Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy!

Pánové, nechte si pod stromeček nadělit vlasy!

Ztráta vlasů patří k běžným projevům stárnutí. Většinou trpí ztrátou vlasů muži, ale i ženy jsou mnohdy tímto problémem zasaženy. Vlasy můžeme ztrácet z mnoha důvodů – můžeme to mít dané geneticky, někdy za to mohou vlivy okolí, a to například stres, kožní infekce nebo třeba naše hormonální výkyvy či léky, které bereme. Ať se nám vlasy začnou ztrácet z jakéhokoliv důvodu, není to naše volba a často nás mrzí, že se s pleší musíme smířit. Tedy museli jsme se smířit – ještě donedávna jsme nemohli s tímto problémem nijak bojovat. Naštěstí technologie neustále vyspívají, jsou stále modernější a modernější. Díky nim si pánové letos mohou nadělit pod stromeček právě již ztracené vlasy!

Zapomeňte na spreje, které se ještě donedávna reklamovaly v televizi. Tento problém se dá řešit jedině dermatologicky. Pokud vás vypadávající vlasy trápí, sjednejte si schůzku na dermatologické klinice a sdělte jim svůj problém.

Regenplazma vás zachrání!

Při ztrátě vlasů se využívá jednoho ošetření, které se nazývá Regenplazma. Jedná se o poměrně nové, přesto efektivní ošetření, které bylo vyvinuto ve Švýcarsku. Tato inovativní švýcarská technologie zlepšuje a regeneruje vlasové buňky, dokáže mimo jiné i zlepšit kvalitu vlasové pokožky a taky dokáže stimulovat vlasové buňky k tomu, aby rychleji a výrazněji rostly.

Ošetření, které nemá ve světě konkurenta!

O tom, že je toto vyšetření pro vás a vaše vlasy naprosto nejlepší, svědčí i fakt, že se jedná o revolučně nejvyspělejší a doposud nejčistší formu re-aplikace vlastní krevní plazmy. Dá se při ní aktivovat až devadesát procent růstových faktorů!

Ošetření se provádí po celé hlavě, nejčastěji se však ošetřuje přední část hlavy, kde se vlasy ztrácí většině lidem s tímto problémem.

Po ošetření se výsledky dostavují už po jednom, jediném ošetření. Výraznějších výsledků však dosáhnete v rozmezí tří týdnů a po druhém ošetření. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory