které se nedokážou smířit s tím, že už jim zkrátka není dvacet let. Pánové mají většinou problém se ztrátou vlasů, ale naštěstí dneska žijeme v moderní době, kdy se i s tímto problémem dá zatočit. Pokud zatím vlasy neztrácíte, ale máte je velmi oslabené a řídnou vám, už to je příznak toho, že se blíží jejich ztrácení.
#vlasy # slábnutí # řídnutí # ztráta
Číst celý článek
Znáte ošetření Regenplazma? | Klinika Mediestetik

Znáte ošetření Regenplazma?

Ztráta vlasů patří k běžným projevům stárnutí. Nejčastěji postihuje muže, ženy mají většinou problém s velkým množstvím vrásek na čele, kolem očí a kolem úst. Taky ženám více šednou vlasy a pokožka. Pokud jsou ženy nespokojené s těmito viditelnými projevy stárnutí, navštíví dermatologickou kliniku, na které všechny problémy odstraní.
#vlasy # regenpolazma # ztráta vlasů
Číst celý článek
1 2 3
Objednat proceduru